Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici18

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:



CRACIUN FERICIT!






www.rockyou.com/show_my_gallery.php?source=ppsl&instanceid=155635897" target="_blank">The Christmas Story
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God
Light a candle for Alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Craciun fericit mamici,pitici,cavaleri si domnisoare un de la mine si unu de la Luca pentru toate si pentru toti,sa aveti parte de multa,multa sanatate si de multe cadouri de la MOS.

Luca Daniel

aici cu mine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_n spune:

Craciun Fericit!plin de magie,sa va bucurati de copii vostri ,sa traiti din plin fiecare moment in partealaturi de cei dragide la mine si Ana-Maria pentru voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonika82 spune:

Fetelor ,noi fam Vasile va dorim un Craciun Fericit ,sa va aduca Mosul multa sanatate ca asta este cea mai buna si liniste in suflete.Va imbratisam cu dragoste si va pupacim mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepina70 spune:

chiar daca mai tarziu,va urez sa avetzi parte numa de zile insorite si la puii vostri multa sanatate


Pepina,,mama de Carla,,corcodusa mamiŽdraga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Salutare!
Inca petreceti? Cam liniste pe aici.
Vrem poze cu puiutii de la Craciun.
Pe Luana o vedeti aici.

www.rockyou.com/show_my_gallery.php?source=ppsl&instanceid=155635897" target="_blank">The Christmas Story
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God
Light a candle for Alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Monica, am vazut o prichinduta mare, care daca bine am vazut eu merge singurica cate un pic si imbracata intr-o rochita superba de craciun!
Si pentru ca maine e 28 "La multi ani!" Luana! Inca putin si petreceti iar.

O sa revin si eu cu poze numai sa le descarce tati de pe aparat.


Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza
universul meu de copil - poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

La multe lunite!!!Luana, sa cresti mare si sanatoasa. Tot intr-un chef o tineti, asa-i?
Noi am fost tot plecati de Craciun, am stat foarte putin pe acasa, Dennis a fost k, a reactionat foarte bine la persoane straine, comparativ cu alte dati cand se speria.
De rev mergem la o cabana destul de departe, e la 3.5 ore de condus, dar ...e o experienta...sper sa nu trebuiasca sa venim in aceeasi zi inapoi
Celelalte fete pe unde sunteti? Haideti si ne spuneti cum ati petrecut. Am sa pun si poze dar mai intai trebuie sa le descarc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Multumim de urari! Ne apropiem cu pasi repezi de 1 an.
Aici poze cu Luana la 11 luni si www.trilulilu.ro/Ayla21m/8f0cf25e718755" target="_blank">filmarea pt ca azi ne-am plimbat cu motocicleta primata in dar de Craciun.

www.rockyou.com/show_my_gallery.php?source=ppsl&instanceid=155635897" target="_blank">The Christmas Story
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God
Light a candle for Alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

Hello, nu e nimeni pe aici? Va pun poze cu noi sa vedeti cum am petrecut http://picasaweb.google.ro/mihaelamold/Dennis10#5420355694555503618

Mergi la inceput