Goldie Pants - 26

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

moooama ce scoserati aci la defilare

purple ne amanai surpriza? nu-i bai.....cand vrei tu asteptam sa ne-o prezinti

iona cred si eu ca ai chef de glume.....dupa ce renees te tine in puf ca pa o printesa

lisa trage tare de iona...cu duhu blandetii nu scoti nimic de la ea...ba ta mai scoate si datoare

anka...

mey da mj unde e....ce e cu ea? stie cineva ceva?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu mai surpriza.
M-am suparat, ca mi-o trimite pe renees inapoi

Si nu pot sa dorm inca, il astept pe husband din delegatie . Party ioc....




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ce e jalea asta acilea??? duamne fereste iaca e cam tarziu pentru energizante si alte alea..... da trebe sa ridicam putin moralu aci
io si cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">my lover va dorim o noapte frumoasa si sweet dreams





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

bine mey ca aparusi....ca ma ingrijoram ca a ramas la iona energizantu si nu mai ai rezerve

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico ramasesi singura pa baricade acilea mey slabuta miscarea bag seama c noi suntem cele mai petrecarete si ca sa nu ne dezmintim hai sa luam colea dozili de shok ca astia imi zise "buna dimineata mj_girl" stiu ca it's dangerous da io ma risk





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

e deja dimi....wow....e drept ca suntem petrecarete tare...asa ca inca o gura de oxigen ca sa visam frumos frumos



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico mi se pare mie sau iona iar a sarit peste raportu de ieri 19 nov??? am nevoie de supervizarea ta
noapte buna sau buna dimineata
www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you moooooooooooooooost

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi a sarit bine.....a uitat de pedeapsa acu ca e tinuta numai in pufffff......se pare ca iar o paste o pedeapsa....te las sa i-o administrezi....la prima ora



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
nashico
ankutza, lisa, purple
iona AMR= 10+ 31
azi incepem mai usurel that the oxigen we need



OMFG today is friday?? YES!!!

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neata Goldie Girls....
M spread the L.O.V.E
Mey ce e cu dozili astea soc p`acilea?
Hai trezirea , stiu ca ati petrecut la greu cu mejeii vostri da azi incepe vichendu` asa ca la apel cu voi....
Va coafeaza de dimi asa ceva?????



www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput