Fiv la Cluj 28-bafta la 2 liniute!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Cred ca eu ma sutesc la somn ca maine merg la munciii sper sa visez la fel de frumos si la noapte cum visez acum cu ochii deschisi
NOAPTE BUNA SI VISE PLACUTEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

ar fi super,dar in cazul asta ...haideti fetelor!! pe barcade!!! ca se anunta o perioada buna pt facut copii!!! hmmm si nu oricum ...in echipa... ca noi numai asa stim sa facem!!!offf abia astept liniutele!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

georgie ,odihneste te fata draga ,
eu nu am somn si aici e destul de devreme pt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

neata...
m au trezit rusii!!! deci azi z1, s a adeverit... diseara decapeptylul..
ma duc sa mai dorm un pic ,aici e abia 5h52..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilicica spune:

Brunadria sa dea d-zeu de data asta sa fie cu noroc si sa ai 2 gemeni asa cum iti doresti..
e gata va astept pe toate.... va servesc si cate o felie de prajiturica langa ea.... acum am terminat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

lilicica, multumesc de cafeluta si de gandurile bune
tu ce mai faci ,ai ceva planuri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

georgietani,bruni,ma faceti sa rid,imi place ca sinteti asa optimiste
eu am inceput injectatul de aseara ,dar sint f suparata si descurajata,de ieri cu vre-o ora inainte sa ma injectez ma luat o durere de ovare,cred ca am racit un pic,eu am ramas f sensibila de la laparo de chisturi pe ovare,asa ca in loc sa fiu linistita si sa ma gindesc ca va fi bine,sint intr-un stres enorm,mi-e frica ca voi rata totul
am sunat la clinica ,poate as putea sa iau ceva citeva zile si dr Chicea a zis sa nu iau nimik... si acum am sageti mereu pe la ovare,de la stimulare nu cred ca e ,dupa o doza de puregon,e prea devreme...

_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

bytzi ,stai la caldurica ,invarte o paturica pe langa tine..si eu am racit un pic dar sper sa mi treaca ..nu gandi negativ , nu te ajuta la nimic..iti doresc din suflet sa reusesti si sa fie bine..
eu nu sunt stresata deloc , stau doar pe acasa de acuma, ma ocup strict de fiv ,sper sa fie un inceput bun ,sa incepem cu dreptul si sa ne bucuram de reusitele noastre impreuna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

salutare la fete frumoaseeee
Bytzi fetita draga pune pe un prosopel carmol si punel pe burtica sau vezi ca exista in farmacii plasturi calzi-(speciali pentru cei cu probleme de acest gen) care se lipesc pe chilot sau maieu mai lung in asa fel in cat sa stea lipit de burtica -hai lasa prostioarele ca te vei face tu binee. aaaaaaaa si bea lichide multeee
Bruni ieri auzeam doar un bazait, sa inteleg ca de azi voi auzi doua? hi, hi,hi iar de maine dimineata 3 si uite asa tot stupul se va pune pe treabaaaa gata cu bondarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

da, georgi!! bine ai auzit!!!
sa fim albinute cumintele.. closcute ...si apoi mamici!!!
hihi rad de una singura , dar oi vedea eu ...ce frica mi e de injectii...mama mama!!! peste 2ore jumate vine asistenta...

Mergi la inceput