Guvernul Croitoru a cazut ... what is next?

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Site care parodiaza site-ul lui Basescu
http://www.traianbasescu.org/

(pentru cei care nu il cunosc)

Mizerie, vor striga sustinatorii lui Basescu de aici
Pentru ca numai Basescu are voie sa se poarte rau
Adica el are voie, ceilalti daca o fac sint blamati.

Ma simt mai radicala contra lui Basescu incepind de ieri cind a clamat bunatatea lui de a nu-l cenzura pe Dinescu. Inca ma revolta ideea, la 20 de ani de la Revolutie trebuie sa i se multumeasca lui Basescu faptul ca nu cenzureaza pe nimeni?

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

CTP:
Gand la gand cu bucurie, al doilea om din PNL, Ludovic Orban, a dat si el o mana de ajutor la "vadimizarea" lui Crin Antonescu si a PNL. Cat despre "Romania bunului simt"… "Pe Basescu îl voteaza alcoolicii, prostituatele si tiganii", a spus cunoscutul gurist. Indiferent de parerile care se emit în legatura cu persoana lui, indiferent de faptul ca va castiga sau va pierde alegerile, dl. Basescu va fi votat si in 2009 de niste milioane de romani. Potrivit, deci, d-lui Orban, în Romania exista cateva milioane de alcoolici, prostituate si tigani.

Varfurile PNL, Crin Antonescu si Ludovic Orban, exerseaza aceeasi filosofie de campanie: daca pentru a-i mai da o lovitura lui Basescu ajungem sa batjocorim Romania, s-o facem.
http://www.gandul.info/opinii/porcaria-bunului-simt-5090474

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Daca va fi sa aleg intre Geoana si Basescu voi alege Basescu.

Ma gandeam la chestia asta cu Dinescu: o adevarata aiureala si fara sa tin partea unuia sau altuia si cunoscandu-l pe Dinescu ca slobod la gura ma gandesc ca meritele pe care le are sau le-a avut nu-l fac imun in a se purta cu ceva mai mult bun-simt.

Exact ce a zis Rufus si tot ce zic eu intr-una: ura in stare pura nealterata.
Ca pe atunci prin '90: "tu n-ai stat cu noi sa mananci salam cu soia!"

Trecutul unui om il recomanda dar nu il absolva de pacatele prezente

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie
Ma simt mai radicala contra lui Basescu incepind de ieri cind a clamat bunatatea lui de a nu-l cenzura pe Dinescu. Inca ma revolta ideea, la 20 de ani de la Revolutie trebuie sa i se multumeasca lui Basescu faptul ca nu cenzureaza pe nimeni?


si de aici ai tras tu&co concluzia ca este un dictator
atita indignare nu am mai pomenit.

si acum va intreb de ce va uitati nene la el?...de ce nu ascultati alte discursuri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Site care parodiaza site-ul lui Basescu
http://www.traianbasescu.org/


Ma simt mai radicala contra lui Basescu incepind de ieri cind a clamat bunatatea lui de a nu-l cenzura pe Dinescu. Inca ma revolta ideea, la 20 de ani de la Revolutie trebuie sa i se multumeasca lui Basescu faptul ca nu cenzureaza pe nimeni?

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!



Adica tu nu simti ura au iubire,asa cum ai spus mai sus,tu te simti...mai radicala,.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

Sirimie, imi permiti nu-i asa sa iti raspund la lovitura ta sub cordonul de la sort?

Ei uite, gugaleste pe google.ro cuvantul prostanac ca sa vezi ce iti iese la primul rezultat. Pana si google s-a prins cine e si cum arata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Sirimie din ceea ce a zis Basescu cu cenzura poti intelege si asta:

Eu nu l-am cenzurat pe Dinescu, asa cum ar fi facut-o in situatii similare (si cum au facut-o de altfel, de multe ori) Iliescu sau Nastase.

Si adevarul este ca Basescu nu a cenzurat niciodata nimic si pe nimeni din media. I-a lasat sa se zbenguie in voie, ceea ce nu s-a intamplat niciodata pe vremea PSd-ului.

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Muffin,Google nu cunostea cuvantul prostanac pana nu a aparut personajul care a personificat cuvantul!
Adevarul este ca nimic nu il recomanda pe Iliescu genial asa cum il recomanda caracterizarea de pomina pe care i`a facut`o lui Geoana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Vizualizati combinatia aceasta,triumviratul acesta,Geoana+Vanghelie+Hrebenciuc!
Ce vedeti?Chintesenta a tot ce este rau in societatea romaneasca!
Prostanacul infatuat+smecherul arogant si agramat de mahala+sforarul inteligent si perfid.Lipseste ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Asaaa... deci Base da o fuga pan'la Berlin, iar intre timp Negoita isi anunta guvernul tocmai cand parlamentul nostru are mult, mult de lucru la niste legi cerute de nesuferitii aia de la FMI, atat de mult de lucru incat nu se stie cand si daca va putea sa audieze/voteze guvernul!

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput