Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (137)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

shtephy, stiu ca nu este vreo legatura, dar nu ma pot abtine sa nu ma gandesc, ca exista psibilitatea asocierii clor doua evenimente, nu din cauza superstitiei, doar ca s-au intamplat la intervale scurte.
eu sunt bine, nu am mai avut dureri de burtica, insa ma doare tare pielea cand se misca, buricul este inexistent, si ma uit in fiecare zi sa vad daca nu cumva o sa mi sa rupa. in jurul lui sunt o gramada de vergeturi roz. In rest totul merge mai departe, cu capul sus.
Tu esti mai bine? ai pacalit-o pe madam raceala?

Lili 36 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

floricik bine ai venit

mai fetelor azi 19 oct e ziua sotului meu , dau de baut

el ar fi vrut cadou de ziua lui kiar bebita... i-am zis ca as vrea totusi sa aiba si ea ziua ei , bine ca inca mai sunt 23 de ore din ziua asta, asa ca nu e tarziu




Anca 37+ Sabina Ioana

POZE

AMR 3 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Floricik ai culcat sotul?
Cand ai programare la Coltea?
Micuta ta cum mai sta in burtica?Eu tind sa cred ca golanul meu s-a intors ,e mai pi shentru asa si ma loveste si in chiloti ceea ce nu mai facuse de o vreme.Vad eu peste cateva zile la echo.

RamonaC ai cam disparut.Oare te simti bine?Nu ezita sa ma contactezi ,ok?
dar eu vreau sa fii bine mersi ,doar obosita si chiar adormita la ora asta.

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Stephy e clar...somnul o sa se lase asteptat, da' sa stii ca si eu mai scap la cate un pahar de Cola din cand in cand...asa putin de pofta


Anca 37+ Sabina Ioana

POZE

AMR 3 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Ancutza, sa-ti traiasca sotul , sa fiti fericiti impreuna cu minunea din burtica, chiar daca nu-l va putea felicita chiar ea anul acesta pe tati.

Lili 36 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Lylyana,da ,inteleg ce vrei sa spui dar tu nu te mai gandi la asta,daca vrea cineva sa o faca nu are decat.
E tare ciudata senzatia de piele intinsa si de buric inexistent...imi aduc aminte ca deocamdata mai e loc se pare de intins acum.
Raceala,nu stiu ,am facut o forma tare usoara,se mai infunda nasul uneori dar e suficient sa beau un ceiuc si sunt ok.De fapt doar una din nari se infunda,nu am fost nevoita pana acum sa respir pe gura.

Ancutza sa-ti traiasca sotul,sa te iubeasca toata viata si sa fie cel mai bun tata pentru fetita lui.
Si mersi eu vreau cola,da?Desi asa virtual ar merge si un breezer...
Si eu vreau sa fie fiecare cu ziua lui,asa ca tati sa lase fata-n pace

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Lyly, Stephy saru'mana de urari

Stephy daca tot e virtual si nu ii face rau la bb eu zic sa te servesc totusi cu un breezer




Anca 37+ Sabina Ioana

POZE

AMR 3 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Ancutza sa-ti traiasca sotul. Saru-mana de cinste...eu vreau paharul ala de pepsi
Sthephy sotu' asteapta sa-l ia somnu, dar cum azi ne-am trezit ca 2 puturosi la 12...
La Coltea merg vineri la 12.45. Ce organizati sunt...pt Romanica Sper si acolo sa se poarte ok.
Bafta la eco sa-ti vezi baiatul frumos si cuminte asezat de nastere. Eu nu am idee cum sta fata mea. Misca mereu prin toata burta.Sunt tare curioasa cum sta ea acolo.
Lylyana nu trebuie sa te gandesti la chestii din astea. Sigur nu exista nici o legatura.

33+

http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

floricik...pepsi sa fie


Anca 37+ Sabina Ioana

POZE

AMR 3 SAPTAMANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Ancutza, La multi ani domnului sot!

Lylyana, am si eu vergeturi deasupra buricului, si pielea e asa intinsa de ma ustura/mananca...... De buric ce sa mai zic, am asteptat 28 de ani sa-i vad fundu, acu crapa saracu de intins ce e

Stephy, inca nu m-am dus la culcare, ca si eu azi am dormit ca mult, si acu ioca somn..am bantuit pe DC...

Am vazut si eu pozicile cu Annabelle, e o scumpete de fata!!!! Vorba fetelor, parca nu mai am rabdare sa nasc sa o tin si eu pe a mea in brate!!!

PROASPATA PROPRIETAREASAAA

Laura, 37+ Mara Teodora
AMR 3 saptamani !!
poze

Mergi la inceput