Miresele anului 2006 (107)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

zmeurica Edi participa la concursuyl pampers. ne votati si pe noi?
http://concurs.pampers.ro/gallery_details.php?id=1221#
multumim frumos.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

am ratat marele eveniment
mamico sa fii sanatoasa si sa te bucuri de bb!
rares sa fii un bb cuminte frumos si sanatos
va pupam pe amandoi...si pe tatic daca ne lasi

oana, am citit bine, vine barza? daca da felicitari...daca am citit pe diagonala...mai asteptam

noi suntem bine doar ca nu am timp de net, deloc.
crina e fata mare avem 6 dintuti, sta singura in picioare da doar atat nu incearca sa plece decat in 4 labe. face curse cu premergatorul, se joaca si e incapatanata. asta e ocupatia de baza
despre program ce sa zic, crina si acum la aproape 9 luni se trezeste la 3 ore ptr tzitzi noaptea. ziua e ok ca papa si alte chestii.

va imbratisam pe toate si mai ales pe pitici

silvi mama CRINEI

CRINA MINUNEA MEA
am mai crescut!
si mai mare!!!
Crina la mare!

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio gata am votat

Silvi multumesc

eu ma simt bine acum, ca saptamana trecuta am avut o stare nasoala cu greturi ...dar sper sa nu se mai intoarca
miercuri ma duc la eco...de data asta sper sa vedem mai multe

am o intrebare, ca voi deja a-ti trecut prin asta, de cand a-ti inceput sa va ingrasati?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 7+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana tu deja te gandesti la kg in plus?
Eu cam dupa 12 saptamani am inceput sa iau dar putin, abia dupa sapt 20 s-a cunoscut mai mult pe cantar.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Kitzy, eu am senzatia ca m-am ingrasat deja 1-2 kg (nu am cantar asa ca imi dau cu presupusul)...si ma gandeam sa nu banuiasca cei din jur inainte sa le spun eu...sa nu fiu penibila


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 7+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Oana eu in primele 3 luni am slabit la ambele sarcini. Kg am pus treptat, multe dupa 20 sapt., ca si Kitzy. semnele se vor vedea: sani mariti, talie ingrosata...asa ca ai grija.
Silvia sunteti mari, acusi faceti anul si tot la 3 ore se trezeste noaptea? nu esti terminata?

sper sa revin maine, acum nu mai am timp de comp.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna!Ooana, eu am pus cam 4 kg in primele trei luni Si dup-aia am tot pus, pana la 28 Acum mai am 6 de dat jos. Off.Oricum, nu e asta motiv de stres, cum vin, asa se duc (bine, eu zic, da' nu cred )Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Buna!
Ooana, eu am pus cam 4 kg in primele trei luni Si dup-aia am tot pus, pana la 28
Acum mai am 6 de dat jos. Off.
Oricum, nu e asta motiv de stres, cum vin, asa se duc (bine, eu zic, da' nu cred )

Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)




Anamaria cred ca asa se va intampla si cu mine ...asta sa fie toata problema si inseamna ca suntem fericiti

Gio, Kitzy ce bine era daca as fi ramas la aceeasi greutate in primele 3 luni...eu nu prea am avut nici greturi nici nici ...si poate din cauza asta incep sa pun kg

azi merg la medic la eco si daca totul e bine maine cred ca imi anunt seful...iar colegii peste vreo 2 saptamani


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 7+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana bafta multa azi, iti tin pumnii.
Lasa ca e bine ca nu ti-e rau, ii tare nasol sa nici nu te poti uita la mancare. Kg o sa se duca ele jos, nu-ti fa probleme

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Iar nu am mai trecut pe-aici de multisor.

krelia felicitari pe bebe Rares. Sa fie sanatos, cuminte si papacios.

oana felicitari!!!! Sarcina usoara.
Eu m-am ingrasat in primele 2 luni 3 kg, dar asta pt ca m-am straduit eu sa mananc mai mult ca eram f slaba.Burta a inceput sa mi se vada doare dupa sapt 18-19 cred, si eram asa suparata ca nu se vede nimic Si eu am anuntat colegii in sapt 15 sau 16 si cand au auzit ca-s in luna a-4a erau sa cada pe spate ca nu se vede nimic Cum a fost la eco?

anamaria am vazut poze cu Eva cea mica.E o frumoasa si e asa haioasa in chiuveta.

kitzy ce frumos ca Diana vorbeste din ce in ce mai mult.Si Julia spune cateva cuvinte, dar nu vrea sa repete dupa mine nimic.Are o multime de cuvinte pe care le poceste si f multe pt care foloseste doar cate 2 litere, asa ca atunci cand spune "pi" eu trebuie sa ghicesc daca spune copii, pisica sau biscuiti

Hm...trage Julia de mine ca de ce stau asa mult pe calc.
O zi frumoasa, ca pe-aici e cetoasa.

Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput