Bulgarasi si globulete de nov-dec 07 (200)-2 ANI!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Hai sa o ajutam pe Alina,aici se liciteaza ptr tricouri DC http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

buna ziua!
la noi situatia in loc sa se imbunatateasca o ia raznaaaa....cred ca Ana se invarte de o toxiinfectie alimentara/viroza intestinala...de marti seara a cam varsat tot ce-a mancat, dar nu a facut febra sau scaune nasoale, e apatica , molesita...azi dimineata tot laptele, la micul dejun ceaiul cu paine prajita...apoi a cerut paine prajita dar nu i-am mai dat si ceai...a rezistat...acum cand se trezeste primeste supa de zarzavaturi cu orez....
daca nu ramane in stomacel o incurcam ca tre sa ajungem la perfuzii...sper ca micul ei trup sa invinga nenorocita asta de situatie
acum ii dau metoclopramid si debridat.....
eu tot racita, cu tuse, cu muci...asa incat am sunat eu si ne-am programat la un homeopat....sper sa aibe ceva bobite miraculoaseeeee...sunt tare curiosa cum va fi....de unde se cumpara formulele astea homeopate?din magazine speciale sau farmacii pur si simplu...nu dati cu rosii!
eladeaaaa....ce ma bucur....felicitarile mele din inima....fuguta la dr. sa te aiba in vedere si sa-ti dea si tie ceva pt. mentinere!
vasari...tare faina gradi asta unde merge Maria...f draguta coronita!cine are talent si rabdare....te admir!
acum ma duc in pat pana mai doarme Ana....sa ma odihnesc si eu ca am avut o noapte agitata....
o zi faina tuturor!
LA MULTI ANI! pt. MARA de acular si frumosii RAUL SI ROBERTO de irina!

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia si 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

multumesc fetelor inca o data...dar sa nu ne grabim....asteptam verdictul medicului...

of bianca...saracuta Ana...sanatate multa si sper sa nu ajungeti la spital...

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

ERIC, POZE RECENTE

ERIC IN 2009

ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!

BLOGUL NOSTRU

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

ALINA - cred ca erau cam urati...sa-mi fie cu iertare...brunetzei...mai ales printzul...nu l-a placut pur si simplu...
frumoasa activitate ati avut!
a mea a venit cu eticheta in piept 'harnicuta', maine o intreb pe miss ce anume a facut sa merite apelativul:

de dimineata am mers la dr pt ca A a tusit noaptea si avea o stare de subfebrilitate - 37.5-37.9 - care se mentine si azi(stiam ca se zice ca asta e febra plamanilor)..nu are nimic fata la plamani...inca are secretiile groase pe care nu stie sa le inghita...ii mai fac aerosoli seara, zice dr ca sa doarma mai bine...

eu am rezervat azi pe Alba ca zapada pt petrecere, tortul de gradi tot cu alba ca zapada il fac (de caramel), iar cel de acasa cu fifi;

ANDREEA - LASA ZBUCIUMUL SI INTREBARILE PENTRU ALTII! IA TOTUL ASA CUM E! SA FII SANATOASA CU BEBE CU TOT ! SI CU TOTI CEI DRAGI! NU TE MAI GANDI LA PROSTII!

BB - pai eu am rugat-o pe dna unde am facut rezervarea, ca Alba ca zapada sa fie frumoasa si calda!

ALINA - superba coronita, chiar te pricepi! frumos ii sedea premiantei!

Oooof, BIANCA, tare rau imi pare de problemele voastre de sanatate; poate nu trebuie sa ajungeti la perfuzii si isi revine mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

LA MULTI ANI RAUL SI ROBERTO!

LA MULTI ANI MARA!


www.bucataras.ro/miha/" target="_blank">Miha papa tot

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=12" target="_blank">Copiii mei fericiti ms1 si ms2

De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

ellis si eu tot merg cu el la dr..din acelasi motiv,.intr-o zi tuseste putin..intr-alta tuseste mai mult..nu mai pricep..
cica e ok, n-are nimic pe nicaieri-plamani, gat, urechi..
asteptam sa treaca/...
aerosoli cu ser fiz. apa de mare in nas, ca asta e mai infundat..karvol noaptea.deci nu mare lucru.

Paula si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:



_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

yuhuuuuuuuu yuhhhiuuuu

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

ellis si eu tot merg cu el la dr..din acelasi motiv,.intr-o zi tuseste putin..intr-alta tuseste mai mult..nu mai pricep..
cica e ok, n-are nimic pe nicaieri-plamani, gat, urechi..
asteptam sa treaca/...
aerosoli cu ser fiz. apa de mare in nas, ca asta e mai infundat..karvol noaptea.deci nu mare lucru.

Paula si Stefan (30 oct. 2007)


si noi karvol noaptea, aerosolii cu adrenalina;
eu ii tot dau propolis, trebuie sa facem iar cura de 10 zile de broncho vaxom...astept rezultate...ca mi s-a luat..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

yuhuuuuuuuu yuhhhiuuuu

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007



doar atat?????????
nu vezi ca nu ne nimerim ca ore? spune ce faceti ca vedem si noi mai ...maine...

Mergi la inceput