Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ar fi frumos din partea lui sa fie ceva frumos, ca deja si emisiunea se duce...cat ne asteapta aia credeti?

O sa il iau ostatic pe curier ...




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

...uau, fetili, da' ce-mi vad okii.....ajungem si la televiziune asta seara?...purple ce ne faci tu noua.....am emotii...
mooooammaaa, nici nu vreau sa ma gandesc ce audienta o sa facem cu MJii nostri la DD.......

da cu curieru ce ai draga?......ca el bietu....

mey, da yo nu m-am aranjat inca.......fug repede sa vad cum ma rezolv......cu BAD nu-mi fac probleme ca orice si-ar pune pa el sta de numa-numa...

oana...crezi ca e usor sa fac ce-mi ceri?...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana io fara einu vin...o sa fie ingesuiala dar nu cred ca nu o sa va placa...sa-mi comunicati daca se poatepana atunci ma duc sa-mi caut inspiratia ca nu stiu pe ude am lasat-o

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona pai la asa inghesuiala nu cred ca renunta cineva asa ca mobilizeaza gasca intreaga. inspiratia.....poi pa unde ai fost ieri, pe la cine te-a consolat dupa BaV...

lisa ii greu da nu imposibil

anka unde esti? esti bine?
purple se pare ca maine e totusi the big day. vrei sa sechestrezi curieru...il tii pana trimiti BaV inapoi sau si dupa?aaaa...acu m-am prins....iona ti l-a trimis prin unu din faimosii vecini....deci de astea faceti voi....

mj cam lungi invoirile astea ale tale.....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai ce faceti acilea mey fetili mey bine macar ca ati trecut da prima pagina sa nu sa mai alimenteze toata lumea din rezerva noastra de oxigen
io merg din invoire in invoire ca sa nu ma dati lipsa la party si vaz ca partyli nici n-a-nceput sau ma asteptati pa mine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

acu faceam prezenta sa vedem cine are invoire si cine ba

ca acus acus gasim pe cineva sa ne defileze

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico lasa-ma cu defilarili astea mey asta e cine nu vrea sa fie cu noi la party nu vrea si gata daca vrei defilare hai ca iti face imediat come togetheru' una, da cre ca e mai bine s-o lasam pa final
pana una alta, nu ca am fi uitat cine e THE BEST, da mie imi place videou asta, iar versurili ce sa mai zic

...You can't be wrong
Take my heart and make it strong
You're simply the best
Better than all the rest....





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

for u

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

for u


pentru mine sau pentru defilarea pa care ti-am promis-o???
mey tre sa luam in calcul si varianta ca, probabil in scurt timp, vom ramane din ce in ce mai putine sa petrecem aci da asta e, io una petrec acilea cu come togetheru' pana m-o da adminii afara....

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

pentru tine, draga mea finica!

cat despre party....sa nu crezi ca iti faci aci singura de cap...intram la dans si eu si ebony si nu plecam de aici decat cand de dau afara pe motiv ca se inchide treaba

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput