SFAT!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionescurox spune:

Citat:
citat din mesajul lui IonescuOana

Citat:
citat din mesajul lui ancasilv

Gabi Boanta, Grigore Alexandrescu.
Dar daca esti din Ploiesti o sa-ti fie cam greu sa ajungi de 2 ori pe saptamana in Buc. Cel mai bine sa gasesti mai aproape un medic.
Succes!

anca, mami de Vladut... 06.10.2007


Imi pare rau Anca dar te contrazic: mie nu mi-a placut de Gabi Boanta, mi s-a parut repezita si superficiala. In schimb am ajuns la Cristi Dumitrache tot de la Grigore Alexandrescu, pe care il recomand cu toata increderea si toata stima: a lucrat un an de zile, temeinic, cu baietelul meu, iar rezultatele s-au vazut inca din primele sedinte. Asta e parerea mea.

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED S-O IA CINEVA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionescurox spune:

Citat:
citat din mesajul lui IonescuOana

Citat:
citat din mesajul lui ancasilv

Gabi Boanta, Grigore Alexandrescu.
Dar daca esti din Ploiesti o sa-ti fie cam greu sa ajungi de 2 ori pe saptamana in Buc. Cel mai bine sa gasesti mai aproape un medic.
Succes!

anca, mami de Vladut... 06.10.2007


Imi pare rau Anca dar te contrazic: mie nu mi-a placut de Gabi Boanta, mi s-a parut repezita si superficiala. In schimb am ajuns la Cristi Dumitrache tot de la Grigore Alexandrescu, pe care il recomand cu toata increderea si toata stima: a lucrat un an de zile, temeinic, cu baietelul meu, iar rezultatele s-au vazut inca din primele sedinte. Asta e parerea mea.

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED S-O IA CINEVA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionescurox spune:

Noi am facut recuperare cu Dr Boanta de la Grigore Alexandrescu si am fost foarte multumiti de rezultate.
A cerut si consult neurologic si consult ortopedic si abia dupa aceea a stabilit un program de recuperare. Chiar mi s-a parut profesionista si nu a lucrat "dupa ureche", motiv pentru care am avut si rezultate.



[/quote]

Imi pare rau Anca dar te contrazic: mie nu mi-a placut de Gabi Boanta, mi s-a parut repezita si superficiala. In schimb am ajuns la Cristi Dumitrache tot de la Grigore Alexandrescu, pe care il recomand cu toata increderea si toata stima: a lucrat un an de zile, temeinic, cu baietelul meu, iar rezultatele s-au vazut inca din primele sedinte. Asta e parerea mea.

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED S-O IA CINEVA!
[/quote]

Mergi la inceput