Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Pestisori... pestisori... (50)

(1 vot)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20

andanii

4778 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiandanii Adauga semn de carte la raspuns Trimite andanii un Mesaj Privat
offf fetelor ... nu au terminat nici macar jumatate, merge tare greu , au intervenit si neprevazutele, binenteles ca au si comandat doua corpuri de 60 in loc de 45 ... acuma modifica corpurile, adica le fac ei la 45 dar usile trebuie aspteptate , sper sa vina repede, asa mi-au promis .... ce sa mai zis , a trebuit sa muto teava de gaz ca intra prin corpul de mobila si nu am vrut sa decupez , mai vin si maine, spercam ca sa o si termine tot maine
am multe incorporabile si pana la fixeaza pe toate dureaza

va pup pe toate

dany las ca se rezolva ... bine ca a iesit la tomo ok
baby ce oi ???
cryna nu sunt gata, as vrea eu deja sa-mi pun farfuriile in mobila
ely pupam cretulina

vorbim

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"

s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"
Mergi la inceput

babylina

1124 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibabylina Adauga semn de carte la raspuns Trimite babylina un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui andanii

offf fetelor ... nu au terminat nici macar jumatate, merge tare greu , au intervenit si neprevazutele, binenteles ca au si comandat doua corpuri de 60 in loc de 45 ... acuma modifica corpurile, adica le fac ei la 45 dar usile trebuie aspteptate , sper sa vina repede, asa mi-au promis .... ce sa mai zis , a trebuit sa muto teava de gaz ca intra prin corpul de mobila si nu am vrut sa decupez , mai vin si maine, spercam ca sa o si termine tot maine
am multe incorporabile si pana la fixeaza pe toate dureaza

va pup pe toate

dany las ca se rezolva ... bine ca a iesit la tomo ok
baby ce oi ???
cryna nu sunt gata, as vrea eu deja sa-mi pun farfuriile in mobila
ely pupam cretulina

vorbim

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"

s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Dar si cand or termina mesterii cine o sa aiba super bucatarie??!!!
Oi!Oi! Oi!
baby ce mai fac frumosii ....???? da printesa ???
Cred ca oaia aici e pentru Ely

Editat de - babylina on 17/11/2009 20:42:06
Mergi la inceput

Tethys

4504 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Tethys un Mesaj Privat

Andanii, dam dulce ca sa treaca supararea pe greselile mesterilor... tinem pumnii sa termine cat mai repede ce au de facut .

Baby, ... ce mai faci?

Io ma retrag la de acum ... asa ca, noapte buna la toate si somn usor cu vise placute ! Pe maine.

Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?

Mergi la inceput

Tethys

4504 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Tethys un Mesaj Privat

'Neata sirenelor! Poftiti la ... e mare, neagra si fierbinte!!! Poftiti va rog !

Mno, nik nou ... doar ce lasai poznasul la gradi, amu is la si p'orma intru sa termin si proiectele pt. examenul de maine... hmmmhhh...

si o zi super buna la toate!

Mergi la inceput
nicoll_mada
nicoll_mada

1947 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luinicoll_mada Adauga semn de carte la raspuns Trimite nicoll_mada un Mesaj Privat
Buna dimineata!Dupa miros si am venit sa savurez cafeaua de la Cryna,careia ii adresam felicitatiuni pt faptul ca a "rezolvat" ixamenul.Auzi tu,draga duamna,dar voi dati saptamanal examen la acseasta materie?
Dana ei,daca deja s-au apucat de treaba mult nu o mai fi si o vezi si gata.
Baby recunosc ca ieri nu am apucat sa listez din carti,dar sper ca maine sa le dau gata.
Ely citit reteta,in week cred ca o aplic si eu,multam!
Eu azi am o zi mai incarcata,vine unu mare de la capetala sa ne vaza fabrica,asa ca in masura timpului mai intra fata.Va !

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN
Mergi la inceput

babylina

1124 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibabylina Adauga semn de carte la raspuns Trimite babylina un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui cryna77

'Neata sirenelor! Poftiti la ... e mare, neagra si fierbinte!!! Poftiti va rog !

Mno, nik nou ... doar ce lasai poznasul la gradi, amu is la si p'orma intru sa termin si proiectele pt. examenul de maine... hmmmhhh...

si o zi super buna la toate!

Buna cafeaua multumim frumos! Ieri am tras chiulul cam mult. In afara de plimbare de afara nici macar programul obsnuit de seara nu l-am facut.
Spor la invatat si bafta la examene!
Mergi la inceput

babylina

1124 Mesaje
Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada

Buna dimineata!Dupa miros si am venit sa savurez cafeaua de la Cryna,careia ii adresam felicitatiuni pt faptul ca a "rezolvat" ixamenul.Auzi tu,draga duamna,dar voi dati saptamanal examen la acseasta materie?
Dana ei,daca deja s-au apucat de treaba mult nu o mai fi si o vezi si gata.
Baby recunosc ca ieri nu am apucat sa listez din carti,dar sper ca maine sa le dau gata.
Ely citit reteta,in week cred ca o aplic si eu,multam!
Eu azi am o zi mai incarcata,vine unu mare de la capetala sa ne vaza fabrica,asa ca in masura timpului mai intra fata.Va !

MMN

Stai linistita. Cand poti tu si daca poti. Nu e graba mare, mare!
Mai ales ca ai si de lucru. Uite aici pentru sporul la treaba!
Mergi la inceput

babylina

1124 Mesaje
restul lumii inca nu a venit la apel? La cafea?
Inka cu laptic? Ceai. Avem de toate!
Mergi la inceput

daniela_daneza

5456 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite daniela_daneza un Mesaj Privat
Inka cu laptic da ,,,,savurez si eu acum o cana ..de fapt mai astept putin ca sa maninc intai ceva , numai bine se raceste ...

Nimik de raportat ....

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput
nicoll_mada
nicoll_mada

1947 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luinicoll_mada Adauga semn de carte la raspuns Trimite nicoll_mada un Mesaj Privat
Fetele m-a intrebat o mamica de la "cavaleri si zane: pe mess daca cunosc pe cineva la chirurgie la grigore alexandrescu.Va rog,daca aveti vreo rel sa-mi spuneti si mie.
Si sa va spui ca am abandonat pisica in spital si nu o mai scot.

MMN
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate - 20 | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com