Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *99*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Bine v-am regasit, dragi mamici!Am vazut ca m-ati dat disparuta dar pana sa apuc eu sa citesc din urma, pana mai una-alta, treceati la alt capitol si iar o luam de la capat...Sa dau scurt raportul ca apoi plecam la un botez si am zis ca daca nu apuc nici azi sa scriu apoi ma las de tot...Ioana mea e bine, sanatoasa -deocamdata-are 7,400kg, 70 de cm-masurata in casa, cu un cm de ruleta si cantarita pe un cantar nu de bebelusiMananca dar nu f mult, pot spune ca le degusta...nu i-am masurat niciodata dar cred ca pe undeva pe la 50-60grame ne incadram. dimineata niste tzitzi, apoi branzica sau iaurt sau mar ras sau banana sau amestec din toate, apoi somn vreo ora. la pranz, piure de dovlecei, morcov, etc plus galbenus sau carnita, tziti si soooomn vreo doua ore. daca mai gusta ceva pe la 5-6, e ok, daca nu, tzitzi rules! cand nu doarme sta de joaca -na, ce sa faca doar?in picioare, pasi maaari sustinuta de subrat, se ridica pe margine patutului si chiuie, babababa, trage du usi sa le deschida-uneori si reuseste, in patru labute pe covor doar daca e super-motivata-si aici ma inscriu in randul celor ai caror bebelusi sunt fani telecomanda, telefon, mouse, geanta lui mami, servieta lui tati si orice are fermoar sau nasturi.Multi pupici tuturor! ma duc sa ma gatesc!Bmami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Scuze, Dyana, m-am zapacit azi
http://www.scribd.com/doc/18923423/Aryana-Havah-Cristofor-magul-din-Carpai

Fetelor, va asteptam la vot

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">Un vot pentru Razvan la ad1 ad2. Multumim! http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

aditapop vezi ca nu merge linkul pt vot

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

am rezolvat problema SERTARUL
Am cumparat din xxl o cutie de carton care se face minidulapior cu 3 sertare. E ceva Disney cu winnie the pooh pe ea.
I-am bagat tot ce e mic, zornaitor si colorat prin sertarase si e foarte fascinat a traga de sertare si sa le scoata
Macar nu ma mai trezesc cu lenjeria intima pe jos

Mami de Damian Codrut Andrei (08 apr 09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns koko_1 spune:

LA MULTI ANI GHIOCEILOR SARBATORITI ASTAZI!!!
Sa cresteti mari, sanatosi si frumosi!

LA MULTI ANI tuturor celor care poarta numele de Mihaela, Gabriela, Mihai, Gabriel!!!

mama lu' Cezar - 22 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

La multi ani si de la noi celor care poarta numele Sfintilor Arhangheli si celor nascuti pe 8 ale oricarei luniLysbeth, buna ideea cu sertarul...mai nou ioana e incantata de o cutie de chibrituri ce contine un singur bat si zdrangane. ce jucarii educative?! astea-s preferatele lor!Dyana si PetraTudor, va imbratisez si sa sustin in razboiele casnice avem si noi dar nu ma agit acum...toate la timpul lormami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

ILINCA esti geniala cu "grija"ta pt. ochii albastrii

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANECat de fericit e copilul tau KLORANE[/url ]

aditapop copie chestia asta pe care am scris-o eu dar sterge de la sf pauza inanite de ] apoi o bagi in profilul tau la semnatura

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Provista, sunt o cauza pierduta

Un vot pentru Razvan la ad1 ad2. Multumim! http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANECat de fericit e copilul tau KLORANE[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

ia sa vedem daca la mine merge


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank"> votati razvan



Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank"> Cat de fericit e copilul tau KLORANE

Mergi la inceput