Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici17

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui maminuta

LA MULTI ANI TUTUROR ESENTELOR ,MAMICILOR,TATICILOR,BUNICILOR SI RUDELOR CARE POARTA NUMELE DE MIHAI,MIHAELA,GABRIEL,GABRIELA!!!



Nimeni nu te poate face sa te simti inferior fara permisiunea ta. - Eleanor Roosevelt

La multi ani!
SoriLea


*The stars in the sky* They shine bright each night. Which one are you? They bring light to the night sky. Where are you? They bring hope to a broken heart. Can I capture you in my hand? They never go out. Is that you I see? There's more of them each night. But why?
Don't you know that God only picks the very best for his garden? He also picks only the best for the night sky. The stars are the light of each child's heart whose gone too soon picked to glow forever...*
My Little Stars

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

Multumesc
Valy asa i-am dat si eu oul cu supa-crema, dar uite ca ieri a fost putin iritat pe fatza, si ma gandesc ca de la ou. Fac o pauza si incerc peste cateva zile.
Azi incercam altceva un fel de dovleac, sa vedem ce parere are
Sunt cam obo asa ca merg la pat.
Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

La multi ani sarbatoritilor!

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Fetelor care ma poate ajuta si pe mine?

am vrea sa plecam din tara de sarbatori,cum se procedeaza ne mai trebuiesc pasapoarte?tati are eu si Luca nu...

www.lilypie.com/myDetails.php/" target="_blank">Luca Daniel 22.10.2008
povestea mea Slideshow asa sunt eu
www.trilulilu.ro/deluca/3889b8d4759823/" target="_blank">prematuri esente tari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

Valy,daca pleci in Europa nu cred, dar cel mai bine suni la pasapoarte sa intrebi. Azi merg la dr de fam ca Dennis de o sapt si jumatate se tot freaca la o ureche, sper sa nu fi primit curent. Mai intru dupa masa
Va doresc tuturor o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Ms

succes la medicul de familie si noi ne-am confruntat cu asa ceva dar la mine mai mult se tragea de ele...sa dovedit a nu fi nimic si tot atunci am citit undeva dar nu mai stiu unde ca il pot deranja de la maselute voi nu aveti asa ca dar sper sa fie totul bine
apropo dintisorii v-au dat?ca nu mai stiu
si inca ceva va invit si la http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144730 nu pot pune link direct

www.lilypie.com/myDetails.php/" target="_blank">Luca Daniel 22.10.2008
povestea mea Slideshow asa sunt eu
www.trilulilu.ro/deluca/3889b8d4759823/" target="_blank">prematuri esente tari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Valy la Luca ii trebuie pasaport. Tu in Europa poti circula si cu buletinul.


Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

Am ajuns de la fam dr si se pare ca nu are nimik la ureche, si mi-a zis sa-i dau lactate, adica iaurt.Suntem inscrisi de curand la tipa dar din ce vad nu se prea pricepe la copii. Oricum o vizitam si pe pediatra in care am mai multa incredere.
Valy am intrat ieri dar sincer nu am reusit sa citesc decat foarte putin, dar recuperez azi. E o idee foarte buna

Ma pregatesc sa merg la un pensat, asa ca revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Cam liniste pe aici fetelor .

Noi venim cu urmatoarele vesti....nu mai urlam la baita ca ne-am mutat definitiv in cada mare, unde ne pierdem in apa dar ne incanta ca tati ne tine si noi plutim.
Facem la olita dimineata ambele necesitati si suntem foarte revoltate daca mami nu ne pune pe olita. O sa revenim cu poze de pe olita.

Valy voiam sa te intreb ca Luca are mai multi dintisori... voi folositi deja periuta de dinti? Am avut astazi cu cineva o discutie putin in contradictoriu pe tema asta si as vrea sa stiu si parerea voastra. Deci intrebare pentru toate fetele: Periuta de dinti de la ce varsta?

Gata fug la kineto.
revin deseara!

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Jo nu folosim

am vrut sai iau odata cand abia avea 2 dintisori,nu am gasit dar fata de la farmacie mia zis asa ca pana nu va invata sa tina el bine macar o lingurita in mana si sa stie ce sa faca cu ea sa nu il chinui ca oricum nu intelege...asa ca am lasato moale o sa incerc pe la 1an jumate sau si putin mai devreme sa vad cat de perspicace va fi
deocamdata fugim de lingurita nui curios sa pape singur o foloseste doar sa bata in masa sau in ce gaseste ca doar ii mai bine de da mami sau tati
Bravo pentru olita,o adevarata domnisorica,noinu avem program asa ca nu stiu cand sa-l pun de ex ieri a facut de 2 ori pe la 11 ziua si seara pe la 17 astazi deloc si del pun degeaba ca am mai incercat se ridica automat,imi e asa ciuda era mai mic si il simteam cand face si facea acuma

Luca Daniel
aici cu mine

Mergi la inceput