Guvernul Croitoru a cazut ... what is next?

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

Eu am mai spus odata si am sa repet. Fara nici o urma de repros, sirimie si copiloi nu pot fi decat niste persoane care au legaturi (legaturi! si voi intelegeti desigur la ce ma refer: soti, parinti, etc membri activi...) cu PSDul. Rabdarea si indemanarea propagandistica cu care isi fac meseria aici pe DC - pur politica - este vizibila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui muffin

Eu am mai spus odata si am sa repet. Fara nici o urma de repros, sirimie si copiloi nu pot fi decat niste persoane care au legaturi (legaturi! si voi intelegeti desigur la ce ma refer: soti, parinti, etc membri activi...) cu PSDul. Rabdarea si indemanarea propagandistica cu care isi fac meseria aici pe DC - pur politica - este vizibila.



...si amuzanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

singura alternativa decenta pentru incetarea golanelii democratice in politica.






Asta-i buna de 1 aprilie.
_


PS: E o marlanie ce a zis Orban.....dar asta nu-l scoate mai apostol pe Basescu, care a zis ce-a zis, fiind presedintele ALES al TUTUROR romanilor, fie ei tigani sau alte natii. Orban nu este ales!


Alina

***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

In filmuletul de mai jos ii puteti revedea pe 2 mari oameni politici ai momentului: rafinatul Basescu si tanarul Negoita (faptul ca atunci era acolo spune foarte multe despre "mapa lui profesionala")






Alina

***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

copiloi, iutuburi cu basescu facand pipi in carpe in loc de pampers de la varsta de 9 luni sau cu negoita cu mana in nas in clasa 1-a, nu ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
E o marlanie ce a zis Orban.....dar



Nu, copiloi, nici un "dar"...e o marlanie...punct.
Fara nici o scuza..
Orban isi arata ura nu fata de inamicul lui, ci fata de milioane de oameni care il vor vota pe Basescu, indiferent daca acesta va mai fi sau nu presedinte. Orban arata starea de spirit a anturajului sau, arata in ce mod sunt pretuiti romanii (o parte din ei) de catre cel care se vrea presedinte peste toti romanii, "telectualul" crin antonescu. Marlania este cea care ne asteapta de la "alternativa' oferita de opozitia unita.
Poti compara cat vrei marlania lui orban cu a lui Basescu...poti sa te tavalesti de ras...e alegerea ta.
Sunt convins ca vor mai urma si altele de acest gen.
Mie nu-mi arde de ras.

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Basescu este cel care a oficializat in politica romaneasca marlania, badarania, jocul murdar, smechereala, prostul gust, ura fata de intelectual, minciuna si dezbinarea!!!

De cand cu Basescu, de fapt, nici nu mai poti vorbi de "politica", ci doar de mahala, circ si pervertire a oricaror valori de bun simt care ar trebuie sa se regaseasca intr-o societate normala!

In orice functie a fost, a fost un instigator, un coleric si un dezbinator.....caci asta e plamadeala lui: el nu se simte bine construind ceva, ci doar daca strica, dezbina, baga intriga....BLEAH!


Alina

***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Alina m'ai facut sa pre-rad!

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Alina m'ai facut sa pre-rad!

Come to The Dark Side ... we have cookies!



Onoarea-i de partea mea.


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

...traiasca gentiletea si finetea dlui hrebenciuc, vanghelie, mazare, orban.

Mergi la inceput