Pestisori... pestisori... (48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Dana, condoleante


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Bine ai reaparut

ce faci ?






Citat:
citat din mesajul lui marami

pe mine ma mai tineti minte???


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.


Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Buna dimineatza!
Ce ploaie e pe la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

marami cum sa nu te tinem minte. Ce faci? VArsa punga cu noutati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Ely ,pe mine Bogdan m-a dezvatat de cafea inca de cand era in burtica. EU care beam cel putin jumatate de kg pe zi brusc nu am mai baut deloc. DAr in ultimul timp asa imi e pofta de cafea. SI mereu uit sa il spun sotului sa imi cumpere INKA.
Bineteles ca , cum aflu ceva serios cu muncile astea acasa , dau de stire. DEocamdata se trimite un cv. Daca cer bani , sa vedem poate stric acolo macar sa vad despre ce e vorba. Stiu ca nimic nu e moca in viata deci trebuie sa ceara ceva. Desi cand e vorba de munca si de seriozitate, nu vad dece ar lua bani. Si vad ca ei asta cer. SA vedem insa ce ofera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

DEsi chiar daca gasesc ceva de munca incem sa ma intreb cum o sa fac. Pentru ca Bogdan sta lipit de mine. NU pot sa ma indepartez de el un pas ca vine si mai ia de mana sa ma duca acolo unde se joaca. NU prea se joaca deloc singur.
Acum cand scriu la calculator ori se urca in brate si vrea sa suga, si asa castigam amandoi, eu scriu si el mananca, ori se duce in sufragerie si aprinde televizorul Noroc ca am gasit in sfarsit in instructiuni de unde se blocheaza canalele. Desi cred ca mai utila e o iala la sufragerie .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Acum am vazut ca m-am facut mare, sunt membru junior.
Ma duc la treaba acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Are cineva ideie cam costa pagina la traduceri? Poate a avut pe birou nevoie cineva..... ca eu nu mai sunt la curent cu preturile.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Am plekat ..desi inca mai ploua , nu am incotro .La administratia finaciara si pe la Sala Palatului la targul de joburi .



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

ooo ce frig e pe la noi ... nu imi placeee
ma cam doare capul ... e presiune atmosferica , nu stiu ce am .... inca e dezastru la mine in casa , ieri a gletuit , smirgluit, azi dam cu tifel, m-am plictisit deja de praf .... da si cand vine bucatarie cine va avea frumos ..... io , io , io
la inmormantare ieri a fost nasol ... nepotul de 22 de ani a ramas singur singurel, cumnatul a murit cand avea 5 ani , cumnata s-a chinuit singura cu el pana acuma la 54 ani cand s-a dus rapid ... cancer.... ce sa mai zicem ... sa ne fereasca dumnezeu de asa nenorociri
am rezolvat cu tinuta lui andrei , am dus deja materialele la croitoreasa , marti mergem la proba si pe joi va fi gata .... la Cluj va merge cu tiuta noua , speram sa avem noroc mai mult cu ocazia asta

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput