Intre Basescu si Geoana, ce alegeti?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

iileana, tu esti Zoe Petre?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

...asta-i culmea...acum membrii pnl vin sa ne convinga ca de de fapt ei sint membrii pdsr mascati..si ca toti or sa-l voteze pe geoana. papa de la roma poate va crede.

da oricum...sa ai tu doar 20% si sa insinuezi aici saptamini in sir ca o sa cistigi alegerile e ceva de Guinness book.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

iileano , e clar ca tu esti membra hard-core pnl ... dar de aici pana la a vorbi in numele tuturor e cale lunga si putin complicata.

see you

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

@ Muffin , Guestus: nu va lasati coplesiti de sentinente, incercati sa ginditi rational si sa urmati, in aceste doua saptamini, tactica tatucului vostru Basescu: nu dati in votantii pnl decit, cel mult, cu flori.

Alintati-i, laudati-i, cautati-le in coarne, faceti-le frumoase si calde promisiuni, doar-doar veti reusi sa minimalizati pierderile.

Daca veti continua sa procedati cum va taie capul, adica agresiv, in total dezacord cu atitudinea partidului vostru favorit, nu veti face decit sa-i radicalizati pe votantii PNL. Ceea ce chiar nu va e de folos. Ei oricum voteaza majoritar cu Geoana. Vreti s-o faca si cu sete?


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

Citat:
citat din mesajul lui deliak
chiar nu inteleg....cei care ati votat in primul tur cu dreapta (in speta, Antonescu)....cum puteti acum sa votati cu stanga?????Eu chiar nu inteleg...Nu are logica!!!

tu chiar crezi ca mai exista vreo ideologie politica in mintea omului de rand? ei atata stiu, ca il urasc pe Basescu si atat. mai bine voteaza cu comunistii decat cu "marinarul"... de ce? nici eu nu stiu de ce.
te pomenesti ca acum, in ultimii 5 ani de cand e Base la putere a dus tara mult mai jos decat a dus-o Iliescu in atata ani cat a fost la conducere...



Ramonika si Vladutz


Emoticonul cu alcoolul sa-l folosesti la "marinar" nu la votantii PNL. Si inceteaza sa faci tu speculatii mizere privind motivele pentru care cei care l-au votat pe Antonescu aleg ori sa nu mearga la vot ori sa voteze pe Geoana. Nu prostiti voi penelistii asa usor. Ce sa zic, multumesc pedeleilor ca am ajuns iar in postura de a alege intre doi comunisti.
Traiti bine?

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues


PSD: "Noi NU! Furam mai bine pana-n 2004!"

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:


Nici un "liberal adevarat" (care stie pe ce lume traieste) nu se uita in gura lui Costin Ilie. Mai lipseste sa dai neshte link-uri din gindirea lui patrasconiu&i.t.morar!!!

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Dar de dus tara-n jos nu s-a dus decat in ultimul an, parerea mea Si se va mai tot duce in asa o combinatie grozava !
Cat priveste reprezentarea tarii in lume in acesti 5 ani, clar imginea a fost mai proasta decat pe vremea tatucului!



Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Daca veti continua sa procedati cum va taie capul, adica agresiv, in total dezacord cu atitudinea partidului vostru favorit, nu veti face decit sa-i radicalizati pe votantii PNL. Ceea ce chiar nu va e de folos. Ei oricum voteaza majoritar cu Geoana. Vreti s-o faca si cu sete?





S-o faca cum vor! Romanii sunt, oricum, maestrii la dat cu tesla-n ...genunchi. Si simpatizantii PNL nu fac exceptie. In fond, trebuie sa-si primeasca fiecare rasplata gestului sau, nu-i asa? Sunt sigur ca liberalilor le va trece "setea", pentru ca ura pentru Basescu va disparea odata cu el, dar moaca lui Vanghelie&comp le va "lumina" fiecare zi din cei 5 ani.

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Romanii sunt, oricum, maestrii la dat cu tesla-n ...genunchi.

Perfect de acord.
Au demonstrat-o ieri.

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput