Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *107*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Acum predau stafeta, ca a aparut Shasa. Ori am ramas io pana mai tarziu, ori indienii s-au culcat mai devreme.

Cool.
Dar acum sunt singura pe aici?
V-ati dus toate la ? Si va plangeti ca aveti copii care nu dorm.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel
mai sa fie, sint in dezacord! baiatul asta e prea mare pt luana! ei ii trebuie un finut ca ea :) io as pupacio mereu daca ar fi a mea!!!! Si sper ca s-ar lasa pupata, nu avem amanunte daca e pupacioasa :) (ayla, help!).

DEspre incaltari: noi am luat de pe net, ebay, deci incaltari noi de ocazie :), astia (de care sint f multumita, o ajuta la echilibru cind sta pe picioruse)

http://cgi.ebay.fr/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290364692764&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

si acum asteptam sa ne vina astia

http://cgi.ebay.fr/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260503896605&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Cind plecam in ro planuiesc sa iau cizmulite fitoase



Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose


E pupacioasa, e muscacioasa, ne prinde cu manutele si ne mozoleste sau ne musca. Daca adorm cu ea in pat ziua, se intoarce si ma ia ea in brate, adica ma cuprinde, asa putin, cum are ea manuta mica, asa cum o tin eu in brate. Ea dorabila...incep si eu ca Olga, daca nu-mi exprim sentimentele in scris, nu inseamna ca nu o iubesc, sau ca nu avem momente deosebite de tandrete.
Cu papuceii, si noi avem papucei ortopedici, si sunt singurii asa mici, nu-ti fa sperante la cizmulite in Ro, poate in Buc, dar numai de decor. Eu nu-i gasesc de-alea fitzoase sa fie mici si sa-i tina piciorul, numai daca le-as lua asa, de frumusete sa le aibe in picioare.
Ce mi-ai aratat tu pe ebay pot si eu comanda cu card din Ro? Ca multe site din Franta nu ne accepta pe noi astia bananieri din Ro.
Papucei de casa i-am luat niste mocasini de plush, cum se poarte la gradi, am gasit ceva micuti dar nu sunt convinsa ca ii vor sta in picioruse.

Edit: multa sanatate sotului tau!
_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

ahahahhahahahahhahahahhahahahahahahahhaha
asta chiar e tare! pai si? a luat vecini la verificat?
[quote]citat din mesajul lui Monnvas

Stai ca mai vroiam sa va zic ceva: azi i s-a nazarit lu' hasbandu ca fi-su e prea blond.


Cum sa fie Chiscuta blond? Pai si ce daca nu-i brunet? Tati nu-i brunet. Ce idei mai au si tatici astia.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Citat:
citat din mesajul lui novus

Excursionistele vesele, astept confirmarea voastra pt rezervare !!!


Doar Denisamada, Gaza si Olishka si-au dat acordul pana acum


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


eu pe 12 trebuie sa fiu din nou in Austria...

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009



Iti tin pumnii si sa te intorci cu vesti bune.
Vineri am si eu programare la medic.

Gina lu' Ian

Ian, Impecabilu' lu' tata :-)

Botez Ian




Va tin pumnii la amandoua

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui PetraTudor

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Taaanaaaa!
Am reusit sa pun poze cu "Impecabilu' lu' tata" (asa-i spune, uneori, Jambo -asta-i sotu'!- lui Ian.

Citesc putin din urma si revin.


Gina lu' Ian

Ian, Impecabilu' lu' tata :-)

Botez Ian




e impecabil de frumos !!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)




Subscriu!!!!!

Si aveti o casa suuuuper, se vede suficient in poze ca sa-mi dau seama!

Si inca ceva: eu m-am uitat abia acum la pozele de la botez, ai niste sandale mortale!

Bogdan (09.03.2009)




Deci e clar, la mine nu merge webshots-ul de nici o culoare de aia nici poza Ilincai nu am putut s-o deschid.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

INA gata, l-am vazut pe Ian. Este

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Ayla uite asta e si daca se poate sa scrii Claudia, Marius, Ana Katherina (sau doar Katherina), Daca e prea lung sa-mi spui si ma mai razgandesc. La poze as vrea sa incarc unele noi si dupaceea iti trimit linkul.

Fetelor nu stiu ce are dar nu pot deschide mail-ul comun am scris de zeci de ori utilizatorul si parola si nu vrea deloc cred ca m-am prostit rau

Ilincuto vezi ca nu prea se potriveste socoteala ta ca tot apar fetite si baietei nepromisi, asa ca daca tot am agitat apele acu stam cuminti sa mai vedem ce si cum. Da mi-a placut mult initiativa

Mai vroiam sa raspund cuiva dar am uitat.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem sase lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

NICKY am patit-o si noi la Iri cu o lovitura la arcada doar ca la noi a si plesnit pielicica si a ramas semn forever si a avut ochiul vanat o saptamana
Pupam sa treaca repede

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

ILINCA petitoare nu ai fost pana acum

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22

Ayla uite asta e si daca se poate sa scrii Claudia, Marius, Ana Katherina (sau doar Katherina), Daca e prea lung sa-mi spui si ma mai razgandesc. La poze as vrea sa incarc unele noi si dupaceea iti trimit linkul.

Cu toate 3 numele iasa cam mic scrisul, programul nu ma lasa sa-i maresc omului pancarda .
De aceea spuneam de cate un nume separat. Daca ai alta idee, spune-mi.
Ti-a facut si un glob albastru si unulrosu.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput