FIV 248

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia79 spune:

As vrea eu, Catalina, dar promit daca reusesc sa raman sa incurajez fete aici sa nu le las sa li se cuibareasca vreodata neicrederea ca vor reusi, pentru ca asta faceti si voi pentru mine. Si dupa succes o sa prind si eu curaj si voi fi si mai hotarata in incurajarile mele. Of Doamne, daca ar fi un mod sa aflu ca vreodata o sa reusesc! But I guess asta se cheama Credinta in Dumnezeu si ii exact ceea ce mi-a fost supusa la grele incercari toti anii astia!
de accea gasesc grozav ca fete ca Husky dupa ce raman insarcinate nu uita sa intre sa incurajeze aspirantele.:))ma bucur de bebe activ din burtica!
mariadan, eu nu mi-as face probleme!e o valoare buna, poate incepe petrecerea!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

mariadan - nu iti voi spune ca este bine, pentru ca posibilitatea sa fie bine nu este f mare. Iti pot spune ca in z7 am avut 22, in z9-50 in z11-59 si in z 12-38. Dupa care s-a dus. Repeta maine beta si vezi daca a scazut sau a mai crescut. (tot blasto)
Daca este ok maine se va observa o crestere , daca nu este bine, beta va fi mai mic decat azi. Succes.

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns huski spune:

Mariadan...mda ...nu prea stiu ce sa zic , sper sa aiba dreptate doctora ta si sa fi ramas unul care sa se dezvolte normal. Tot ce-i posibil, chiar nu ma pricep...oricum multa bafta!


24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia79 spune:

maria nu am vazut decat primul mesaj, scuze. sa repeti neaparat si ai grija la extrauterina...
SPER SA FIE BINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

claudia - sa te ajute Dumnezeu.

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisic77 spune:

Mariadan, in general, valoare trebuie sa se dubleze la doua zile. Repeta beta maine si vezi ce se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisic77 spune:

Claudia, fetele tale ce mai zic azi? Cuminti? Nu se bat pe locul de la geam?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariadan spune:

maine nu pot sa ma duc ca am ceva pb. la servici. Am sa merg samabata, numai ca va fi la un alt laborator.
Se zice ca ar trebui ca analiza sa fie facuta la acelasi laborator, dar daca este de bine, oricum valoarea va iesi in limitele corespunzatoare, iar daca nu , valoarea va fi mai mica.
Voi ce credeti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

mariadan - important este sa fie aceeasi unitate de masura. Iar la BHCG cam au aceeasi unitate de masura. Daca este ok , ar tb sa fie min dublu. Daca nu este ok iti vei da seama. La SEU val creste dar nu se dubleaza.

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia79 spune:

pisicule, is bine cred ca le-am cocotzat in pat, numa mami ii cam cu in sus ca ploua aici si e prima zi de frig si Toamna adevarata, am vrut sa prind un pui de somn da am dat drumu la tv si normal ca mi-o trecut, acuma m-o apucat o tura de plans ca am devenit pioasa si uite asa...incerc sa ma culc sa vad ce iese...
noapte buna si voua, la mine nu ii noapte deloc dar de 1 luna de cand iau dexametasona (acuma si progesteronu asta)dorm tot invers fata de barabatumiu nici ne-am prea vazut lately.parca lucram schimburi diferite.
tu, ce faci?
la ce capitole evoluezi, ungaria, austria?

Mergi la inceput