Intre Basescu si Geoana, ce alegeti?

Raspunsuri - Pagina 65

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Ingrid cu memoria vad ca stau bine inca, pacat ca m-a lovit greata vazand sondajele
Ma duc sa imi fac o limonada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S


Comisia n-avea nici o parere. Toata faza s-a derulat in cabinele de vot, erau alaturate si acoperite de perdea. Mare branza.



destul de mare, dupa parerea mea. presupuneam ca acea comisie avea macar urechi, daca de perdelute isi putea imagina ca le misca vantul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui eunice78

Simona, din pacate ceea ce ai citit tu este adevarat. Basescu nu o sa lase puterea din mana asa usor.Si Pe de alta parte mi se pare o alta mare nesimtire marca Base sa urli ca s-au fradudat alegerile in conditiile in care el le-a organizat.
Daca iese Base intram iar in campanie electorala..pentru anticipate, nu o sa faca veci guvern asta..m-am saturat.

Nu pot totusi sa nu remarc faptul ca ka turul I erau atatia sustinatori PNL aici, care il proslaveau pe Antonescu si care acum nu vorbesc decat de prostanacul..

Baietzii mei


Eunice, eu nu mi-am schimbat parerea despre Antonescu. Iar decizia mea de azi n-are legatura cu el. Inca il respect, iar laturile aruncate la adresa lui ma lasa rece. Si Basescu si Antonescu si-au facut alegerile cand s-au leganat la dreapta si la stanga pe panza de paianjen. Doar ca primul a castigat in 2004 cu promisiunea ca nu se va alia cu sistemul ticalosit (nu mai pot de ras, o sa devina legendara chestia asta), in timp ce al doilea n-a declarat asa ceva. A spus ca nu se va alia cu Basescu.

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Ingrid

Celor gata sa voteze cu scarba le reamintesc ca este foarte probabil ca Scarba sa ii insoteasca urmatorii 5 ani.

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S


Comisia n-avea nici o parere. Toata faza s-a derulat in cabinele de vot, erau alaturate si acoperite de perdea. Mare branza.



destul de mare, dupa parerea mea. presupuneam ca acea comisie avea macar urechi, daca de perdelute isi putea imagina ca le misca vantul


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...




Ce era sa fac, spune si tu, putea fi bunica-mea sau o pensionara vecina care ma roaga s-o ajut. N-am fraudat nimic, e incorect din pdv al procesului electoral, dar era fain sa-i fi dat un picior in spate si s-o trimit la gardieni?

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Xeno daca la greata mea te referi cred ca nu m-ai inteles corect. De votat am votat, greata m-a apucat ulterior si da, e posibil sa ma urmareasca 5 ani de acum incolo. Din pacate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

In cazul de azi se pare ca lamaile nu i-au greata ci o intretin,.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

"Votez cu Traian Basescu pentru ca e marinar. Aceasta meserie presupune foarte multe sacrificii. Cred ca un astfel de om, care a fost pus la incercare in multe dintre experientele de pe vas si a stat in bataia vāntului si a valurilor, este vrednic s#259; fie conducatorul acestei tari. Este omul pe care il votez."

Claudiu Bleont, actor




**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S
Am fost la vot. La ora 10,30. Eu si inca o babuta, plus membrii comisiei. O ora mai tarziu deja era coada, bine ca am scapat. Babuta in cabina ei, alaturata de a mea: "maica, zi-mi si mie unde e Basescu, cu el vreau!"

www.ziuaconstanta.ro/images/stories/2009/10/online/ion-iliescu-bunicuta-psd.jpg" target="_blank">Babuta asta te-a intrebat la mishto!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu ii invidiez pe cei care inca pot sa se imbete cu apa rece. Eu cred ca indiferent cine iese va fi la fel de rau.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput