Pepenasi de iulie - august 2008 (155)

Pepenasi de iulie - august 2008 (155) | Autor: iul-aug2008

Link direct la acest mesaj


Bine ati venit
in bostana cu cei mai dulci

PEPENASI

Aventurile pepenasilor
1-20, 21-40, 41-60, 61-80,
81-100, 101-120, 121-140,
141, 142, 143, 144, 145,
146, 147, 148, 149,
150,151,152,153,154,

Flavius, cel mai special pepenas
www.onetruemedia.com/shared?p=8cb2de8660b554ddfeeb28&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Avem un anisor
www.onetruemedia.com/shared?p=827c08654dee4c5de3c85f&skin_id=1012&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">A venit primavara in bostana
www.onetruemedia.com/shared?p=784fc94cbba03c511361db&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul Craciun al pepenasilorRetetele mamicilor de pepenasi
Poezici pentru mamici si pepenasi

Darius Andrei - Un ingeras senin al Cerului
1,2,3,4,5,
6,7,8,9,10
Predarea stafetei
A fost odata ca niciodata o odisee minunata
1 - 131
Albume cu poze: mamici iulie-august si pepenasiMail comun

Sarbatoritii lunii Noiembrie :

1 - Tecky, 2 - maryb, 4 - dara_d, Gini_75, 5 - danabb1, 6 - maggyc,17- pica, mobriq, Fabian (de paqurschimag),18 - Didi81, 20- lylis, 24- motanik, Jael (de Yael), 26-AndreeaOr, 27- iriss27

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:


mai prea se discuta de poza aia. ia Rux draga inveseleste forumul si pune-o pe prima pagina

mi-am amintit de copilarie si cautam desene animate de pe vremuri.
uitati aici ce am gasit si spuneti daca va recunoasteti careva:



---------------------------------------

www.razvan-zainescu.eu/home/" target="_blank">SMS pentru o viata!

---------------------------------------
Marina & ANA SOFIA 05.08.08

Mami Marina - Gospodina

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

MARINA pai ce faci doamna? te racolara nebunele si pe tine???
Ia , apropo,ca tu m-ai vazut cel mai recent. ia zi tu ce duamna decenta si distinsa sunt io.fara tzitzili de rigoare. ia, vreau s avad obiectivitate dom'le.

mami Ruxandra, in plina formapentru Andrei Tudor,cel mai nazdravan

poezici pentru mamici si pepenasi
www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase
Andrei Tudor- minunea noastra -The Story

...inseamna
ca infinitul si-a gasit limite
ii zarisem grimasa
zvarcolindu-se-n catuse de fier
aripile sunt inutile acum
chiar si cenusa...

Poezicile de un an ...incep AICI

SA-L AJUTAM PE MIHAITA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Sun, Bobitamica, .

Profa, merci si . Mai, io nu am vazut poza . Vreau sa o vad si eu, zau !

Fetele, ! Imi trebuie o gravida care sa vrea sa pozeze, sa facem si niste poze de genul www.google.ro/imgres?imgurl=http://www.linnealenkus.com/image/pregnancyLLS06.jpg&imgrefurl=http://www.linnealenkus.com/pregnancy6.html&h=425&w=425&sz=93&tbnid=RQMU2N3H0xdeCM:&tbnh=126&tbnw=126&prev=/images%3Fq%3Dpregnancy%2Bportrait&hl=ro&usg=K3Mn1HL2OLF6NTkeHNeIDHP03yo=&ei=rELvSo2nLsj2-QbGgpDmCw&sa=X&oi=image_result&resnum=1&ct=image&ved=0CAcQ9QEwAA br / br / " target="_blank">asta,dar si mai clasice, romantice. Nu-i musai sa pozeze nud. Dar sa facem unele mai sexi un pic, fara a fi vulgare. Eu le-am gasit frumoase pe astea de aici. Ii facem gratis sedinta foto, numai sa acepte sa le postam pe blog si sa le le folosim la materiale publicitare. Gravida trebuie sa aiba burtica sa se vada bine. Daca aveti prietene care ar vrea, va rog sa le puneti in legatura cu mine. O sa imi trebuiasca si o poza de-a lor, eventual cu sotul din dotare, pentru ca si el va apare in poze, eventual copilasii mai mari daca au.

