Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *110*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Asta ca sa vedeti cat de mica e totusi mosmondica mea si sa va amintiti cat de mica a fost in urma cu fix 8 luni jumate (prima data acasa-7 martie).

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Asta ca sa vedeti cat de mica e totusi mosmondica mea si sa va amintiti cat de mica a fost in urma cu fix 8 luni jumate (prima data acasa-7 martie).

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.


Eu nu o vad mica
Delicata, da



Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Asta ca sa vedeti cat de mica e totusi mosmondica mea si sa va amintiti cat de mica a fost in urma cu fix 8 luni jumate (prima data acasa-7 martie).



Eu nu o vad mica
Delicata, da




Exact ! E o mica printesa, nu ?!


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Astazi ma retrag mai rapid la

Ayla, astept sa ma suni maine si sper sa ne vedem !!

Va

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Gata am terminat de incarcat.

Maine descriem si personajele.

Poze Raru
Poze noi

INTALNIRE ESTICA GALATI

Raru, tziparul lui mami
AM NEVOIE DE CODUL DE BARE AL PRODUSELOR HAPPY - VA ROG SA IMI DATI UN PM DACA SUNTETI DISPUSI SA IMI TRIMITETI. MULTUMESC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Gata am terminat de incarcat.

Maine descriem si personajele.

Poze Raru
Poze noi

INTALNIRE ESTICA GALATI

Raru, tziparul lui mami
AM NEVOIE DE CODUL DE BARE AL PRODUSELOR HAPPY - VA ROG SA IMI DATI UN PM DACA SUNTETI DISPUSI SA IMI TRIMITETI. MULTUMESC.

Flori, am vazut pozele in slide-show, sunt bestiale. Doamne ce frumosi sunt ghioceii nostri!!!
Raru are gropita ca tine in barbatita. Si are un sharm special, parca e un barbatel in miniatura. Iar sotul tau are niste buze senzuale.
Am vazut si pe iubita mea Maria, a Mihaelei, normal, cocheta ca de obicei.
Dragos cu ochii lui frumosi, si inca o multime de bebelusi care nu as stii sa spun care ai cui sunt, decat daca dai mai multe detalii.
Ce m-a amuzat ca sotul tau s-a pozat si cu alte fetite, asa ca sa-i faci o fetita cat de curand.

Vai, asa mult mi-au placut pozele, sper sa reusesc maine sa o pupacesc si eu putin pe Alexandra lui Nouvs. Ca tot mi-a facut Flori pofta
Eu va doresc noapte buna si intru cand mai pot. Pupici

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

multumim pentru aprecieri referitoare la printesa mea
anca m-ai facut sa rad

simina ce a crescut maya

uitati ce am facut noi azi.

Mami fericita!!!
Crestem mari!!!
"nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai" - A. Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina.n

multumim pentru aprecieri referitoare la printesa mea
anca m-ai facut sa rad

simina ce a crescut maya

uitati ce am facut noi azi.

Mami fericita!!!
Crestem mari!!!
"nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai" - A. Lincoln



SUPER! Mai, ales ca si noi am facut acelasi lucru!



Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raaluca spune:

SIMINA Maya e o dulce!

ALINAN, Natalia s-a facut domnisoara dar e la fel de delicata. Si noua ne place mult de tot sa ne dam in leagan. Astazi am timis-o cu tati ca sa mai stau si eu singura ca altfel o sa aiba fata o mama nebuna.

Fetelor are cineva girafa Sophie ? http://www.dinobebe.ro/detalii/girafa-sophie/2778/
Noi nu am luat-o si nu stim daca nu cumva suntem prea mari pentru ea. Inteleg ca e de mare succes.
Noi cred o cumparam pe Miffy ca ne place de ea (mascota, carticelele deja le avem ), si nu prea mai stim inca ce.
Subscriu la parerea Monique_m ei. Cateodata ma intreb ce tot ma omor sa cumpar jucarii cand ei ii plac ma mult pungile, lingurile de lemn, foile de hartie ... in general chestii care fosnesc, atarna ...

La bardutz, noi ne gandim la unul in ghiveci pe care sa-l putem planta sau unul de plastic. Pana acum am avut doar natural dar am devenit mai "verzi".
Problema e cum ne descurcam noi cu bebe si pisica langa brad?

S-au intamplat atatea lucruri de cand nu am mai intrat...
pentru toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna seara!!!

In primul rand ma bucur foarte tare ca au aparut Ralu cu Lena Mai povestiti-ne despre voi
Dyana te-am sfatuit bine

Astazi am vazut pe doamna prim ministru, Natalia Este o fata tare frumoasa Are buzite si ochi de papusica Seamana cu mamica ei

Super intalnire la Galati Mi-ar fi placut sa fiu si eu acolo. Bebei minunati si parinti frumosi. Daca ati putea sa si scrieti numele bebeilor si a mamicilor sub poze, ar fi fain, caci nu i-am identificat pe toti

Am incercat sa organizam si noi astazi intalnire in Buc, insa Anca a venit cam tarziu cu ideea si nu ne-a prea iesit...asa ca am fost 2 mamici cu 5 copii
http://picasaweb.google.com/olgagireada/2mamiciCu5Copii#5406690537010600706

Poate organizam si maine o iesire in parc, daca ne permite vremea. Stiu sigur ca vine si Leeloo. Cine se mai inscrie?

Am mai vazut poze cu fete frumoase: Lena (de care tare dor mi-a fost sa o vad), Luana (micuta printesa umblatoare) si Maya (minunea cu ochi albastri).


Ayla asa deci, umblati pe la Venetia...soacra sta vizavi

Novus daca le prinzi maine pe fete, neaparat sa faci poze Ma ofticoasa ca nus unt si eu la Deva

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput