Ultimele 9 zile care o mai pot salva pe Anamaria

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betilina spune:

Tocmai am primit si eu un mail cu detaliile acestei povesti atat de triste si nedrepte cu un copil! Vom incerca sa depunem si noi ceva azi cu speranta ca vor fi cati mai multi care o vor putea ajuta pe Anamaria!
Multa sanatate micutei! pentru Anamaria



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Citat:
citat din mesajul lui uta_ciun

cum pot depune din strainatate? exista cont paypal?

18+ viitoare mamica de David Nicholas, asteptat pe 6 Martie 2010
Asa creste bebe

"Making the decision to have a child...is to decide forever to have your heart go walking around outside your body." – Elizabeth Stone




Nu exista cont Paypal. Dar exista conturi in euro.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa


multumesc marius dar nu pot depune direct intr-o banca din romania de aici...dureaza vreo 10 zile transferul bancar, plus este o taxa mare

ma bucur ca s-au strans banii, daca trimit prin western union, este corect numele Boca Zenaida Daniela? stiti cumva adresa?

18+ viitoare mamica de David Nicholas, asteptat pe 6 Martie 2010
Asa creste bebe

"Making the decision to have a child...is to decide forever to have your heart go walking around outside your body." – Elizabeth Stone

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

am depus si noi azi, sa speram ca va fi bine!! offffffff cate necazuri....

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudorcami spune:

imi pare asa rau ca eu nu am putut trimite bani pentru ana maria acu 2 saptamani am fost si noi la operatie cu copilul nostru in budapesta si suntem la pamant financiar ce am reusit sa fac a fost sa trimit povestea fetitei tuturor prietenilor si cunostintelor mele in total cca 50 pers in speranta ca se va gasi careva si dintre ei sa depuna banuti si m-am rugat ca bunul dumnezeu sa-i dea vindecare , putere si sanatate parintilor ei
ma bucur ca s-au adunat banutii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui uta_ciun

Citat:
citat din mesajul lui marius

Citat:
citat din mesajul lui uta_ciun

cum pot depune din strainatate? exista cont paypal?

18+ viitoare mamica de David Nicholas, asteptat pe 6 Martie 2010
Asa creste bebe

"Making the decision to have a child...is to decide forever to have your heart go walking around outside your body." – Elizabeth Stone




Nu exista cont Paypal. Dar exista conturi in euro.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa


multumesc marius dar nu pot depune direct intr-o banca din romania de aici...dureaza vreo 10 zile transferul bancar, plus este o taxa mare

ma bucur ca s-au strans banii, daca trimit prin western union, este corect numele Boca Zenaida Daniela? stiti cumva adresa?

18+ viitoare mamica de David Nicholas, asteptat pe 6 Martie 2010
Asa creste bebe

"Making the decision to have a child...is to decide forever to have your heart go walking around outside your body." – Elizabeth Stone



Nu stiu ce sa mai spun. Acum banii sunt stransi sigur vor mai veni iar din ceea ce am inteles orice surplus va fi redirectionat. Deci... Insa sunt si alte cazuri chiar aici pe DC. La fel de dureroase.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Marius, sa inteleg ca tu ai detalii mai proaspete si ca s-au adunat toti banutii ?


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralcat

Marius, sa inteleg ca tu ai detalii mai proaspete si ca s-au adunat toti banutii ?


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu


www.gandul.info/news/romanii-au-donat-cei-30-000-de-care-vor-salva-viata-aneimaria-4990211" target="_blank">Din cate am citit si eu - da.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Marius, multzam fain de tot. Desi am cautat noutati, nu gasisem pagina cu pricina.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

se mai stie ceva de acest caz?

Cristina,mami de Mihaita (30 iulie 2008) si 10+



Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Am reusit sa aflu de pe internet doar ca a fost internata la Viena acum cateva zile.

"We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)

Mergi la inceput