Intre Basescu si Geoana, ce alegeti?

Raspunsuri - Pagina 63

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Doar 51 rosii la 9 dimineata cand de obicei discountul la aceste legume()eraa muuult mai mare la acea ora....Inseamna ca rosiile nu sunt atat de cautate cum isi doreau???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Simona, acu' pe bune: chiar crezi asa ceva?
Nu zic, s-or intampla tot felul de chestii, s-au mai intamplat, de ambele parti...dar sa-ti fie frica de tampeniile alea e prea mult.
Clar este ca scorul e mai strans, ambii candidati sunt dispusi la manipulari grosolane, asa ca nu te panica.


RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


Nu prea imi vine sa cred. Sper ca mai exista o urma de normalitate, altfel nu avem nici o sansa

Om trai si-om vedea.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 75IrDa spune:

Lista cu toate sectiile de votare (de domiciliu sau speciale) din Romania si din intreaga lume: http://www.roaep.ro/ro/section.php?id=atasamentescrutin&ids=50&idiv=1

Sper sa fim cat mai multi la vot, sa nu acuze nimeni lipsa de reprezentativitate si, mai mult, sa se impuna chiar optiunea romanilor (indiferent care este aceasta) in detrimentul aparatelor de partid (masinariilor de vot)


IrDa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Mai pe disperatii astia de la Realitatea nu-i sanctioneaza nimeni?
Sotul meu suparat tare m-a atentionat ca astia dau tot felul de mesaje pro-G!
Invitat PNL pe post de "istoric" tot felul de tipi care isi dau cu parerea atat de evident in favoarea unui candidat incat sa inteleaga si cel mai prost.

Bomboana pe coliva:Patriciu la vot,in ce calitate trebuie sa-i aflam impresiile?
Va spun eu:sunt gata sa fac pariu cu voi ca dupa cum s-a prezentat Realitatea in ultima vreme nu mai este a lui Vantu,este a lui Patriciu!
Vantu macar avea orgoliul ca sa nu lase postul tv sa treaca linia impartialitatii prea mult!
De cand seamana tot mai mult cu Antenele mie imi miroase a alt patron!

CNA este o rusine!

Pai dupa ce Realitatea a postat in nestire un filmulet ghicciti cine primeste sanctiune 5000 Ron:B1Tv,!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

B.nica, scuza-ma ca trebuie sa-ti zic, dar esti dezinformata. Eu am citit pe Realitatea ca au fost sanctionati cu 5000 Ron pentru difuzarea filmuletului. Altceva?

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

B.nica, scuza-ma ca trebuie sa-ti zic, dar esti dezinformata. Eu am citit pe Realitatea ca au fost sanctionati cu 5000 Ron pentru difuzarea filmuletului. Altceva?

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Daca a primit si Reaslitatea sanctiune este OK dar sa primeasca aceeasi sanctiune este rusinos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

B.nica, scuza-ma ca trebuie sa-ti zic, dar esti dezinformata. Eu am citit pe Realitatea ca au fost sanctionati cu 5000 Ron pentru difuzarea filmuletului. Altceva?

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues


Edit: patru posturi de tv au fost sanctionate. Dupa cum prezentai tu, parca restul ar fi primit bani.
Si sanctiunea era pt ca n-au pus banda neagra pe ochii copilului si ca a fost dat in nestire. Otv, B1, Realitatea si Antena3.

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

5000 ron? Atat e amenda?

Un caca-maca. Mai mult ia un srl pentru diverse mici nereguli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Am fost la vot. La ora 10,30. Eu si inca o babuta, plus membrii comisiei. O ora mai tarziu deja era coada, bine ca am scapat. Babuta in cabina ei, alaturata de a mea: "maica, zi-mi si mie unde e Basescu, cu el vreau!" I-am aratat de trei ori, deja ma exaspera, vroia sa fie sigura...pt ce nu si-a luat ochelarii atunci?
Eu am votat exact cum am zis.

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

Am fost la vot. La ora 10,30. Eu si inca o babuta, plus membrii comisiei. O ora mai tarziu deja era coada, bine ca am scapat. Babuta in cabina ei, alaturata de a mea: "maica, zi-mi si mie unde e Basescu, cu el vreau!" I-am aratat de trei ori, deja ma exaspera, vroia sa fie sigura...pt ce nu si-a luat ochelarii atunci?
Eu am votat exact cum am zis.

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Sigur pe domnu' cu pricina i l-ai aratat?

Mergi la inceput