Bobocei de sept-oct 2008 (221)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamona

nushulica, mi-au placut mult de tot pozele cu catelusul, e atat de dulce si cat il iubea david, cat de dulcei erau impreuna, m-a impresionat tare....noi tot ne codim sa ii luam Theiei un puppy scump cu care sa creasca impreuna :)





asa e david il iubea tare mult ii dadea papa,il mangaia ,,,dar ti-am zis care au fost criteriile de l-am dat...asa am zis si noi ca vor creste impreuna dar dupa mine clar nu e de stat in casa cu catel si toddler



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

nushu eu nu mai calc hainele Karinutzei de la 3 luni.Deja am redus la 50% ce este de calcata in casa...calc doar camasile lu barbati-miu sau ce este de purtat afara, in rest nimic...aahhh si carpele de bucatarie.Atat!!!



Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

eu nu calc decat la cerere, cu preaviz de 24h

cam complicata treaba cu ferma... tocmai ce mi-am amintit ca am un ghiveci la geam, ma duc sa ma uit daca mai e cineva acolo...

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

deci portia mea dubla de tiramisu cu ness si-a facut efectul,nema somn...ma bag la un film poate adorm,noapte buna



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Citat:
citat din mesajul lui gaia.nevia

eu nu calc decat la cerere, cu preaviz de 24h

cam complicata treaba cu ferma... tocmai ce mi-am amintit ca am un ghiveci la geam, ma duc sa ma uit daca mai e cineva acolo...



Cineva????S-a transforamt in om, monstru sau alien?

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui gaia.nevia

eu nu calc decat la cerere, cu preaviz de 24h

cam complicata treaba cu ferma... tocmai ce mi-am amintit ca am un ghiveci la geam, ma duc sa ma uit daca mai e cineva acolo...

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri


lol asta cu preavizu m-a facut sa rad...ia sa-ti fur ideea

niko,fata desteapta...eu...ce sa mai zic,sper doar sa mi se aplece intr-o zi,eu chiar calc de placere



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui gaia.nevia

eu nu calc decat la cerere, cu preaviz de 24h

cam complicata treaba cu ferma... tocmai ce mi-am amintit ca am un ghiveci la geam, ma duc sa ma uit daca mai e cineva acolo...





Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

gosh, m-am umplut de vaci! asta ca sa dau de inteles ca si io-s pe-acolo, pe platforma

Sabina si Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

gata cu rasadurile pe ziua de azi, sa mai si dormim :)


pup u all

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

ooo, dar ce activitate in noaptea asta!!
eu am dormit, m-am saturat de somn
i-am dat lui Razva niste lapte si acum am bagat la spalat...stau sa termin un bolero pt o prietena a carei zi e maine...


Laura, am www.okey.ro/index.php/tiramisu-simplu-rapid-delicios/2007/07/25/" target="_blank">aici o reteta de Tiramisu mmmm, buna mai e...dar sunt la cura!!!!

babytza, ai reusit sa adormi??


La multi ani, Kid!!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=3" target="_blank">Razvan la concursul Klorane! daca vreti, aici ne puteti vota! c1.jpg
www.okey.ro/claudette/index.php/mare-concurs-mare-un-vot-va-rog.html" target="_blank">blogul cu basca participa la "Festivalul Blogurilor Gustoase"


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput