Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Nasterea unei stele

Printesa mea cu ochi albastri!!

(4 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 4
Lidia74
Lidia74

1604 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Lidia74 un Mesaj Privat  Reply with Quote
SIMINA ma bucur ca DD c-a binecuvantat cu MAYA....un copil este o binecuvantare de la Dumnezeu. Va doresc sa fiti fericiti iar Maya sa va aduca bucurii asa cum numai un suflet de copil o poate face. Pupici multi.

Lidia
Mergi la inceput
Ela78
Ela78

869 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiEla78 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Ela78 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Foarte frumos!

Felicitari! Si sa creasca mare si sanatoasa Maya cea frumoasa!

Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)
Mergi la inceput

Eseea

3484 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Eseea un Mesaj Privat  Reply with Quote
te-am "urmarit" de-a lungul timpului, ti-am fost alaturi chiar daca nu ai stiut, ma bucur tare tare mult! Numai bine!

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput
Pisik06
Pisik06

2018 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiPisik06 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Pisik06 un Mesaj Privat  Reply with Quote
MARIANA, sa ii dea Dumnezeu Mayei sanatate si o viata frumoasa. alaturi de parintii ei care o iubesc mult
Meritati bucuria din plin

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)

Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente

Mergi la inceput

shtephy

2842 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite shtephy un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mari am stat cu sufletul la gura pana in momentul in care am aflat ca minunea s-a produs...devenisei mamica fericita de fetita frumoasa si sanatoasa .
Felicitari ,printesa voastra cu ochi albastri sa va lumineze fiecare clipa !Sa fiti mereu o familie fericita!

Gaza22

1134 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiGaza22 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gaza22 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Foarte frumoasa poveste mamico, Vezi !! ai ajuns mamica, sa-ti traiasca fulgul-ghiocel (pt ca este si ghiocica noastra), sa fie sanatoasa si frumoasa si sa-ti aduca numai bucurii. Abia asteptam sa iesim dinnou la intalniri in parc si sa aduci cu tine mica printesa. Iti dai seama cate "matusici" vor fi calare pe ea. Pup, si multa sanatate si tie mamico si putere sa ai grija de puiul tau.

Mami de Gazii mica si frumoasa
Avem sase lunite
Mergi la inceput

Monnvas

6651 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Monnvas un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mary pe cat de mult ai suferit, pe atat de mare iti e bucuria. Sa va umple viata neincetat!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!
Mergi la inceput

strumfy_12

1077 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luistrumfy_12 Adauga semn de carte la raspuns Trimite strumfy_12 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Va pe amandoua! Sa fiti fericiti in noua formula..de 3. M-ai facut sa !

35+
Mergi la inceput

shasa

1934 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui shasa  Trimite mesaj yahoo luishasa Adauga semn de carte la raspuns Trimite shasa un Mesaj Privat  Reply with Quote
Sa va traiasca mica minune si sa va va bucurati mereu de ea. Acum am aflat si eu poveste cap-coada. Dupa atata suferinta finalul este superb

IriTeoPetru
New Life Is Born
Mergi la inceput

simina_kin

3884 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite simina_kin un Mesaj Privat  Reply with Quote
Va multumesc din suflet ca existati!!!!!!!!!

fericita poze Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!
Mergi la inceput
Pag. din 4 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com