Goldie Pants - 27

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Bine ai venit sora lu Iona

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana_n,lisa-marie si anka77 inca nu va pot tutuimultumesc de primire....sunt mai timida de felu meu siacu daca oferta nu mai e valabila nu ma supar...ma multumesc cu privitu ca de nu poftesc

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey draga sora lu iona.....poti sa ma tutuiesti....
vreu sa stiu asa:
1. mai am bilili roz ce mi le-a dat iona? alea le poci folosi sa...sa cumpar emisiuni extra cu magic finger?
2. la baieti le-ai zis ca esti iona sau sora lu iona?
3. pedeapsa lu iona o preiei si pa aia, nu...daca ai luat baietii...doar nu o lasi orfana
4. renees si renii i-ai abandonat?

multumesc

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona sister uelcam da nu zisesi cum te cheama, noi acilea cum te strigam?
sa stii ca sora ta era foarte darnica, mereu ne trimitea baietii ei in vizita daca nu te descurci io te potajuta cu sporty

si inca ceva pedeapsa se mosteneste pana la a nspea spita asa ca...
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey sora lu Iona, poti sa ma tutuiesti nu ma supar....DAR sa stii din capul locului ce ai de privit io-te aiclea egzemplili
1 http://images2.fanpop.com/images/photos/7100000/MJ-michael-jackson-7135104-500-676.jpg
2 http://images2.fanpop.com/images/photos/7300000/The-Way-You-Make-Me-Feel-michael-jackson-7376100-1024-768.jpg
3 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/20/Michael_Jackson_-_Blood_on_the_Dance_Floor.jpg
FORBIDDEN AREA!!!!!!

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Oh My Gooodddddddd!!!!!! Ce e aici?

Sunt amutita!!!!!!!!!!!!!!!!




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey fetele, daca i-a uzurpat locul ionei ...si numele sa ii ramana la fel, nu?..
..anka, eu m-am saturat sa-mi bat gura cu forbiddenu.....sper ca twinu lu' iona (sau double iona ca e in trend ) sa nu fie idem sora-sa.....ca altfel ne suparam iara..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ia de aci purple sa iti revina glasu...ca e treaba mare aci...
caut crionu roz sa scrijelesc in calendar..ziua cand ebony a plecat la JoAnn..ziua cand iona s-a transformat

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Lisa avand in vedere si luand in considerare ca nu au fost in aceeasi placenta, io trag nadejde ca or fi si diferite.....ceea ce rezulta ca Iona`s sister e mai intelegatoare sau stie englezasi pricepe ce e aia Forbidden.So....io zic sa incerci...nu se stie

Purple..iti revenisi?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka activeaza-ti semnalu ca avem pa ordinea de zi o conferinta neprogramata...haiii....fa-te online

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput