Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici16

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



Vazut pozici cu bebei frumosi la baita, trimitem multi pupici bolnavioarei Luana si ii dorim insanatosire rapida!

Noi suntem bine,papam bine si punem in greutate!

Nu fiti triste,fetelor,viata merge inainte cu rele si bune,acum trebuie sa fim optimiste pt bebeii nostri si fericite ca ii avem si sunt asa frumosi!



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

ce mai faceti?

noi ne plktisim cu vremea asta...si va fi si mai rau de acuma,azi am fost putin afara dimineata si ma papat undeva sa il las pe jos mai ial de poti,ce viteza avea in 4 labe,analiza toate gropile din asfalt mari si mici,toate rotile la masinile parcate i se pareau interesante,tipa sa se urce in ele(deja vrea sa se inpuna dar nu prea ii merge),apoi tipete cand sa intram in casa of,of...si de acum abia incepe marele sou
apropo cum facem sa nu le creasca cornite si sa nu fie alintat,eu una il tratez cu indiferenta nu il bag in seama cand face scandal fara motiv,tipa..(deocamdata atata face) si se calmeaza singur dar nu stiu cat o sa mai mearga asa
fug ca a venit lumea la masa azi gatii si bineinteles am musafiri,va mai vb

www.lilypie.com/Second_Birthday_code.php" target="_blank">Luca Daniel -22.10.2008
povestea mea Slideshow asa sunt eu
va deranjam cu un vot se poate?
www.trilulilu.ro/deluca/3889b8d4759823/" target="_blank">prematuri esente tari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mikaela2009

Monica, am citit dincolo ca te intereseaza info despre amiocenteza. Eu am facut iar daca vrei ceva informatii poti sa ma intrebi

Da, m-ar interesa, dar nu cred ca mai vreau sa fac nimic. Am scris si acolo si la ghiocei, am decis sa nu fac testul.


Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda...
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Monica, cea mai buna mami pentru www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">Claudiu, Luana, Alma
Aprinde o lumanare in memoria Almei.
Viata merge inainte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui joklk

Mihaela multumesc .

Monica, am citit ca Alex e din nou acasa. Ma bucur mult. Multa sanatate si ai sa vezi ca totul va fi bine.



Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza



Merge inca la tratament si kineto la spital, dar apoi ar ramane inutil in spital, si e si el satul. Sper ca schimbarea mediului, cu noi sa-l ajute putin, chiar daca e un pic mai greu pt mine acum.

Am sa deschid subiect nou, sper ca nu e nici o problema ca il deschid eu, apoi am sa completez datele noi. De aceea il deschid eu. dar acum nu mai raman sa citesc din urma, intru maine cand am timp.
Noi tot bolnaviori, nu papa mai nimic puiuta mea si abia doarme de nascul infundat.

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda...
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Monica, cea mai buna mami pentru www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">Claudiu, Luana, Alma
Aprinde o lumanare in memoria Almei.
Viata merge inainte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard
trimitem multi pupici bolnavioarei Luana si ii dorim insanatosire rapida!

Multumim, Lumi!

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda...
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Monica, cea mai buna mami pentru www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">Claudiu, Luana, Alma
Aprinde o lumanare in memoria Almei.
Viata merge inainte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Subiect nou-partea a-17-a

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda...
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Monica, cea mai buna mami pentru www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">Claudiu, Luana, Alma
Aprinde o lumanare in memoria Almei.
Viata merge inainte...

Mergi la inceput