Ghiocei-Martie-Aprilie 2009 *(89)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

novus - pai pe noi femeile in general clontzul ne scoate. sa ma vezi ce scandal fac la spalatorii de parbrize in traficnu are nici unul curajul sa imi zica nici car. e adevarat ca am spatele asigurat cu toate metodele de auto-aparare permise prin lege. daca ai condus prin capitala...stii cum e


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

gianina - pai toate sunt cu fructe pe care le-am testat deja. adica daca a mancat piersici si iaurt separat...nu merg si impreuna? sau te referi doar la fructe netestate?


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

hai ca io fug susnb
o salut si pe Shasa cu anticipatie, ca asa are ea talentul sa apara imediat ce inchid eu


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Fetei mele ai place muzica dance,se ridica in picioruse si ''danseaza''

Aris eu incalzitorul nu prea l-am folosit,nu pui o poza cu asta nou?


Monica mami de Timeea Alexandra , avem 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

novus - asa..ca am uitat tot ce intrebasei,a trebuit sa recitesc mesajul
smantana noua tocmai ne-a zis ca putem sa-i dam dietetica(adica cea mai slaba...ca tot a intrebat cineva si uitasem sa raspund)
branza, daca e calcica ar avea un scop dar daca vrei sa o faci cu iaurt sau lamaie nu vad de ce ar fi obligatorie...mai ales daca incepeti iaurturi si smantana.

de ce iaurt fara fructe??? astea speciale pt bb sunt toate cu fructe si vad ca sunt de la 6 luni


center]
25 martie 2009[/center]



asa deci cu branzica , pai cred ca o sar
iaurturi eu nu am zis fara fructe, ma gandeam la din acelea simple dar nu speciale de bebe, sa mancam amandoua impreuna


Mami lui Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui millie

Fetei mele ai place muzica dance,se ridica in picioruse si ''danseaza''[left]

Monica mami de Timeea Alexandra , avem 7 luni


super !!
dansatoarea


Mami lui Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

hahahahahha f tare!
si al meu se batzaie pe muzica dar deocamdata in fund si ca si la voi in nici un caz pe melodii de copii,nu nu. vibe-ul sa traiasca sau greceasca lu' ta-su...cand ii cant eu ii place pasarea colibri,feonix,celelalte cuvintesau arii celebrela figaro si figaro la rade de sparge.

ei,la incalzitor nu facusem pozeo sa fac si la asta ca se pare ca am o fixatie cu pozat obiectele cumparate

Citat:
citat din mesajul lui millie

Fetei mele ai place muzica dance,se ridica in picioruse si ''danseaza''
Aris eu incalzitorul nu prea l-am folosit,nu pui o poza cu asta nou?


Monica mami de Timeea Alexandra , avem 7 luni



25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

In seara asta a mancat Teea iaurt cu biscuiti dar se pot pune si fructe proaspete pisate si e chiar bun.Mai nu stiu ce ma fac cu fata mea dar pana la ora 12 noaptea nu are de gand sa faca nani

Monica mami de Timeea Alexandra , avem 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

pai si pe astea puteti sa le mancati impreuna,doar ca sunt un pic mai scumpe. oricum sunt asa de mari borcanele....cred ca de abia pe la un an o sa termine el unul singur la o masa...asa ca pana atunci il impartim. si uite asa mananc si eu sanatos.
probabil merg si alea simple de adulti,vezi ce mai zic fetele.
Gianina,tu de care cumperi? adica ce marca

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui aris26

novus - asa..ca am uitat tot ce intrebasei,a trebuit sa recitesc mesajul
smantana noua tocmai ne-a zis ca putem sa-i dam dietetica(adica cea mai slaba...ca tot a intrebat cineva si uitasem sa raspund)
branza, daca e calcica ar avea un scop dar daca vrei sa o faci cu iaurt sau lamaie nu vad de ce ar fi obligatorie...mai ales daca incepeti iaurturi si smantana.

de ce iaurt fara fructe??? astea speciale pt bb sunt toate cu fructe si vad ca sunt de la 6 luni


center]
25 martie 2009[/center]



asa deci cu branzica , pai cred ca o sar
iaurturi eu nu am zis fara fructe, ma gandeam la din acelea simple dar nu speciale de bebe, sa mancam amandoua impreuna


Mami lui Alexandra (03.03.09)





25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

GATA eu chiar plec...ca ma intind ca baba la usa inchisorii

novus - btw...nici eu nu ii dau branza decat f f rar pt ca nu ii place(singura combinatie acceptata a fost cu cartofi si galbenush de ou),i-am zis pediatrei si nu a comentat nimic. de aici trag concluzia ca e ok in cazul nostru


25 martie 2009

Mergi la inceput