Piatra Neamt, Perla Moldovei (71)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Nu...dau pesedistii...

Lora, mami de Iustina

Bazar pentru Robi

Ajutati-o pe Alina!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=10" target="_blank">concurs Klorane -> lau1- gemeni fericiti


Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro
Bazar pentru Sebi

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

CARMEN - i-au dat drumul ( apei ) a fost oprita cateva ore,exact cand ma apucase pe mine harnicia- da,dimineata era,ca am facut si eu o baie...noroc ca nu am ramas cu spumele in cap,asta mai lipsea !!!!

Cosminiq - poze,ceva ? Ne-ai orbit degeaba cu blitul ???

La Razvanel la gradi fac serbare,deja mi-au dat poezia sa-l invat acasa...poezie cu Mos Craciun si joi avem sedinta ( este a treia de la inceperea anului ) aici probabil vom discuta problema cu Mos Nicolae...

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de Razvanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Hai mai, nu mai fiti suparate, lasa ca trece!
La noi la gradinita se face serbarea cu traditii de Craciun, nu stiu inca cand.
Sper sa nu se ia apa si la mine, eu i-am cam fentat, la noi nu s-a luat apa inca, ne-au ocolit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Buna dimineata.
Au voie sa mai faca serbai si sedinte cu parintii? Eu intelsesem de la alt subiect de pe DC ca au primit o hartie prin care se interzic.
Oicum la noi la scoala inca nu stiu daca fac serbare si sincera sa fiu eu m-am cam saturat de serbari, de ingramadeala parintilor si datul din coate pt o pozitie cat mai buna de filmat sau fotografiat. Dar vine Alessia din urma in forta asa ca mai am de suportat inca vreo cativa ani.

Laura nu a mai sunat prietena ta?

Criss de Alessia si Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

neata fetele!!!
o cafeluta aromata vineeee
o zi bunaa sa aveti si poze vrem de la intalnire
dar laura si lora ce carton vopsiti voi bre????va faceti coifuri??sau decorati ceva prin casa????

carmen si stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:


Salut!
Merge o cafelutasi daca are cineva vreun diazepam sa ma calmez ar fi bun!!!!Tare greu merge net-ul ,se incarca fff greu ,nu are semnal,asa ca intru mai greu pe DC.De poze nici nu poate fi vorba.O sa imi fac timp disera sa intru de acasa si o sa le descarc,pozele de la intalneala
Ajung tarziu ,pe la 8 sau 9 seara si nu am avut timp sa ma ocup de asta.
Alexa imi pare tare rau ca am deranjat cu blitul...Tura viitoare sa vii tu cu camera,daca vrei normal

De 2 zile incerc sa ii trimit lui Carmen pe mess pozele de la servici si nu pot iar acasa ma repet nu am avut timp sa intru.Imi pare rau ca tr sa asteptati
Pt. Dana am pus pe cd ca ne vedem la dans.
Promit ca imi fac timp diseara

Sa aveti o zi cat mai buna!!!!


Mihaela ,mami de ingeras Cosminiq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

Lora,am luat aseara costumasul de la croitoreasa.Ai rezolvat si tu?Sunt super rochitelele
Pt baieti a pus pret 60 de lei si pt fete 80 de lei.
Lucreaza foarte bine si sunt multumita de serviciile ei
Aurrora uite nr de la ordinul de incasare numerar de la BCR cu care am platit 2009112500126936/25.11.2009
Putem sa ne vedem sapt asta intr-o seara dupa ora 8.Vin eu cu masina numai sa spui unde.
Pisellino sa verifici te rog!
Ce nesimtiti sunt astia de la BCR .Pt. o depunere iti iau 4 lei comision.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata !
Ce faceti fetelor?Eu azi noapte nici nu am zis ca nu ajung la maternitate,am avut contractii regulate de la 18 pana 21,apoi sau mai rarit si nu mai erau regulate,dar m-au tinut asa pana pe la 2 noaptea .Am avut niste emotii,ca totusi bebe ar trebui sa mai stea vreo luna de zile in burtica sa mai creasca si sa se mai rotunjeasca.Nici nu sunt pregatita cu tot ce mi-ar trebui in spital,cred ca ar trebui sa iau masuri de acum...

Cosminiq - nu mai deranjat deloc cu blitul ,stai linistita,sunt obisnuita cu lumina reflectoarelor

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de Razvanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Alexa, mai tine-l un pic pe bebe acolo! Stai si te odihneste mai mult!
Carmenstefi, multam de cafea! Asta vroiam si eu sa le intreb pe fete, ce vopsesc ele pe acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ma primiti cu o intrebare
Stiti cumva in Bicaz, firma SC CANGURO WOOL SA ? Are cumva magazin de prezentare - comercializeaza diverse fire pt tricot/cusut.

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput