Guvernul Croitoru a cazut ... what is next?

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Altfel, ai fi avut prilejul sa imparti un cos de . Sau modelul asta e numai pentru electoratul lui Crin?

Impartirea bilelor este atent supravegheata si cenzurata. C-asa-i in dictatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Ati vazut asta?

http://www.curentul.ro/2009/index.php/2009111036663/Actualitate/Rosca-Stanescu-si-Bogdan-Chirieac-santaj-la-seful-ANI.html



Come to The Dark Side ... we have cookies!



Ehe, cineva era baiat destept si stia ca se inregistreaza. Asta e diferenta intre un procuror cu ochii verzi si 2 ziaristi. Pacat ca lumea nu pricepe nimic.

Marilena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

De abia astept sa vad maine la RTV si Antene cum sint demascati santajistii astia doi.

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

De abia astept sa vad maine la RTV si Antene cum sint demascati santajistii astia doi.

Come to The Dark Side ... we have cookies!



Pai e atat de evident, sunt cativa declarati care ii asteapta pe cei doi la cotitura de multa vreme, stie toata lumea asta. Cred ca pe SRS l-ar eviscera nu alta! Ma mir totusi ca s-au lasat inregistrati, ii credeam mai destepti...dar totusi sunt multe chestii reale in inregistrare. Se vede ca au imbatranit degeaba...si-au pierdut din miros.
Macovei a stiut ce vor si s-a facut ca ploua. Mie nu mi se pare mare chestie, o sa iasa la iveala oricum. Cu Blaga mai subtire cred eu, dar restul...daca nu iese Basescu presedinte...

Marilena
Blogul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Marilena, nu le purta de grija, SRS si Chireac sunt doar "doi ziaristi"... asa cum si Omar Haysam, este doar un om de afaceri.


Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S
Si mai adaug ceva: m-as fi asteptat ca avand in vedere trecutul lui Dinescu, cenzura, baietii de la Secu etc, sa aveti mai mult respect pentru poet. Asa aiuristic, slobod la gura, glumet cum il stim. Pentru trecut, daca asta va spune ceva. Insa, de la cine sa ceri?

pentru desconsiderarea userilor care nu au aceleasi optiuni politice ca ale tale.


Dragalasule, eu vorbeam de dizidenti. Daca stii care e intelesul acestui cuvant, nu mai insista. Putin imi pasa daca votezi tu sau altii cu Vadim, Becali, Crin, Basescu et co. N-are legatura. Va respect optiunile.

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Asta este ura despre care imi amintesc de anii 90, cand minerii il cautau pe Coposu. Sau pe Ratiu.
Eliza, te rog sa nu te superi...n-am vazut demult un astfel de mesaj aberant!

Poti sa detaliezi si tu putin?




Da, cu placere.
Mesajul Elizei este o adunatura de sloganuri. Nu este singura care le lanseaza. A fost (cea mai recenta) cea care le-a pus cap la cap: fraze rostite de Basescu, pareri personale (evident acuzatii), aberatii (gen oamenii de afaceri obstructionati), obsesia Udrea (si, eventual, Boc)...in fine, tot ce a crezut ea ca i se poate reprosa lui Basescu. In insiruirea logica, urma chelia lui Basescu si faptul ca facea pipi in pat cand era mic. Este un tip de mesaj din care razbate ura, iar amestecul acesta de fapte si pareri personale este aberant.
Similar, pentru Coposu, Ratiu, Campeanu si altii la acel moment a fost scornit un "discurs" in care se invalmaseau fapte (plecati din tara), minciuni, provocari (salam cu soia, averi, dolari, masini de tiparit manifeste); totul pentru discreditarea si inlaturarea cu forta multimii a vinovatilor.

Daca tot ti se pare aberant ce spun, n-am altceva sa te conving.
Si, in general cred ca nu te pot convinge...pari sa nu bagi de seama alt gen de mesaje decat cele pe care le transmiti. Asta nu mi se pare obiectiv.

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S
Putin imi pasa daca votezi tu sau altii cu Vadim, Becali, Crin, Basescu et co. N-are legatura. Va respect optiunile.



Da, curat respect cand putin iti pasa!
Ingrid, ai incurcat vorbele...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S
Putin imi pasa daca votezi tu sau altii cu Vadim, Becali, Crin, Basescu et co. N-are legatura. Va respect optiunile.



Da, curat respect cand putin iti pasa!
Ingrid, ai incurcat vorbele...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


Nu am incurcat Rufus. Eu respect optiunile fiecaruia la vot, ce, am sarit cum au facut altii aici ca se voteaza pe Geoana, bla-bla? Nu. Mai departe nu ma explic, ca mi-e lehamite. Daca nici tu n-ai inteles...

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Ati vazut asta?

http://www.curentul.ro/2009/index.php/2009111036663/Actualitate/Rosca-Stanescu-si-Bogdan-Chirieac-santaj-la-seful-ANI.html



Come to The Dark Side ... we have cookies!



De Sorin Rosca Stanescu stiam ca e o pramatie demult. De "morsa", nu. Am pierdut contactul cu presa de cand m-am lovit de aparatnikul de partid al lui Nastase.
Ce sa zic? Videanu si Berceanu nu sunt ingerasi, oricum ai lua-o. Macar de si-ar primi "rasplata" la comun. Toti patru.

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput