Puiuti de randunici 2008!! (323)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Nicoleta, Olga astea de la Primigi (daca ma hotarasc)nu le iau de pe net ci de aici de la noi, uite:
http://www. incalta mintecopii.ro/index.php?pgc=product&id=72...au magazinul pe o straduta de pe langa Hilton

au sistemul Gore Tex adica asta:
http://www.g o r e-tex.com/remote/Satellite/home

Olgule am retinut ca ai lui So-i sunt waterproof dar aerisire nu am retinut daca au?...banuiesc ca da

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Nico, asa este, de asta i-am sugerat Irinei sa caute si la Primigi "talpica" aia. Radu pleaca vineri din Ro, doarme la Budapeste, si sambata dimineata e in Viena Ce as fi venit si eeeeeu

Zoze, cu bebedoi...eu astept sa hotarasca Doamne-Doamne pentru mine, ca eu nu-s in stare .

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:



Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Bitza, da, cica sunt waterproof si breathable...."wind and water resistant breathable membrane = very high quality children's shoes, slip shoes with two velcro warm, practical and high-quality crafted Rainstep lined boots with removable Warmfellinnensohle great design - super comfy beautiful trendy Color" sau "Suede and Cordura uppers, warm wool lining, NATEX membrane (waterproof and breathable), non-slip rubber sole, removable insole, sturdy velcro closure."

Nico, nu rasuci cutzatul

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

yupiiiiiiiiimerci fetele,am scos la imprimanta talpitza pentru masura

gata, acum ma duc sa mananc praji de la colega sarbatorita....i-am facut un aranjament fain si simplu din crizanteme galbene
http://www.flickr.com/photos/21646834@N06/
......am facut poze cu tel......ma oftic ca nu mi-am dat seama sa iau aparatul foto cu mine....

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

...ies tiptil sa nu ma vada vecinii ca aseara Sabin a batut singurii baieti din cartier, deci ne-am lins pe bot de invitatii la oameni acasa.
Pentru cine era interesat (Mimo parca??) am gasit in Real chiloti si de la Pampers si de la Huggies, Libero.
Gecko, lasa fata butoiul ca nu-i de tine, nu te recunosc deloc de la fundul lui. Vine el soarele si in emisfera ta. Sa vezi tu cand s-or bate spitalele pe tine cum ti-o fi dor de carnat si carne alb cu rosu la cuptor, lasa lucrurile sa se aseze si bucura-te de Bursucel.
Naty, cand ai un pic de timp, spune-ne si noua cum iti e

Am vazut si filmulete cu copii vorbareti dar pe motiv de complexe nu zic nimic.. Ma rog, mi-au placut tratativele cu chinezii, poate iese ceva si ne scapa tara din criza, ma bucur ca Mimo ma lasa in urma la capitolul vorbe, dar venim si noi tare , iar Sofi si Andra sunt dementiale , dar, accident mai Miha, mama , tata, papa, caca, ce-au ??!!!

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ma gandesc destul demult la bb3... si nu numai pentru alaptat... vad in fiecare duminica atatea fetite la biserica, toate dragute si cu lochiteee... uf, daca as sti sigur ca e fata m-as apuca mai repede. Asa mai las, pe la 33-34 poate...

Olgule, sa ma fi vazut la Stefan cum eram, pana la 2 ani plangeam instantaneu cand vedeam mamici alaptand sau cand auzeam vorbindu-se de asta. Acum mi-e dor inca, tare dor, dar este bine. Asta a fost. Drum bun lui Radu!

Raluca, din repertoriul lui Matei: cra-cra (r se aude putin - sunt multi corbi in Viena, de!), caca (la caca ), cucu-ba, nu tu "mama", nu tu "tata". Zicea intr-o vreme si din-astea, si Te (Stefan), dar acum e mai comod sa tipe si sa arate cu mana, uneori sa bata si din picior... A, mai zice "cane" la borcanel (daca vede vreunul cu afine, nu ma lasa pana nu-i dau!). Cam atat, dar nu disper, si Stefan la fel, mai mutulica, iar acum ma rog de el sa mai si taca!!



Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

zoze si osafietoate bineeeeeeeeee!!!
bitza frumos aranjamentul!!
a halit iar copilul meu, ce bineeee...acum se chinuie mama sa-l culce, ca are joaca-n popou ce de treaba am/as avea...nici la juma nu-s pe ziua de azi, dar nu am mare chef...pana una alta, ma duc sa ma ocup de niste aripioare de pui..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

M-ati molipsit cu bucatareala si m-am hotarat (mare sarbatoare) sa gatesc. Prin urmare am luat 5 rondele de somon si o punga de brocoli cu morcovei si conopida. Pana aici e ok, mai departe ce fac??? Dar va rog fara prajeli ca sotul are dislipidemie si prajeala nu prea merge cu Lipantil si Crestor.. Am googalit ceva dar in combinatia asta n-am gasit decat paste sau prajit, alte sugestii, Bubuleeeeee!!!!

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluca2107

M-ati molipsit cu bucatareala si m-am hotarat (mare sarbatoare) sa gatesc. Prin urmare am luat 5 rondele de somon si o punga de brocoli cu morcovei si conopida. Pana aici e ok, mai departe ce fac??? Dar va rog fara prajeli ca sotul are dislipidemie si prajeala nu prea merge cu Lipantil si Crestor.. Am googalit ceva dar in combinatia asta n-am gasit decat paste sau prajit, alte sugestii, Bubuleeeeee!!!!

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

toate in vas yenna, la cutor, imbunatatite cu ce condimente va plac, gen oregano, rosmarin, cimbru, piper, stropit usor asa, cu un vinut alb, ar merge si niste ciupercutew acolo daca ai prin casa, si gata masa!
Edit: pestele uns cu putin ulei de masline

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput