Licurici de ianuarie-februarie 2009 (60)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariya spune:

LEDI,te rog eu,mananca,ai nevoie de multe putere,nu-ti poti permite sa te imbolnavesti!mananca pt ca puiul tau are nevoie de tine sanatoasa si puternica!e greu,stiu,inghite cu noduri,da' mananca!!!toate suntem cu tine in gand si ne rugam la Bunul Dumnezeu sa faca un miracol pt ingerasul tau mic si iubit!
sa ne spui cand veniti si unde o sa fiti,ok?eu nu am loc in casa ca v-as fi tinut la mine...am doar un apt cu 3 camere,imagineaza-ti ce trafic e aici!te rog,ai grija si de tine,e important!

amedeo 11ani,annamaria 8 ani,miguel adriano 27/01/2009


sunt o mama implinita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Rox
am reusit sa transmit si eu un ordin de plata, e o copie pe mailul comun

Ledi
,
sper din tot sufletul sa va fie de ajutor micul nostru sprijin..speram ca marele ajutor sa vina de la Dumnezeu
e ft usor fetelor de realizat diferite tranzactii prin Internet Banking

multumim Rox pentru implicare!



Alinuk
mamik de Andu mik si Teo voinik

nasterea - ca un cadou
www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">botez bb Andu
www.flickr.com/photos/13087113@N06/" target="_blank"> franturi de viata
....................................................
Nimic nu-i intamplator!
...................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

daca mai poate cineva sa se inscrie pentru rugaciunile de maine

Cristina, mama fericita de Stefan Carol (29.12.2008)

http://b1.lilypie.com/hQRfp2.png

http://s288.photobucket.com/albums/ll162/cristi_2003/CAROL/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Cristi maine daca o sa vad ca raman ore neacoperite si o sa fiu acasa o sa ma rog ca sa nu fie goluri. Dar te anunt atunci. Sper sa se completeze lista.

Ledi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

de asta am zis ca cine nu stie azi sigur daca poate sa zica maine cu 10 minute inainte - ca daca sunt goluri acopar eu. ca imi dau seama ca multi nu pot sa zica de azi 100% ca e sigur

Cristina, mama fericita de Stefan Carol (29.12.2008)

http://b1.lilypie.com/hQRfp2.png

http://s288.photobucket.com/albums/ll162/cristi_2003/CAROL/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariya spune:

Am gasit lista...Cristi pune-ma la 15,30-16 ca doarme bebe

amedeo 11ani,annamaria 8 ani,miguel adriano 27/01/2009


sunt o mama implinita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Fetelor imi dau lacrimile cand vad cat de unite suntem si cum ne mobilizam. Fac tot posibilul sa ajung si eu la banca dar stau si cu Vlad si cu Stefan si nu prea am cum. Sper sa reuseasca Mircea sa ajunga la banca. Ma bucur ca suntem o echipa.


Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_ spune:

alinuk, tu ai mentionat ca esti parte din Asociatia MAME. Ma intreb daca e posibil sa donam pentru Ledi prin ei? Sau poate e prea complicat? Compania la care lucrez eu face matching la orice donatie caritabila, daca eu donez $50, atunci pun si ei $50...dar donatia trebuie sa fie facuta printr-o organizatie caritabila, si mai sunt cateva restrictii, de exemplu organizatia sa nu fie afiliata religios. In plus, daca e prin organizatii, atunci donatia se poate deduce la taxe, e si asta un avantaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_

alinuk, tu ai mentionat ca esti parte din Asociatia MAME. Ma intreb daca e posibil sa donam pentru Ledi prin ei? Sau poate e prea complicat? Compania la care lucrez eu face matching la orice donatie caritabila, daca eu donez $50, atunci pun si ei $50...dar donatia trebuie sa fie facuta printr-o organizatie caritabila, si mai sunt cateva restrictii, de exemplu organizatia sa nu fie afiliata religios. In plus, daca e prin organizatii, atunci donatia se poate deduce la taxe, e si asta un avantaj.


sigur ANCA,

acesta este scopul infiintarii asociatiei

Prietena mea Mary, mamica din gashca lui Teo, cand piticul avea un an a descoperit ca are cancer de corp uterin
De la campania 'viata pentru mama' / pt Mary / s-a ajuns la Asociatia Umanitara MAME

Ma gandesc sa te pun in legatura directa cu ea / presedinta asociatiei, stie bine toate detaliile (ce si cum se procedeaza)


pe PM ai nr ei



Alinuk
mamik de Andu mik si Teo voinik

nasterea - ca un cadou
www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">botez bb Andu
www.flickr.com/photos/13087113@N06/" target="_blank"> franturi de viata
....................................................
Nimic nu-i intamplator!
...................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Ledi, pune mana si mananca ceva pana nu cedeaza organismul. Fa-o pentru David. Inghite fortat, numai mananca ceva.
Te rugam frumos!

Anuc cu Ioana mica si BB Filip


Mergi la inceput