Goldie Pants - 18

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:





generozitate e al 3-lea nume al meu

baiatu ala de la 0.36 imi tot da sms....nush ce sa ii zic

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pai zi-i ca esti available....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana alege-i tu si promit ca maine dimi sunt la usa...iti recomand de la 1357 pana la 1748 sa nu ai probleme cu fetele

Ebony ii super camesa mi se pare tare cunoscuta

eu ma retrag ca tre sa fiu in forma maine...daca maine nu raspund la apel inseamna ca am fugit in lume..cu BaVu binenteles

oana faci ce vrei numa sa ma anunti

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei oana, mie laptocul imi face figuri...nu pot sa vad clipul ...nu vre sa se incarce...offff....da eu zic sa ii raspunzi la sms........atata timp cat nu e luat de vreuna dintre noi, anka cine e?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona poi atunci ramane sa aleg numaru si ti-l comunic. maine sa fi pe faza si sa dai de stire cand ajunge oaspetele, cat despre camesha lu ebony, sigur ai vazut-o in vitrina la mall ca a fost expusa ceva vreme pana am vazut ca e unicat si e potrivita pt el

lisa nu cred ca e luat, din cate am studiat, si mi-a confirmat si iona.oricum mai tatonam, ca auzi cati vecini are iona singuri

mey mj unde ai sters-o asa? ma lasasi aci cu ochii in soare?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

duamne, oana ..da cati vecini ai de studiat.....poate ai nevoie de ajutor in alegeri... sa stii ca suntem aici...

mei da mj pa unde o fi?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili

iona azi e ziua cea mare
mey fetili scuze pentru aseara, netu mi-a facut figura duuamneeeee credeam ca l-ati scos pa come togetheru' meu la defilare ca nu-sh ce va faceam acuma
da fiindca ati fost fete cuminti iaca va face o defilare de buna voie numai sa nu vi sa urce la cap


duamneeeeeee cat il iubesc

mey cre ca daca se respecta programu sambata petrec cu BaV
oricum io cre ca cel tarziu luni il am pot sa-mi fac AMR-u = 7 maxim
o zi excelenta va dorim

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M, I LOVE YOU!!!
buna dimineata fetele.
mj, multumim pentru generozitate...
iona, asteptam sa ne impartasesti din experienta intalnirii de azi......sa nu ne fierbi prea mult...
oana, ai reusit sa alegi vreun vecin?

o zi buna va doresc.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetili
M I love youuu , I can wait to see you tomorrow honey
Lisa intrebai aseara pe cine vrea Oana.E vorba de M din You rock my world
Mey Mj il expusesi asa de dimi???????

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Buna fetili
M I love youuu , I can wait to see you tomorrow honey
Lisa intrebai aseara pe cine vrea Oana.E vorba de M din You rock my world
Mey Mj il expusesi asa de dimi???????


anka l-am vazut intre timp.....buun baiatul......oana nu-l lasa sa scape...

si eu abia astept ziua de maineeeee......
mey maine seara am belet de voie la party, da?...ca ma duc de la 20.20........sa nu ma trezesc cu vreo surpriza....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput