Povestea ei, povestea lui, povestea noastra...

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

este...nu stiu cum as putea spune ca este...plang... numai imaginandu-mi ceea ce magdy a avut puterea si increderea sa ne impartaseasca simt ca ceva urla in inima mea...cred ca totusi dumnezeu este crud cu noi...

ma bucur insa pentru ca il aveti pe gabriel care este un baietel minunat si care sunt sigura ca va umple inimile de bucurie...

Nikoleta 20 mamica deMario Andrei
A sosit minunea din viata noastra!!!
http://b1.lilypie.com/mY71p2.png
poze picasa:
niko_bruneta2000@yahoo.com
parola:26022009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Magdy, ai 2 copilasi care te fac o mamica puternica si deosebita, Theodora si Gabriel....povestea ta este cutremuratoare

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Multumesc tuturor fetelor care ne-au citit povestea si ne-au adresat gandurile lor bune . Acum am cea mai mare nevoie de asa ceva caci se apropie Craciunul si gandurile ma poarta fara sa vreau spre Theodora. In fiecare an de Craciun inima imi plange.
Mama imi spunea:" Nu te mai gandi mama, la ea! Ea este sus cu ingerasii iar tu il ai acum pe Gabriel..."
Dar nu e asa, si ea este a mea, si ea face parte din viata si inima mea si numai cineva care nu a pierdut un sufletel iti poate spune "nu te mai gandi"...

Inca odata multumesc!

Magdy, de Gabriel mititel (05.03.2009) si Theodora ingeras dragalas.
Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Magda, e imposibil sa nu te gandesti, te cred! Iti doresc sa fii tare in ziua de Craciun si, fiind primul Craciun cu Gabriel, sa te bucuri totusi de ziua aceasta, chiar daca printre lacrimi.....

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Tu zbori spre stele, acolo unde este DRAGOSTE si nu exista durere.
Si eu stiu ca nu esti singura.
Tu mergi deasupra curcubeului
In tara minunata plina de LUMINA si de raze de soare
Si cand stelele pe cer stralucesc
Eu stiu ca tu privesti in jos spre mine.
Si dragostea ta imi da PUTERE.
SI NU SUNT SINGURA...

Daca ai fi trait, astazi ai fi implinit 4 ani. Asa au trecut patru ani in care mama si tata nu au incetat nici o clipa sa se gandeasca la tine, patru ani de lacrimi, patru ani in care ai fost mereu prezenta in visurile si in inimile noastre.
NICIODATA sa nu uiti, ingeras iubit ca TE-AM IUBIT, TE IUBESC, si TE VOI IUBI MEREU.
FIE-TI SOMNUL LIN, iubita mamei mica!

Magdy, de Gabriel mititel (05.03.2009) si Theodora ingeras dragalas.
Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

MAGDY,impresionanta povestea ta,sa-ti traiasca puiu si acolo sus aveti un ingeras care va ocroteste.Multa fericire si sanatate

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
BOTEZ IRINEL

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Imi inclin capul umil in fata ta si a tuturor mamicilor care au trait o astfel de experienta.
E tulburator si nici nu vad bine ce scriu de lacrimi.
Sa te bucurii in fiecre zi de Gabriel ,iar Teodora va ramane mereu in inima si gandurile tale.

de berbecut DARIUS ANDREI (27.03.2009)
poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

magdy draga , m-am cutremurat si am plans citind povestea ta .... cumplit trebuie sa fie sa-ti pierzi copilul .... nici nu pot sa-mi imaginez o asemenea durere ....
sa-ti dea Dumnezeu putere mai departe
ti-am vazut pozicile ....of doamne...ce micuta era Theodora si Gabriel este foarte frumos ....
te pup

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama42 spune:

Nu pot exprima in vreun fel ceea ce simt, mai ales ca am trecut si eu pe aici, fara insa sa imi vad vreodata fetita...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

M-a impresionat povestea ta si mai ales puterea de care ai dat dovada

www.flickr.com/photos/40168372@N05/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput