Puiuti de Randunici 2008!! (326)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:



Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Dumnezeu sa il odihneasca!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

'Neata!

Noi avem un ritual, in fiecare dimineata Baietii se trezesc la ora 8 si Vlad e direct pe Disney Chanel, sa nu rateze desenele preferate, iar Stef lipa-lipa dupa el. Eu ma trezesc instant cand ii aud piciorusele goale pe gresie , ii fac laptele si ne ducem in pat, inchid usa la camera. El bea lapticul si eu motai. Dupa ce se da jos din pat si se joaca juma de ora se urca la loc, calare pe mine si adoarme Si ne trezim la 10 jumate! Vladut vine si ne scoala, ca nu mai poate de foame
Iar azi s-a culcat cu capul pe burta mea si asa a dormit, hi, hi!


Simo, inca nu a inceput gradi Cica de luni sau marti...nici nu stiu, ca de cand amana, m-am saturat si eu si el s-a plictisit acasa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

va rog frumos, puteti sa-mi spuneti ce cosmetice pt bebe nu au parabeni? trebuie sa-i iau cuiva cu bb mic si nu stiu ce. am vazut ca mustela si sanosan au parabeni, nu stiu klorane o avea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Luny!!!!! ce faci?

Tuchi nu s-a intors de la Paris?

Peste doua zile plecam O fi frig rau la Amsterdam? sa-mi iau geaca groasa? ne-am uitat pe net la vreme....tind sa-miiau geaca groasa, ca o stam numai pe-afara si decat sa-mi fie frig....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui amira_roxana

va rog frumos, puteti sa-mi spuneti ce cosmetice pt bebe nu au parabeni? trebuie sa-i iau cuiva cu bb mic si nu stiu ce. am vazut ca mustela si sanosan au parabeni, nu stiu klorane o avea?

ROXANA, mami de AMIRA
(16.03.2008)
_

Nici un om nu este numit om mare daca si-a pierdut sufletul de copil


Bubchen nu are parabeni.



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Da, si eu de Bubchen stiu ca sigur nu au parabeni. Si le gasesti in Selgros cu preturi mult mai ok decat in farmacii. (cel putin in Bv se gaseau in Selgros)

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Si noi tot Bubchen folosim, e si ok de folosit ca are dozator (cred ca asa se cheama)simiroase placut. Eu am luat din Real si e foarte convenabil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Mihutza, concurenta Andrei

http://www.mytex.ro/fapt-divers/video/danseaza-cu-beyonce_267.php

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

mimo era ora de somn,adica in jur de ora 22...deaia era in camera..in dormitor sta doar cand doarme,cum se trezeste vrea afara,fuge in pijama,in piciorusele goale...e circ pana-l imbrac,pana ma intelege ca e friggg..brrrr....si nu sta intr-o camera ,nici gand,fuge ba in bucatarie,ba hol.ba camera lui soacra mea ...etc...e un titirez..desi pare copil cuminte

olgutule chiar ca-i concurenta andrei..eu l-am vazut mai demult

luny doar atat..ce faci?


naty pentru capitolas...

eu am fost la plimbare cu andru,am cumparat gutui ca vrea sa fac dulceata de mere,gutui si pere..sa vad ce o iesi...am mai cumparat niste veredeata sa mai bag la congelator...a fost un picut frig,a cam batut vantul dar a fost bine..i-am luat lui andru sirop de echinaceea si propolis si vit C..am sa incep sa-i dau de azi...





RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput