Puiuti de Randunici 2008!! (319)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Nico, felicitari! Ai vazut?!?! Poate pe la shopping-ul ala, s-o alege si vreun fardut, vreo geanta de piele de la Esprit ...

Sophie are de ieri aceste ghete http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.sh.br01.23.06.17/1736768 Pretul este undeva la jumatate fata de ce e la noi si sunt absolut bestiale. Sunt waterproof, usoare, imblanite, inalte, se incalta usor si sunt NATURINOOOOOOO Sunt in cap dupa ele, a meritat cat m-am zbatut pentru ele. Stiam de Naturino de mult timp, iar in iarna am avut ocazia sa vad un pitic cu picioarele calde si uscate, dupa ce a venit pe jos cu mama lui si a strabatut printr-o ploaie infernala de ianuarie aceeasi distanta care pe noi ne-a facut sa ne stoarcem ciorapii la propriu. Le-am facut poze aici langa mine, le pun pe seara, sa va indragostiti si voi de ele

Plec, va pup!

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

buna dimi

noi ne-am trezit pe la ora 8.45,am lenevit si ne-am uitat la desene animate pana la 9.30...deja am dat cu aspiratorul si schimbat lenjeria in camera lui andru,am pus un rand de vinete la copt,am bagat o masinuta de rufe la spalat...

nici nu stiu ce sa fac ..sa-l scot pe andru afara,cam bate vantul...

olgutza f misto ghetutele,sa le poarte cu placere

nicoleta vezi ca tot raul e spre bine si spor la shopinguiala

ahhh sa iau si eu o gura de .. si revin mai tarziu...



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

'neata ramo, 8:30 zici? si desene? Nu o duci rau. Chit ca pe cand ai inceput sa dai cu aspiratorul, sa speli, sa pui de mancare iar am ametit de cata treaba poti sa faci.

Ia sa o pup eu si pe Bubu ca ma trage de maneca pe buna dreptate. Pai ce sa iti zic mai Bubu, barbat bun ai, plimbata esti, bunatati pe masa ai, piticii sunt bine ...pai sa o tii tot asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Intram si noi in gasca cu bolnaviori. Culmea e ca n-a racit de la scos afara, virusi, bacterii si alte cocomarle dar a ragusit de la tipat-urlat. A descoperit ieri ce interesant e sa tipi si a exersat toata ziua iar de dimineata nu mai are grai normal. Mergem oricum si la dr sa nu fie totusi si ceva in piept. Mi-a recomandat o prietena medicamentul asta naturist (la baietelul ei, finutul meu a mers super), am inceput sa ii dau de dimineata, nu stiu ce succes va avea dar suna interesant: Homeovox de la Boiron http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=2897

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remaliss spune:


Dragi randunici, nu am intrat la voi de foarte multa vreme!Nu am reusit nici sa va citesc, am fost prinsa in ale invatatului.Maine e ziua cea mare, scap de proba scrisa (tine 6 ORE!!), iar apoi ma indrept (sper-daca iau proba scrisa)spre cea orala! A fost foarte multa materie de studiat, dar vreau sa scap cat mai repede!
Poate imi tineti pumnii stransi, am nevoie! Am foarte mari emotii !
Sper ca suneti bine, sanatoase, la fel si puiutii vostri!
Va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

saluti!
noi am fost dupa neste vin rosu si must, avem un super loc, mustul nu a venit inca, poate luni...ne-am oprit si la Fedel, am luat humus, nemura si trigoane cu lapte api ne-am oprit in Herastrau jumate d eora sa ia Muf nitel aer..
lyvy te astept cu B.V
nicoleta noroc cu Gecko, deci se poate...nu uita de ceai!
olgule ce ghetute smechere si-a tars So-i
remaliss succes! dar ce examen dai?..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

pt Remaliss. Succes!
Noi prin bucatarie toata ziua...Pe mine m-a luat zdravan raceala, nu stiu daca am luat-o de la Iulia, in orice caz stau cu masca pe fata sa nu facem schimb de virusi...
Iulia e inca ragusita dar barem nu mai haraie asa rau, febra nu a mai facut, tuseste destul de urat dar rar, au aparut insa si mucii Continuam cu aerosolii cel putin pana maine. De mancat mananca NUMAI struguri si biscuiti
Raluca, du-l la doctor pe Sabinel. Laringita la copii e complet alta boala decat la adulti, MULT mai periculoasa. sanatate

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

remaliss, hai ca scoatem agitatele, caci sunt tare eficiente, la partea cu examenele vad ca nu dau gres. Iti tinem si pumnii stransi si ne gandim la tine...osafiefoartebine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui remaliss


Dragi randunici, nu am intrat la voi de foarte multa vreme!Nu am reusit nici sa va citesc, am fost prinsa in ale invatatului.Maine e ziua cea mare, scap de proba scrisa (tine 6 ORE!!), iar apoi ma indrept (sper-daca iau proba scrisa)spre cea orala! A fost foarte multa materie de studiat, dar vreau sa scap cat mai repede!
Poate imi tineti pumnii stransi, am nevoie! Am foarte mari emotii !
Sper ca suneti bine, sanatoase, la fel si puiutii vostri!
Va pupam!


multa bafta..hmm stiu ca este f greu,din cate imi aduc aminte dai examen pentru expert contabil ,nu?..off multa bafta si sa ti se implineasca visul

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Remaliss tin pumnii stransi. Osafiebine osaieiexamenul!




Si acum dragele mele, luati si serviti ca astazi fac cinste:




Il serbam pe bunicul meu care implineste 84 de ani!

Pana plecam la el, am cuptorul, frigiderul pline, m-am culcat la 2 si tot mai am.

Clatitele brasovene sunt facute, mai am doar sa le bag un pic la cuptor cu smantana si cascaval deasupra inainte de a pleca.
Dovleacul cu sarmale sfaraie in acest moment.
La capitolul dovleac, eu sarmalele le-am facut aseara/noapte in mod traditional (exceptie facand condimentele; eu din astea pun mai multe). Am stins focul azi noapte cand erau aproape facute si acum le-am mai pus pt doua ore cat sa se faca si dovleacul (sa vad cat timp o sa aiba nevoie).

Declar scobitul dovleacului munca silnica!!!!!! Poate fetele din America au vreo tehnica speciala care se apica de Halloween si o impartasesc cu noi, ca eu una nu cred ca am sa mai repet reteta asta datorita acestei parti.

Si acum, daca tot am stat si scobit atata, trebuie sa fac rost de o reteta buna de placinta cu dovleac, ca am ramas cu miezul.

PS: Anca f bun sfatul tau cu tava de sub dovleac.

Mergi la inceput