FIV253

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns huski spune:

SHERI, FELICITARI!!!!
Sa fie intr-un ceas bun!

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAOPREA spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sheritra

Am reusit!!!!!!!!!!!!!!!! BHCG 136, Z12!!!!!!!!!!!!!

Multumesc de majorete! Extraveralu l-am aruncat, am luat un no-spa ca-s agitata ca un pepsi!

Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)


Felicitari

Sheritra -9 luni minunate i-ti doresc





Alina in asteptarea unei minuni de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophie76 spune:

sheritra, am urmarit din umbra povestea ta si ti am tinut pumnii strinsi, si ma bucur din suflet pentru reusita ta, felicitari, sarcina usoara si la termen si un fratior (sau doi) zglobiu(zglobii) Alessiei!!!

sophie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

Sheri, FELICITARI din toata inima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Sheri, bravas!!!
baga aici repede toate tratamentele "alternative si complementare" pe care ti le-ai administrat de data asta, sa nu uiti! si sa stim si noi!
Trebuie sa o punem de o intalneala sa beau dupa tine si sa-mi mai ghiceasca Kitta barem un copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Plutesc inca, nu-mi vine sa cred ca s-a terminat! Am inceput anul trecut in oct, si in timpul acesta facusi 3 FIV-uri (nu mai zic de cel natural cu punctie oarba)!

Carla , doi embrioni mi-a pus, unul de 8 si unul de 10 celule.
Castelana, merci frumos de buchet, sunt f frumose si miros ametitor! Uite si de la mine unu
Huski , multumesc, activeaza-ti PM-ul ca sunt datoare la tine cu inf despre spital, dar nu le pot pune aici ca-s fi off topic.
, mai am opt luni decat! Cum trece vremea!
Sophie, Ala multumesc mult fetelor sa fie bine la toata lumea ca meritam

Shery si inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Sheritra, felicitari! eram convinsa! bravo, uraa!
vrem tratamentele tale "dupa ureche"

Ingeras, mami de Maya
In curand vom fi 2 in 1...din nou..pana la capat!
Campania noastra
www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">Petitia noastra - semneaza si tu!!
Infertilitatea este o boala!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

FELICITARI SHERI!!!!!!!!!
DOamne ce ma bucur pentru tine!!!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Ma bag si eu pe aici dar nu pot sa nu felicit o luptatoare Sheritra sarcina usoara cu bebe sanatos la final, ma bucur mult

*************************************************
Madutz

ingerash din ceruri, mami te iubeste 28.05.2009
www.pregnancy-layouts.com/style-Belly-MariaNectarie.jpg" target="_blank">astept a doua binecuvantare, ai mila de noi www.surebaby.com/community/plugins/tickers/widget.swf?client_id=4aae592d5132a&wt=1%22%20type=%22application/x-shockwave-flash%22%20wmode=%22transparent%22%20alt=%22symptoms%20of%20pregnancy%22%20height=%22200px%22%20width=%22200px" target="_blank">
"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "

www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank"> NU RAMANETI INDIFERENTE, IMPREUNA PUTEM DARUI VIATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandanutz spune:

SHERI fe licitariiiiiiiii sa ai cele mai frumoase 9 luni

ALRAK si eu incep tot in februarie FIV 3 sper sa fie cu noroc si sa reusim tu unde faci si ce tratament faceti tu si sotul tau pt ce?

Mergi la inceput