Goldie Pants - 16

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa zii prezent....ca de nu te sare....si nu vreau sa il tin eu 2 ture
lasa-l pe BAD nitel sa contemple ploaia si zi ceva acilea

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce bun e videoclipuletul de pe prima pagina pt ziua asta friguroasa si ploioasa.

Deh, altele au si altceva..niste arome, ceva mai deosebit




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple....da pt noi care nu avem arome, ci numa in vis, nu luminezi nitel pe ici atmosfera cu un metal ceva?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

purple....da pt noi care nu avem arome, ci numa in vis, nu luminezi nitel pe ici atmosfera cu un metal ceva?



Mi-e frica sa nu rugineasca...l-am cam neglijat in ultimul timp..dar ma revansez eu.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

pa vremea asta cu atata umezeala tu il lasi asa....in aer purple...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili, un pic mai cu talent se poate.... adica mai cu viata, ce naiba cand o veni Bav pa la voi cum mai faceti
hai luati aci ceva toxic poate va vine chefu



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey Oana ce bine le mai spui tu pe blog.....imi cam place, iar Dulcea asteptare ....mhhh e in top.
Intr-o secunda te poarta in timp pe strazi neumblate si iti arata oameni si locuri dragi, care desi in umbra, iti stau mereu aproape. Poate sa iti spuna multe si desi nu il vezi, il simti impregnat deja in existenta ta. E o scanteie unica ce ramane in amintire ca un punct de plecare, un alt mod de a cunoaste si de a fi aproape….de cineva! Un parfum ce intotdeauna o sa iti reinvie sentimentul...

Inainte de intalnire simti tot, dupa….probabil simti totul!

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


sa vedem daca dupa..mai am cuvinte

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

dar acum gata, trecem la ceva mai toxic, afara ploua....nu aveti decat sa va delectati cu ceva hot di tat.Mj

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fete dragi .... nu ma sariti de la BaV tour...pliiiizzz...ca uite am trimis toate datele ankai...

.... ma delectez si eu cu ceva toxic si revin...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput