FIV la Cluj 29

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

georgicule hai invioreaza ma un pic si spune ne ce productie ai!!
doamne ajuta !! sa fie cat de multe oute si bune!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

bruni-eu nu zic sa fii indiferenta!ptr ca a fi indiferenta ar insemna ca nu ai fi om!!ti-ai pierde umanitatea-inima din tine!insa..incearca ca orice problema sa o rezolvi cu zambetul pe buze!strange din dinti si incapataneaza-te sa faci tot ce ti-ai propus!poate ca nu iti va reusi din prima-uita-te la mara!!!!!!!!!!toata stima ptr ea!e un exemplu cum rar gasesti!!insa stie ca pana la urma va reusi!la ce folos sa te chinui cu ganduri negre si desarte?nu iti ajuta la nimic!priveste lucrurile cu alti ochi..pune-le intr-o lumina mai buna si vei vedea cum vei iesi la liman!
hai fetita..nu dispera..nu e timp de asa ceva! fata curajoasa!eu sunt sigura ca o vei scoate cu bine la capat asa cum ai facut intotdeauna!
georgie-deci???ne mai tii mult in suspans??da Doamne sa fie bine!
Doamne ajuta la toate!
mara-tu ce mai faci fata frumoasa?
celelalte fete ne-au parasit asa ca maine neaparat va astept atat cu strigarea catalogului dar si cu bata in mana!!ne-am inteles?sau voua va intra pe-o ureche si va iese pe alta???gata cu joaca,gata cu distractia!va astept pe pozitii!hmmmmmmm..si nu ma suparati ca o s-o patiti!rau de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

uratica ce-mi place cum ma dai tu exemplu.
Hai, mai zi, mai zi ca incepe sa imi placa.Si barbatu-meu imi zicea pe cind ma stimulam pentru fiv 4 ca putine fete ar face asta da eu l-am contrazis, ca stiu de pe forum o sumedenie care nu s-ar da inapoi de la orice ca sa aiba un copil > Da zau asa ca eu-s un exemplu de "sa nu ajungeti ca ea " adicatelea sa reusiti de la primul, maximul al doilea fiv nu ca mine
hai bruni, capul sus, dace e bine azi incepi stimularea, daca nu o mai amini un pic.Lucrurile nu stau atit de rau, tu ai productie buna de oute, s-a vazut asta de la primul fiv, poate tipul asta de protocol e bun pentru altele dar pentru tine nu a fost. Eu sunt convinsa ca o sa ai nu un copil ci doi odata intr-o buna zi si cind o sa iti faca zile fripe o s aiti aduci aminte de mine, ce mama omida am fost.
Acum va las ma duc la sport, sper sa vina georgi cu vesti noi pe cind ma intorc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

Na, ca m-am intors ca am uitat sa spui ceva. Uratica sa stii ca eu nu dispar de aci de pe forum sunt mereu prezenta chiar daca nu scriu zi de zi. Desi marturisesc ca la un moment dat m-am gindit ca mi-ar prinde bine o pauza da nu rezist mult fara sa citesc ce mai faceti .Asa ca daca faci prezenta sa ma ai in vedere. Ca apoi viu dupa tine sa te repatriez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

mara , tocmai de asta merg mai departe , indiferent de situatie!!
pot zice nu?ca vine uratica si ma paruieste de nu ma vad!!
si da! mara esti curajoasa !!! si eu sunt la fel, dar e de moment supariciul asta... uite deja sunt ok
astept sa vina georgi sa si plimbe cofragul cu oute prin fata noastra sa mi faca pofta...hai georgi!!!
uratica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

cris ,tu cand ai in vizor fiv ul norocos?
julia, oare a nascut? nu stiti nimic?
kry, cum te simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

nici alba , nici neagra
am vorbit cu secretara, nu stie sa mi explice nimic !!
programare 13 noiembrie pt ecografie si sange!!acelasi lucru de doua saptamani!!nu e datoria lor sa mi explice?
astept ca n am ce face, dar si vinerea viitoare nu ma misc de acolo pana nu mi explica ce se intampla!! sunt pachet de nervi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

fata frumoasa-nu te enerva degeaba!eu nu cred ca productia e de vina la tine..ci te amana din cauza endometrului..dar..eu te stiu o bataioasa!!mergi tu frumos maine si nu pe 18 si intreaba-i clar ce se intampla!!!!!!!!!daca nu.. o rogi pe secretara sa ii spuna drului sa te sune!daca nici asa nu merge-le zici ca e una sau mai multe fete pe forum care iti tin galerie si trebuie sa afle tot ce ti se intampla-ca nu te primesc pe forum fara informatii pretioase!daca nu iti spun ce se intampla spune-le ca venim si le spargem fata!!insa nu mai fi tu suparici..spune-le ca daca nu iti explica ii stresezi din 5 in 5 minute!!!! si hai nu mai pune boticul la orice prostie!va fi bine-vei vedea!
mara-pai nu esti tu veterana in ale fivului acum??moni a reusit fiv-ul asa ca ai detronat-o!deci..esti eroina noastra!si abia astept sa ma repatriati sau sa ma repatriez-si sa vin sa bem un ceaiut impreuna-ca aici ma lasai de cafea..ca nu stiu prin ce minune..aici am tensiunea perfecta!! eroina noastra!si promit ca te pun prezenta!
georgicule-cum esti????????hai da un semn de viata!pleaseeeeeeeeeeeee!
madule-nu stiu daca citesti sau nu..insa stiu ca trebuie sa fii bine si ca in curand vei imboboci la fel ca floricica ce mi-ai daruit-o!!are boboc langa boboc!mi-a aratat-o mami!e ff frumoasa-la fel ca si tine!! fata vesela si frumoasa si sper sa ne revedem curand!
crisule-pe cand startul?
restul gastii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

uratica crede ma ca eram si sunt pregatita pt orice , dar sa mi spuna ceva , orice... sa mi explice ce au de gand si de ce !!! trebuie sa stie ei ce fac , dar eu n am voie sau cum? si normal ca merg mai departe , nu sunt suparata ca asta e situatia!! dar vreau raspunsuri sa stiu si eu care i baiu !! poate frantuzele astea nu intreaba nimic si nu sunt obijnuiti sa dea explicatii, dar eu vreau sa stiu ce se intampla si ce va urma...
n am dreptate?
mai intreba o fata la alt subiect daca are voie un pahar de ceva... eu mare si tare am zis interzis!!!acuma intreb si eu oare am voie un pahar de vin?tinand cont ca am facut doar o injectie in 17oct... am nu am , imi pun un pahar cu vin , asa de ciuda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

asta zic si eu-trebuie sa iti zica ce si cum!nu conteaza daca sunt obisnuiti sau nu-e dreptul tau!asa ca dute pe capul lor pana iti zic ce si cum!
si hai ca beau si eu cu tine un pahar de vin!chiar imi trebuie si mie!!
hai..nu mai fi suparici!

Mergi la inceput