Miresele anului 2006 (107)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bonsoir fetele!

n-am mai fost pe 27 nicaieri..mi-a fost fricussa .....maine imi vine dr. din Germania....si cu ajutorul lui DD..o sa mergem 2 in 1 la spital, sambata...si de acolo..mai vedem

pana atunci..mai experimentam contractii...burtica tare..dureri surde...genunchiuti in lateral...capsor prin niste parti intime ale lu' mami si....cam atat

va pup pe toate...si pe puiutii vostri scumpi si frumosi!


krelia 37+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Gio, hai ca ies ei si dintisorii si ati scapat! Pana la urmatorii Hainutele Evei de fitze sunt toate primite. Maica-sa nu-i asa modita ca ea Krelia, wow, ce putin mai ai! Sunt frumoase tare momentele astea, chiar azi am citit si eu un jurnal inceput in sarcina, si anul trecut pe vremea asta o simteam pe Eva miscand de zor in burtica. La un moment dat i-am simtit calcaiul in palma, stiu ca am plans de fericire atunci. Si sa vezi ca vine pe lume si te uiti la el tot minunandu-te, nu o sa iti vina sa crezi Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Wow, Gio deja ii ies dintii? Asa de repede? Saracutul, ce se mai chinuie, sa iasa repede si sa scapati pana la urmatoarea tura. Noi suntem bine, Diana e mai linistita acuma ca i-au iesit caninii, Doamne mult au mai chinuit-o, e foarte lipicioasa, numa dupa mine umbla prin toata casa, face kk numa la olita acuma am noroc ca face dimineata si dupa ce papa, isi aduce singura olita s-o pun pe ea
Krelia iti tin pumnii sa fie totul bine si sa mai stea bb in marsupiu pana cand da dr unda verde la lumina
Anamaria asa-i, intre 2 si 3 ani, nu mai cresc chiar asa de repede, eu vad pe haine ca e mai lenta cresterea, doar la picior schimbam des marimile, am ajuns la 22 deja.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi deja ne chinuim de o sapt. si tot nimic. mancam pe pumnii aia la greu, balim la greu...vad dintisorii, dar nu vor sa iasa. Cine stie cat o mai ducem asa.

Ieri am facut si noi vaccinul, cel de 2 luni, ca am fost ba cu muci, ba cu tise, ba cu otita, ba plecati, nici eu nu mai stiu.
Edi e ok, nu a facut febra, nu a fost mai induspus decat e de obicei.
peste 30 zile mergem sa-l facem pe cel de 4 luni si pe urma intram si noi in normal. Daca ne ajuta DD sa nu ne mai imbolnavim.

AnaMaria pai anunta lumea sa cumpere si marimi mai mari, nu doar de bebelushe. tare haioasa este...si iar ma necajesc ca nu am si eu o fetitza.
Kitzy da..uite ca ne chinuim, cam devreme...cine stie cand ii vor iesi. daca acum e asa marait, mi-e groaza de canini. Musai sa simt si eu ca ies dintisorii, cu Marco nu am avut asa problemutze.

si weekend fain sa aveti.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Nu cumva sa mai scrieti pe aici, ca cine stie ce se intampla

Eu-s pe picior de mutare, de asta lipsesc. Incerc si eu sa ma scuz cum pot.
Maine e marea actiune si eu sunt varza. Toate sunt gramada, in ambele locatii. Offff, offff, mai, mai...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Kreliutz, eu iti zic de pe acum nastere usoara si bebe sa fie sanatos si tu ok.
Ca sa fiu sigura ca nu ratez momentul.


Si pe restul, va in grup.
Cand ne mai adunam la o barfa, oare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Botic te muti in alt apartament? sau cu jobul?
Spor la treaba, sa terminati repede.

eu sunt la , Edi doarme, iar Clau a plecat cu Marco in mall. asa ca musai sa ma misc rapid, daca vreau sa termin pana vin baietii.
si weekend fain sa aveti.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:


la alt apartament, Gio.
Gata, suntem mutati. Ma rog, inca mai e treaba cat cuprinde, dar ma prefac ca nu vad.
Sa aveti o super saptamana.

Kreliutz, mult curaj sa ai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bonjurica la fete!.....si sar'na pentru urari!

joi...cred ca vom face un ultim control la spital...si apoi..in functie de ce i-o iesi dr in ecran...poate hotaraste sa ma "pastreze" in salon..si sa vada ce si cand...joi/vineri....deocandata astea sunt supozitiile mele...tinand cont ca vineri fac 39s...deci...

oricum, kip in taci cu voi...ca doar n-o dura o vesnicie

in


krelia 38+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliusule ia uite ce-am aici

Sa ai o nastere usoara si recuperare rapida!!!!

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput