Puiuti de Randunici 2008!! (321)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

ioana ma bucur ca e bine tatal tau..doamne ajuta

luny ti-am vazut mufarina...asa fuge si bombonica noastra de andru...cum o prinde cum o altoieste iar ea cand il vede fuge de el,dar nu-i face nimic,ma bucur ca nu-l zgarie desi imi este frica tot timpul..animalutele astea simt ca este vorba de niste copilasi...

mimo mersi pentru raspuns antibioticele sunt scumpe (retetele sunt gratuite)nu am primit niciodata reteta gratuita atunci cand a fost vorba de antibiotice,nu am primit nimic gratis nici pe timpul sarcinii, nici cu andru bebelush ,NICIODATA..probabil depinde de medic..am fost atat la stat cat si al privat...nici eu n-am mancat linte si nici ciorbitza de-a ta...iammm inseamna ca-i tare buna ciorbitza ta..am sa incerc si eu ca andru prefera ciorbitele...

nicoleta imi pare rau pt titzi..cum mai sunt?ti-a mai trecut durerea?i-a luat o picatura de sange din deget si a pus-o intr-o chestie de plastic, aia nu s-a colorat si cica e viral! si eu vreau asa ceva imi pare rau ca esti singura

bubu tu vrei sa ne mucegaiesti pe toate ....bai se mai plimba omu'dar nici chiar asa,,glumesc .. voua ,ma bucur pentru voi..daca se poate de ce nu...

gianiD felicitari pentru fetitza,sa fie sanatoasa..ti-am dat un pm

simo la multi ani finutei..sa nu vorbesti pentru iconita ca astept raspuns de la giani ...asa s-ar rezolva mai simplu si nu prea as vrea sa-ti dau batai de cap tie

blankar distractie palcuta la botez cat despre vreme ..brrr cica o sa fie friggg rauuuu...

valentina si andru se culca tarziu...adoarme intre 22.30 si 22.50..asta e intervalul lui...

gudinde esti ff tare

simo sa ai pofta


RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Gudinde te perfectionezi mai O sa incep sa le salvez pentru vremea cand vei fi vestita si se vor cauta manuscrise
Nicoleta greu fataaa, greu De ce naiba tot timpul cand primesti ceva ti se ia altceva? Acum ai Viena si esti singura
Bubu eu atat iti zic, nu stiu ce naiba cautati in capatul alalalt al lumii Eu votez Miami si chiar ca ma oftic!
Mihule a iesit asa de bunaaa ciorba , eu la Suceava am mancat pana acum ...tu ai vazut ce-au zis copiii Lynetei cand i-a anuntat ca e gravida ? Am crezut ca ma prapadesc de ras
Gecko ma bucur ca bursucila nu e grav si ca nu l-a chinuit Las' ca-i cresc alti dinti
Eu am avut azi o zi tare agitata, de bine ce-l dadea Ramo de exemplu pe Dudelle, azi a rasturnat toata casa Bai si face niste crizeee, tipa ingrozitor de ascutit si se "face" ca plange in stil mare Nu face decat ce vrea el, nu se duce decat unde vrea el....e cevaaa, recunosc ca-mi vine sa-l bat de 100 de ori/zi
Si acum incepe lectia de chimie Noapte buna , cui doarme!

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea
eii una calda una rece vorba lui luny...la mine adru a fost mai cumintel desi nu a dormit decat o ora jumatate dupa amiaza...pe seara s-a uitat la tv,la meci..si zicea intr-una "jijea jijea" apoi a dat pe tvr cultural si se uita la opera...iar eu am vorbit la telefon cu sor'mea o juma'de ora ,linistita nu ca alta data...eu am observat ca atunci cand este numai cu mine,in specila seara e baiat cuminte cand suntem toti acasa incepe sa se rasfete,sa nu mai asculte,sa arunce,sa planga daca nu faci ca el..etc..

sa aveti spor la ora de chimie...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

A, repede pana nu pleaca Mimo. Ma, cu explicatia aia cum ca lista de medicamente... aprobari... aproape ca m-ai convins; dar serios acum, tu nu ai da niste banuti sa iti faca medicul testul ala? Aici este GRATUIT, la noi daca nu se poate nici compensat, macar platit integral s-o putea! DAR eu nu am auzit nici de optiunea asta (macar aia bastanii sa si-o aleaga)! Si ma mai gandesc si ca daca ar fi asa de scumpa minunea asta, nu ar fi nici aici gratuit, pe criza asta! Zic si eu...

Mama, ce mai sforaie Matei!! Sau o fi mai grav de atat??

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

AM pus pompa de nas la dezinfectat in solutie Chicco. Mai stau cu voi nitelus...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimo, pai mi-a zis de ruta Amsterdam-Miami si de-acolo croaziera cu vaporetele mare
Eu am ajuns sa nu vreau sa plec! de frica avionului
Da' cum am zis mai devreme, inca visez si poate ma mai intaresc nitel la corason pana la anu' Si bani sa fie! Doamne Ajuta!

Nico, varzica ce esti Hai ca o sa treaca si dansele, asta e, ce sa faci...trebuia s-o faci si pe-asta Mai, si nasol cu omu' tau, care e pe invers cu locatiile astea

Intru si eu in clubul insomniacilor Cate o ora trebuie sa stau sa-l adorm pe Stef
La pranz nu am nici o treaba, daca nu adoarme cu bibele in gura, ii zic de 2-3 ori sa puna capul jos si gata, adoarme.
Bai, dar seara, ne termina! la 10 e in pat si adoarme pe la 11 jumate Daca nu se freaca si daca nu vorbeste si ne pupa, ca trebuie sa stea cineva cu el...la un moment dat il aduc si pe Vlad la culcare si stam toti 3...si pe Vlad il bufneste rasul, se mai pupa nitel , frateee, ce frichineala! Apoi ma apuca pe mine nervii si ies din camera si vreo 10 minute il aud pe Vlad cum tipa la Stef si ii zice "calca-te! pune capu' jos!"

Adineauri a venit Vlad sa-mi spuna ca in sfarsit a adormit Stef...si e 12 noaptea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Nico, n-ai pulmex sa-i dai pe piept? ii desfunda nasucul! Nu te mai agita si tu la ora asta! e infundat, ce sa aiba?

Eu scrisesem mesajul anterior acum 20 de minute si am uitat sa dau trimitere!

Ramo, hi, hi, ce vrei fata, daca am un sot extraordinar!

Eu tot nu stiu de ce era Clau suparata...hmmm...cred ca Paul trebuie sa bage un masaj, ceva la fata

Luny, mai prajitura de-aia buna? mai da si tu o bucata



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Eee, Bubule, e bine ca totusi adorm singuri si impreuna! Pe mine asta micu ma va cocosa, il adorm in brate, ca deh, de supt nu, biberon nu... Si daca incerc sa il conving sa adoarma langa mine, sa vezi ce ma ia in brate... mamangaie... doar-doar l-oi plimba!! Muciosul mamii!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Am uitat sa spun ca am vazut-o pe Andra si pe Mufarinul terorist de pisici



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

A, azi la pediatru l-a masurat si l-a cantarit asistenta: 86 cm si 11 kg. De la 15 luni nu a mai crescut in inaltime , dar a luat ceva in greutate (puuutin). E normal, cica, in parametri adica. Ma duc sa clatesc pompa si poate il desfund pe asta micu! Ca altfel nema somn! Somn usor!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Mimo, nu am vazut ce au zis copiii Lynettei.. nu prea ma mai uit la asta ca am pierdut multe episoade si l-am cam lasat balta..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput