Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (135)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephySi acum citez Of fetelor sunt terminata.am nascut marti pt ca printesa mea s-a grabit si a iesit la 36 s si 2 zile si nu respira singurica.este la un incubator si a spus doctora ca va trebui sa stea acolo pana va putea respira singura.rugati-va pt ea ,maria sophia ecaterina.sunt terminata psihic ,imi vine sa plang intr-una.va simt lipsa.va pup pe toate
Da, sa ii trimitem mesaje si sa ne rugam. 32+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissa13 spune:

La multi ani MARIA SOPHIA ECATERINA!!! Ii tinem pumnii sa iasa cat mai repede de la incubator!!
Curaj suzyca, trebuie sa fie bine!!

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

Monis si eu care te luasem in vizor sa te anunt daca raman in maternitate, tu imi dai intalnire acolo? Dar...cu mare placere . Trebuie sa ma reorientez, oare ce zice Shtephy de acest aspect ?



36 + Vlad

sigur ca da,doar ca mai uit telefonul pe silent uneori pana spre amiaza.iti voi trimite pm cu nr meu ,desi cred ca am sa il trec si in contul comun.nu am facut-o pana acum pt ca nu credeam ca vom fii atat de apropiate cum cred eu ca suntem acum

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy


Avem inca un fulgusor!!!!


Si acum citez
Of fetelor sunt terminata.am nascut marti pt ca printesa mea s-a grabit si a iesit la 36 s si 2 zile si nu respira singurica.este la un incubator si a spus doctora ca va trebui sa stea acolo pana va putea respira singura.rugati-va pt ea ,maria sophia ecaterina.sunt terminata psihic ,imi vine sa plang intr-una.va simt lipsa.va pup pe toate


Bine ai venit pe lume MARIA SOPHIA ECATERINA!!!

Ce ziceti fetelor o incurajam pe mami ?
Scriu si aici nr
0723614861

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 32+


MARIA SOPHIA ECATERINA
ne sa primim numai vesti bune despre printesa fulgusor


33+ AMR 7 sapt(sau 5) Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy


Avem inca un fulgusor!!!!


Si acum citez
Of fetelor sunt terminata.am nascut marti pt ca printesa mea s-a grabit si a iesit la 36 s si 2 zile si nu respira singurica.este la un incubator si a spus doctora ca va trebui sa stea acolo pana va putea respira singura.rugati-va pt ea ,maria sophia ecaterina.sunt terminata psihic ,imi vine sa plang intr-una.va simt lipsa.va pup pe toate


Bine ai venit pe lume MARIA SOPHIA ECATERINA!!!

Ce ziceti fetelor o incurajam pe mami ?
Scriu si aici nr
0723614861

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 32+


multumim de numar, sms trimis, doamne ajuta sa fie bine

34+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
http://www.petitieonline.ro/petitie-p47134046.html
AMR 6 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Suzyca, ne rugam pentru puiuta ta! Bine ai venit pe lume Maria Sophia Ecaterina!

Participam la concursul klorane: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">dn1 si 2

Diana(35+), Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralia spune:

ne rugam pt printesa sa fie sanatoasa, sa respire singurica si sa fie cat mai repede langa mamica ei..
suzyc a nascut marti, dar cum a nascut: cezariana sau natural? adica daca ea era programata azi pt cezariana si bebita s-a grabit, cum s-a nascut?
e o intrebare cam toante, dar si eu voi naste prin cezariana, iar daca ma apuca si pe mine contractiile mai devreme, macar sa stiu la ce sa ma astept..

oli 29 + Ana Theodosia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinonino81 spune:


Suzyca, Doamne ajuta!O sa fie bine.Noi toate ne rugam ca mica ta printesa sa fie bine

: 37+Radu Stefan
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

many_bani - cu mare placere anunt
si anunt pe oricine - cine vrea nr de tel va rog trimite-ti-mi PM - scuze tuturor - nu l-as pune in contul comun ca e de la serviciu... nu dati cu rosii...
dienutze - eu zic ca pot fi refolosite cu mare succes orice produse care pot fi sterilizate. Pai numai cand ne gandim la instrumentarul de spital sau la 1 milion de alte obiecte care se folosesc la multi oameni.... Eu am pompa la mana a doua, e drept ca de la o prietena dar si ea are microbii ei. Si ce? Le dau eu in cap cu sterilizatorul mintenas

Of, of, trebuie sa fie bine si cu noul fulgusor...
punem toate de o rugaciune, nu exista sa nu fie bine, suntem o odisee cu bebelusi puternici!



monis cu poze
sapt 37 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Stef, multumim, mesaj trimis!
Bine ai venit Mariuca de Suzy!

Cu pompa asa ma gandeam si eu ca merge sterilizata, dar cum o testez??? Ar trebui sa fac un fel de vid daca o pun in palma? Ca doar nu testez direct pe tzati :))

33+ cu Ingrid Alexandra AMR 4 saptamani sa fim sanatosi!

Mergi la inceput