Deva-Hunedoara sau apropiere .

Deva-Hunedoara sau apropiere . | Autor: rodicaosoian

Link direct la acest mesaj

Buna dimineta
Am fost curioasa sa citesc despre fetele din Deva sau Hd dar spre surprinderea mea nu am gasit nimic.Oare chiar nu este nici o trupa de devence pe forum?hai sa vedem
sa ne cunoastem:eu- casatorita,29 ani(babuta de mine)si 2 copilasi.Un baietel de 6 ani si o fetita de 10 luni
Va astept sa ne cunoastem .

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

chiar nimic?fetelor unde santeti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

eu sunt din jud hunedoara..din petrosani mai precis..dar nu prea e un club aici al hunedorencelor!

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Salutare!
Eu sunt deveanca dar sunt plecata de 11 ani din orasul meu de suflet...mi-e foarte dor de Deva....mi-ar placea foarte mult sa vb cu fete care locuiesc inca in Deva...am inteles ca s-a schimbat foarte mult...in bine
PUPICI!

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

Bine ati venit fetelor.
Si mie imi este foarte dor de Deva,mi-a placut foarte mult acel orasel,ii linistit si curat(asa era cum 10 ani)
flavia ,tu unde ai locuit in Deva?
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:


A fost un toping cu hunedorence, dar ...
Eu sunt din Deva.
Va pup si sper sa tinem deschis

Sunt o mamica de 31 ani si am o pustoaica de 7 ani.





Liana&Luana




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

mi-ar placea foarte tare sa facem un "club" DEVA...
Rodica eu am locuit pe b-dul decebal in blocul de langa Ulpia...Doamne ce dor mi se face cand imi aduc aminte de acea perioada...asociez orasul Deva cu copilaria, adolescenta si tineretea mea....revin...s-a trezit copilul

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

chiar nu e nimeni pe aici?
mi-e atat de dor de Deva....daca as vorbi cu devence cred ca mi-as mai alina dorul

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

lulu_boches ,bine ai venit !sa iti traiasca printesa.Ce mai este nou la Deva?
flavia,te inteleg perfect.ce frumos era(sau poate mai este)aceea zona unde ai locuit tu
imi placea foarte mult ulpea,era un magazin cu 3 etaje,aveam impresia ca acolo gaseai tot ce doresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

lulu,tu cand ai fost ultima data acasa?
cum ti sa parut oraselul nostru de suflet?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

va gasesc pe a2a pagina...dar decat deloc...tot mi bine asa
Deva cred ca este foarte frumoasa din cate imi povestesc prietenele...nu am fost de vreo 3 ani in Deva...ai mei s-au mutat si ei si nu mai am "motive" sa merg...poate doar nostalgia timpurilor trecute ar fi un motiv...nostalgia tineretii ...vorbesc pe parca asa avea cel putin 80 de ani....nu am decat 30 dar mi-e dor de vremurile cand avea 14...15...18 ani..
Va pup pe toate devencele, hunedorencele...si pe cele care doar citesc si nu au chef sa scrie...haideti fetelor sa ne mobilizam un pic...

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006) pfm08@yahoo.com

Mergi la inceput