Giuvaerul palatului,Furtuna la palat.

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Mai sunt cateva episoade(9)si se termina serialul.
Din ce am vazut eu in avans finalul este trist si este atat de neconventional incat sunt convinsa ca respecta adevarul istoric.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


"Giuvaerul palatului" m-a captivat incet,incdt.. fara sa vreau si apoi de abia il asteptam. Fosta tare trista cand s-a terminat..






Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Am stat si eu toata ziua pe youtube. N-am mai avut rabdare si l-am vazut tot, dar m-am umflat de plans. E prea dureros... si extraordinar de frumos. Bravo lor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Si mie imi place extraordinar de mult filmul asta.Pacat ca se termina.

alexia_07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Superb serial, la nebunie imi place. Si mie imi pare rau ca se termina, mai ales ca eu prind doar sfarsitul episoadelor cand ajung acasa de la servici. "Giuvaerul Palatului" nu l-am vazut. Oricum urmeaza un alt serial korean despre prima imparateasa a Coreei.
Gasiti aici un site cu rezumatele episoadelor din "Furtuna la palat" si un trailer despre serialul urmator: http://www2.tvr.ro/furtunalapalat/

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nflorinel spune:

ai obtinut filmul
?

Mergi la inceput