Nascut din durere si speranta

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eli71 spune:

Sa va traiasca feciorul, parinti minunati ce sunteti! Aida, iubita, citesc de mult, stiu, prin ce ai trecut alaturi de ingerasul Emma, am plans si am sperat alaturi de tine, Dzeu nu a facut un schimb, ti l-a trimis pe Erik, pentru ca tu fiinta minunata, aveai atata dragoste de daruit...
Te pup si te imbratisez si va doresc toata fericirea din lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Aidutule, esti o mamica extraordinara! Va imbratisez din tot sufletul!

Lora, mami de Iustina



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=10" target="_blank">concurs Klorane -> lau1- gemeni fericiti



Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro
Bazar pentru Sebi

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Felicitari mami Aida pentru puiutzul Erik.

Nascut prematurel si avea 4 kg juma daca statea pan' dupa termen?

Sa va traiasca cavaleru si sa va aduca numai bucurii.

Multe imbratisari

Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*




"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Aida,


Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

aida, .
cred ca niciodata nu am plans cand am citit ceva pe forum. acum se uita fiimea la mine si ma intreaba ce am patit....o saßi dau sa citeasca!

sanatate maxima si putere. esti o femeie puternica, cum de altfel sunt toate mamele de pe pamant!


Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Aida, felicitari si o si un pentru o mamica curajoasa.
Sa fiti sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ven spune:

Felicitari, Aida!

Si eu plang si stau baietii mei pe langa mine si ma intreaba de ce plang...."pt. ca un copil a plecat la Doamne-Doamne, iar altul s-a nascut sa-i bucure pe parintii lui" ......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:

Inca o data felicitari Aida!!!!
Tu stii bine ca Erik nu este langa tine sa o inlocuiasca pe Emma,el este fratiorul ei si ei vor fi mereu copiii tai.Totul este efemer...bucura-te de fiecare moment placut pe care ti-l ofera viata.
Multa sanatate si multe momente de liniste si multumire va doresc din tot sufletul.

Natalia Ioana (13-08-2002)si Noemi Antonia(31-03-2007)
Noemi 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Citindu-ti povestea am avut lacrimi pt tot ce a fost si zambete pt ceea ce va urma.Aida tu stii la fel de bine ca noi ca esti o mama minunata.Asa cum au spus si fetele Erik a venit ca o alinare nu ca un schimb,nu ai de ce sa te simti vinovata nici fata de Emma nici fata de Eric tu ai facut tot ce ti-a stat in puteri insa la fel ca noi toti esti doar un Om chiar daca cu O mare.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Nimic pe lumea asta nu este intamplator ... o fi existat o ratiune pentru care s-a intamplat asa cum s-a intamplat.
Felicitari ! ! !

Mergi la inceput