Goldie Pants - 21

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eu doresc sa vad
- daca intr-adevar e in cautare de noutati, inseamna ca isi merita pedeapsa. Nu poate sa aduca album cu cei 2299, dar mai cauta. e strigator la cer.

- daca aceste noutati pentru noi, sunt de fapt vecinii ei de pe jackson street, atunci merita premiata cu o luna de libertate, inainte de pedeapsa. A facut atata cale numai ca sa ii recupereze.







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

deci asta era skepsisu cu hong kong..... purple.

ok, mj a propus pedeapsa......sa votam deci cine e pentru si cine impotriva a ceea ce a propus mj

lisa, purple, anka....hai la vot. eu votez ultima, sa nu zica iona ca va inspir

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Eu doresc sa vad
- daca intr-adevar e in cautare de noutati, inseamna ca isi merita pedeapsa. Nu poate sa aduca album cu cei 2299, dar mai cauta. e strigator la cer.

- daca aceste noutati pentru noi, sunt de fapt vecinii ei de pe jackson street, atunci merita premiata cu o luna de libertate, inainte de pedeapsa. A facut atata cale numai ca sa ii recupereze.







iona ai ceva de zis despre asta inainte sa votam? daca nu, atunci hai sa decidem!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Vedeti, mj, ...doamna presedinta, celegi jurati..dreptatea nu doarme..exact acelasi filmulet, de la 2 agentii diferite....dreptatea nu doarme


Uitati, de ultima ora...alta informatie...ea este peste tot:








www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona da neobosita mai esti. da chiar asa?

hai fetelor...pentru sau impotriva? ca iona vad ca nu mai are nimic de zis

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

...noutati??? mey da voi numiti astea noutati???..ce sa caute vecinii ionei in hong kong taman cand are BADu meu concert, ha???..nu vi se pare strange?....no way... yo mi-l cunosc si cu okii inchisi pa BAD...

...asa ca....vad ca iar se da la alte funduri decat ale ei.....si eu cred ca pedeapsa capitala e prea putin pentru iona.......dar hai sa las de la mine......votez pentru toate trei punctili propuse de mj si fara nici o luna de libertate inainte...asa am zis...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

EU CRED CA PARATA IONA VREA SA DECLARE pierdere temporara de sanatatii psihice, s-a inspirat de la un martor. altfel nu imi explic ce inseamna floricelele alea care ii cad in cap .


Votez, dar sa stiu pt ce..ca apoi face recurs ca ea nu a zis asa si pe dincolo. Tacerea ei e periculoasa.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

imi pare rau dar i-au expirat cam toate caili da atac, a avut ocazia sa pledeze insane dar nu a facut-o, avocatu a sfatuit-o prost probabil....o stii el de ce ....la cat de neobosita e i s-o fi luat saracu'...


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput