Fulgusori(162) - Felicitari DianaR si Evy!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rgagapie

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

dar nu are nr. ei de telefon nimeni...tare as vrea sa stiu daca e bine piticul... si asa era saraca singura...sa speram ca totul va fi bine...


saptamana 37
A.M.R. MAXIM 4 SAPTAMANI
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009-indemnizatie crestere copil,norme metodologice



Il am eu, dar acum e tarziu si eu numai ce am aflat, promit sa o sun maine si va dau de stire.



Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Ramona +38 Maya Paula
AMR 2 SAPTAMANI


saruuuuuuuuuuu-mana ,,tanti,,!!!!!!!!!!!!!


saptamana 37
A.M.R. MAXIM 4 SAPTAMANI
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009-indemnizatie crestere copil,norme metodologice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

mai,mai cum ploua iar cu ace...da nu-i bai...poate maternitatea nu face bine la toata lumea


saptamana 37
A.M.R. MAXIM 4 SAPTAMANI
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009-indemnizatie crestere copil,norme metodologice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

ramona trimite-i maine un mesaj macar,te rooooooooog!!!!si transmite-i gandurile noastre bune...


Cu siguranta ii voi trimite macar un sms maine


Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si 36+Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Fetelor tin sa va spun ca am totul pentru a-mi face bagaju de spital, dar inca nu am curaj . Inca mi se pare ireal ca o sa am un al meu. azi merg la control (nu am mai fost de o luna ) si o sa vad ce imi spune dr. sper sa fie vesti bune.


Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Ramona +38 Maya Paula
AMR 2 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Nu stiu ,ai alta idee?


Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si 36+Iustin


Nu, ma intrebam doar daca n-o sa avem surprize maine? (mai nou scriu cam cifrat si ma mai astept sa ma si inteleaga lumea )

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov 2009) poze de azi de ieri

Eu m-am prins cu intarziere si am vrut sa editez dar ma gandeam ca deja ai citit ce am scris.
Spune-mi ce faceti?Cum e la baita?
Adica cum va descurcati voi cu baita ca el ma gandesc ca plange un pic ,macar dupa


Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si 36+Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

ramona trimite-i maine un mesaj macar,te rooooooooog!!!!si transmite-i gandurile noastre bune...


Cu siguranta ii voi trimite macar un sms maine


Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si 36+Iustin

pentru asta iti fac cinste cu o prajitura cu frisca si budinca in foietaj....ca, cu asta ma indop eu la ora asta...in timp ce ma uit la familia Bundy...pe care apropo...ii inteleg asa de bine


saptamana 37
A.M.R. MAXIM 4 SAPTAMANI
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009-indemnizatie crestere copil,norme metodologice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

voiam sa va intreb ce carti interesante ati mai citit in ultima perioada...eu am recitit panja de paianjen....si undeva candva...si as mai vrea sa citesc o carte buna...acu cat mai am timp...si spatiu


saptamana 37
A.M.R. MAXIM 4 SAPTAMANI
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009-indemnizatie crestere copil,norme metodologice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihamora

Shtephy - Cu cine sta Shtephy cat esti la spital, cu tati?


Da ,cu tati .Si cu mama mea in timpul zilei.
Imi pare rau ca intarzie sotul tau.Chiar daca n-ar fi putut veni la maternitate, ar fi stat cu Domi.
Eu cred ca le va fi tare greu picilor nostri fara noi acasa ,sa speram ca nu vom sta mult internate.


Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si 36+Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rgagapie spune:

Fetelor am si eu o intrebare, la voi in oras cum e cu spitalele in carantina? E chiar asa de nasol, nu lasa pe nimeni inauntru?


Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Ramona +38 Maya Paula
AMR 2 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rgagapie

Fetelor am si eu o intrebare, la voi in oras cum e cu spitalele in carantina? E chiar asa de nasol, nu lasa pe nimeni inauntru?


Zambeste, maine poate va fi mai rau.
Ramona +38 Maya Paula
AMR 2 SAPTAMANI


oficial e carantina...neoficial e punct de vama...cu portal spre alta lume...cu un ecou prelung:MONEY,MONEY,MONEY...got it baby???


saptamana 37
A.M.R. MAXIM 4 SAPTAMANI
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009-indemnizatie crestere copil,norme metodologice

Mergi la inceput