Gravidutele noastre, cand veti avea burticile mai mari, daca vreti, puteti poza si voi . Mie mi-ar placea. Numai sa vreti si voi si sotii, si sa acceptati sa apareti pe blog. A, sa nu uit,numai in Bucuresti putem face asta...

Insa imi trebuie o graviduta acum, repede, ca nu am pe blog decat una, si ea nu a vrut sa faca decat pozele pe care le vedeti acolo . Gasiti blogul la semnatura mea.

pup you all,


In concursul Klorane, o puteti vedea pe Ilinca, si daca va plac pozele ei, vota, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=3" target="_blank">aici,
in pozele cap1 si cap2.
Multumim frumos.

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Blogurile mele:
manute talentate
fotografiile-din-viata-ta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Moama ce dea poiate. Frate da va chinuie talentul nu gluma. Anyway profa face it, deja esti Mrs. .
Plashe la mine talentatele de la noi din bostana.
Eu din pacate nu le am cu poezia si literatura nici sa ma bati da o ecuatie ceva poate poate imi iese.
Eu acu fug nu am citit tot tot ca is chioara de oboseala toata ziua am frecat spalat frecat curatat aranjat apoi am scos fetele pe afara ca a fost mai insorit pe dupa amiaza rece da insorit apoi baitza cina etc si acuma stau si eu si astept sa se termine ultima masina de rufe pe ziua de azi si sa ma pot pune la somn ca is rupta de spate.


"Time is a great teacher, but unfortunately it kills all its pupils ... "

Louis-Hector Berlioz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenela spune:

Moaaamaaa...cata dastrabalare aici!!!!! Fetelor, is martora, ca sormia fu la mine de doo ori si i-am admirat podoabele de fiecare data, in plus, sa stiti ca are si un fund misto, si picioare superbe. Pacat de ea...ca e nebuna...dar asta e...nu se poate sa fim toti perfecti...ca mine...
Bobitzamica, da, vad ca ai invatat romana bine, asa se scrie corect, sa stii ca stiu din sursa siiiigura... Si da...am un doctor de mor dupa el, e un mistocar si un nebun, ma suna de ziua mea si imi zice..."sunt suparat pe tine" Io...valeu, ce am facut , pacatele mele???El...cred ca nu te mai joci suficient de-a "asistenta"..e momentul sa ramai gravida....E nebun, frate!
Sunuletz - ca nu am mai facut-o public de mult...Dar, in alta ordine de idei...ia-ti laboantzele de pe tzitzilii soREI mele, ca e ale mele, mi-a declarat sus si tare ca ma vrea ca sotz... Avand in vedere ca uneori ne vine sa ne omoram consortii, am decretat ca cel mai bine e sa fim sotz si sotie noi doo. Deci...tzitzilii e ale mele, parol! Si fundu'!


"totul e trecator"ce regretabila vorba! Fireste ca e trecator, dar intrebarea e CUM trece: cu o implinire, sau fara?" Noica
Carmenela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenela spune:

si haideti sa terminam cu sharada asta...
Aveti poza cu sormia www.limpede.com/uploads/8/1/3/4/81345/9870687.jpg" target="_blank">aici
Edit: fetelor, am schimbat poza cu una care s-o ...avantajeze mai mult pe sormia(ea e cea cu bluza roz), aia era cam...dura, dar nu am vazut-o io bine aseara, preocupata doar de tzitzilii ei...Cum in foto sunt doo duamne, va imaginati cine e a doua...Asta ca sa nu se simta sormia obligata sa va precizeze...
Si ca sa fiu clara...va spun ca pentru tzitzili ei sunt in stare sa fac moarte de om! Na!
"totul e trecator"ce regretabila vorba! Fireste ca e trecator, dar intrebarea e CUM trece: cu o implinire, sau fara?" Noica
Carmenela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:



In concursul Klorane, o puteti vedea pe Ilinca, si daca va plac pozele ei, vota, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=3" target="_blank">aici,
in pozele cap1 si cap2.
Multumim frumos.

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Blogurile mele:
manute talentate
fotografiile-din-viata-ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

Asta e tare de tot!!!
Nebune-lor, mi se cutremura bebicu in burta de atat ras!!!

Adriana 20+ si mamy de Nicholas Cristian 19.07.2008 (povestea nasterii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:



Mi-e rau !

Vicky, LA MULTI ANI !!! Sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii!

Edit: nu va mirati, eu is defazata rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalyna spune:

sa vezi ce ti-o iei ca-i faci reclama proasta

Mergi la inceput