Burtici cu flori de liliac de mai - iunie 2010(18)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Vivela-in prenatal iei 85% din brut, deci vei avea un net mai mare decat de obicei
Indemnizatia de crestere este 85% din netul ultimelor 12 luni

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

LAURITA, felicitari pentru caruciorul roz!!! Aveti nume deja?

ALE, chiar ma gandeam ce mai faci de nu mai dai pe aici. Felicitari pentru eco!

Monica, mami de Luca Andrei si 11+
Doamne, ai grija de minunea din burtica mea!

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

buna fetelor! pupam burticile!

noi serbam astazi 8 luni cu bebe si un an de la casatorie! am vrut sa impartasim si cu voi aceste evenimente din viata noastra!

va pupam cu drag..nu mai este mult si incepeti o noua viata! odihna placuta cat mai puteti(sfat de mama)



Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana5255 spune:

Laurita felicitari pentru fundite. Ai sa vezi ce frumos este si cu fetita. Ce frumos, ca ai pereche.

Sabina 16+ cu gemenele Ekaterina si Iustina si mamica Alexandrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Moni-or, Ioana merci mult. Abia astept fetitza. SI soramea care va fi nasa si care are 2 baietei e mai disperata decat mine deocamdata cred ca o va chema Ana Ilinca, daca nu se schimba ceva intre timp, dar e destul de ferm
Leeloo21 sa fiti fericiti!

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 16+ Ana Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosanne spune:

Buna burtici

Va multumesc tuturor pentru felicitari

Va rog sa nu va suparati pe mine ca nu am mai modificat in ultimul timp listutza.....daca nu reusesc fetele dimineata, ma ocup eu maine dupa amiaza.

Va pe toate

Roxy 15+ cu Natalia


www.r.studio-x.ro/" target="_blank">Site-ul meu

www.studio-x.ro/" target="_blank"> Site-ul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Uau, inca o fetita, felicitari Laurita !!!

Eu sunt f curioasa ce o sa fie; familia, prietenii, zic ca o sa fie fetita, asa mi se pare si mie (la gemeni am stiut inainte sa imi zica orice ecograf ca sunt baieti) insa sotul zice ca e tot baiat. Gemenii nostri mai au inca 2 frati (mult mai mari), deci 4 baieti in total! Sa vedem, vine al 5-lea baiat sau vine o fetita?

Leeloo21, LA MULTI ANI cu fericire! La cat mai multe aniversari!

Taman ce am avut in vizita un unchi si o matusa care au aniversat 47 de ani de casnicie! Nu mai zic ca au fost inainte de casatorie 5 ani impreuna....!

Sabina, Laurita, Roxy, voi ii simtiti pe bebei bine? Avem aprox aceiasi varsta de sarcina insa nu pot sa zic sigur ca stiu sigur cand e bebe si cand nu.

O noapte buna si o zi frumoasa!

Ioana
6ani, 6ani, 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Neata!!

Eu mai rar, nu prea mai am timp de nimic, iar cand doarme Mihaita prefer sa stau si eu intinsa, nici acum nu mi-a trecut starea de somnolenta.

Leloo, LA MULTI ANI!!! Sa fiti sanatosi si sa va bucurati impreuna de cele 2 minuni ( si cel din burtica) !!

Laurita, felicitari pentru ..am modficat in listuta

Mira, modificat si la tine...FELICITARI pentru

Ale, felicitaro ..trecem in listuta ?

Tot se vb de prenatal...eu am luat mai multi bani in prenatal decat daca as fi luat salariu...( cred ca se calculeaza din brut ), dar nu am beneficiat de el decat 2 saptamani din cauza ca domnisorul s-a grabit sa ne cunoasca.

Daca mai e ceva de modificat in listuta, va rog scrieti mare si bolduit sa vada si ochii mei ..recunosc ca citesc mai mult in diagonala...


Cristina,mami de Mihaita (30 iulie 2008) si 13+ cu

Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Neata fetele



Cristina merci mult pentru listuta. SI eu ma cam intind la pranz langa Mirci, el se trezeste la 5 jumate -6 si pana la 1 sunt cu limba scoasa. Fac exceptie cand mai fac de mancare...
Arturicii eu de vreo sapt pot spune ca o simt bine cum se misca, parca la Mirci simteam mai bine...probabil e fetitza si la voi!

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 16+ Ana Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Neata!
Laura-felicitari pt fetita!
Mira- the same!
Leeloo- La multi ani si multi ani inainte!
O zi buna va doresc!

7+

Mergi la inceput