Puiuti de Randunici 2008!! (320)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

Luny sper ca nu te-ai suparat
am zis ca esti mult mai faina ,numai ca imi
aduc aminte de tine cand o vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

TEEE




Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

blanka nu m-am suparat ma...cand eram insarcinata, semanam si mai mult cu ea! aveam buzele umflate si nasul dilatat, pe toata fata!
bubu scumpi tare amandoi, ce se iubesc ei, si tee are unu!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Am fost la dr azi:Bebe e bine,mai slab decat Sam cu 140 de grame-ma refer la 22 de saptamani-,e conform graficului,dar nu a vrut deloc sa stea la pozat,a stat cu fata in placenta si nu putea dr sa ii faca nici o poza sau sa ni-l aratesa il vedem mai bine...poate luna viitoare.Dar important e ca este bine din toate punctele de vedere.Colul,mirare mare pe dr dar si pe mine are 40 mm,dr zice ca fals 4 cm,din cauza cerclajului e asa de bine,chiar lung.M-a intrebat care-i secretul:ei,secretul e efortul,asa i-am raspuns.Nu am nici o interdictie in afara de a-l ridica pe Sam si orice altceva,de a impinge,etc..ce stiam.
Maine sper ca voi recupera...
Aaaaaa,Nico,Tot baiat E!

Simocu ,mami de DAVIDsi de SAM




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Kya,am citit putin din urma si am vazut ca ai aparut.Vroiam sa te rog cu Simo-Mimo,care vad ca se da la fund daca ai putea sa scrii in germana un mail la o firma din Germani,unde sunt triciclete ieftine si de firma.Daaar,nu am salvat link-ul pus de Sovi...si uite-asa nu ma poti ajuta!

Simocu ,mami de DAVIDsi de SAM




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Simo, ma bucur ca totul e ok! Tot baiat, nu? Sa fie sanatos!!

Bubu, ce dulci sunt baietii tai ma!

Io la telenovele nu ma uit. M-am uitat destul la Sclava Isaura !

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

am primit o veste care m-a lasat fara cuvinte,m-a daramat si care m-a facut sa iubesc cat mai mult viata si familia...un fost coleg de liceu are o boala grea...trebuie ajutat cu bani,daca puteti ajuta va rog ...mai multe detalii aici...

http://bogdancurelea.wordpress.com/despre-bogdan/


cate iti rezerva viata

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Baaiii, nu mergea forumul Pana m-am prins eu ca trebuie sa restartez calculatorul Plus multe alte, sarmai...rau de la sarmai si uite asa.
Simo ma bucur sa aud ca ti s-a lungit colul (vezi ca se poate? )si ca bebe e bine .Eu nu ma dau la fund de felul meu, dar si uitasem care-i problema intre timp Eu zic ca prea-i complicat si atunci caut o varianta mai simpla . Dar tu daca vrei poti colabora in continuare cu Kya, eu nu ma supar
M-am uitat si eu la Clona lui Luny si mi se pare din alta placenta Dar impresia mea nu se pune ca n-am nici simt artistic si o stiu si "pe viu" pe una dintre ele
Cu fardurile alea m-ati innebunit , o sa-i comand si eu fetii mele mai ales ca acum cateva minute am scapat cutiuta cu negru de pleoape pe jos Sa-mi ziceti dupa ce le primiti !
L-am vazut pe Te cel de un an Mai mai sa ma inhib cand am vazut ca la intrebarea unde-i ochiul ti-a aratat nasul si a facut si "tii" Atunci mi-am dat seama ca si baiatul meu e perfect in parametrii
Am citit ca aveti barbati harnici Si eu care credeam ca asa ceva nu exista Tineti bine de ei!
Si cu asta am uitat ce mai vroiam sa spun (stiti voi vorba aia "I don't suffer from insanity I just enjoy every minute of it" )
Vlad a sters azi mobila toata cu un servetel, a cantat la trompeta, a dansat pe masa,a mancat peste cu usturoi, a tipat de mi-a spart timpanele si a capitulat la 10 si ceva.


Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ramo, imi pare f. rau...sincer, nu pot sa deschid link-ul...imi pare rau...parca nu mai vreau sa citesc despre tragedii...

M-am uitat la Grey

Si ma bucur ca va place cum vorbeste TEEE

Simo, ce col betonat, bravo lui! e super ca bebe e bine!



Mergi la inceput