Toate forumurile Anchete si Evenimente  Super Miresele DC

Miresele anului 2006 (107)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20
ralnied1
ralnied1

6905 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ralnied1 Adauga semn de carte la raspuns Trimite ralnied1 un Mesaj Privat
Eu-s intr-o perioada grea din cateva puncte de vedere si... de aceea stau cuminte in banca mea.
Dar sper sa-mi revin intr-o buna zi.

Mi-am amintit, nu cred ca v-am mai raspuns: apartamentul este tot inchiriat. Doar ca alte conditii, mult mai bune, este al unei prietene, chiria un pic mai mica decat dincolo (unde se scumpise din toamna), 2 camere, posibilitatea de a-l cumpara la un moment dat, mai ieftin decat pe piata.
Mergi la inceput

ooana

5739 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ooana un Mesaj Privat
Off mai fetelor imi parerau sa vad ca sunteti in starea asta de "nu am inspiratie"

ce sa va povestesc in cazul asta...noi suntem bine, de Revelion am fost in Bistrita la o pensiune aproape de Valea Zanelor...a fost frumos dar a lipsit zapada ba chiar in 1 ian. a plouat...dar in rest a fost frumos si a trecut repede

acum ne pragtim sa mergem pana la Viena intr-un weekend prelungit...mai mergem pana mai pot eu sa merge, ca dupa tot pe acasa o sa stam

Va pup pe toate si va urez o saptamana frumoasa si usoara

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 14+

Noi 2...
Wedding-videoclip
Mergi la inceput

ooana

5739 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ooana un Mesaj Privat
uite poate va mai descretesc fruntile ...am pus, intr-un final pozele din concediul de anul trecut din Tenerife

http://travel.webshots.com/album/576188371XHKteS?start=0

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 14+

Noi 2...
Wedding-videoclip
Mergi la inceput

kitzy

4460 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite kitzy un Mesaj Privat
Oana wow, ce poze si eu vreau acolo
Mergeti pana mai puteti, ca dupa-aia gata o perioada

Noi n-avem noutati, tot pe acasa, pe afara, pe la bunici si tot asa, curatenie, mancare, spalat de haine, jucat cu Diana etc.
Azi la biscuiti le-a zis bic

Poze Diana
Povestea nasterii

Raluca, mami de Diana (24.04.2008)
Mergi la inceput
Giova
membru veteran Giova

15759 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiGiova Adauga semn de carte la raspuns Trimite Giova un Mesaj Privat

Traim inca, doar ca am fost ocupati cu evenimentele din familie si acum sper sa ne revenim si sa intram in normal.
aici sunt poze de la sarbatori si ziua lui Marco:
http://www.dropshots.com/ioana_purdea#

Botic mersi de urari,prompta ca intotdeauna.
Imi pare rau ca nu esti in apele tale, dar ma bucur pt. apartament. sper ca ziua in care e al vostru sa vina cat mai repede.
Oana si tie cu ocazia sf. Ioan, nastere usoara si un bb sanatos! apropos...nu stii inca ce este?
superbe pozele din tenerife....abia astept si eu concediul de anul asta.
Mergeti la shopping la Viena? si noi mergem in 22 in Italia, singuri fara copii. de abia astept mini vacanta de 3 zile.
Kittzy felicitari pt. noile cuvinte ale Dianei.

va, pe toate.

ooana

5739 Mesaje
Gio ce poze aveti ...ti-am si scris acolo, la poza care mi-a placut cel mai mult

povesteste-ne cum a fost sedinta foto, cine a facut pozele? sunt foarte reusite!

inca nu stim ce e bebe, dar toata lumea imi ziceca va fi baiat si parca asa presimt si eu...desi parca mi-as fi dorit fetita, dar ce mai conteaza sanatos sa fie
peste 2 saptamani merg la medic si sper sa aflam ce e, plus ca vreau sa il intreb la modul cel mai serios eu ce fac cu concediul...ca am merge in martie...

La Viena mergem la shopping, plecam joi cand iesim de la servici si ne intoarcem duminica

Kitzy felicitari pentru noile cuvinte ale Dianei
...dar rebuie sa te cert putin...de ce nu ne mai arati niste poze cu printesa ta!?! cred ca a crescut atat de mult...

Oana 14+

Noi 2...
Wedding-videoclip
Mergi la inceput
Giova
membru veteran Giova

15759 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiGiova Adauga semn de carte la raspuns Trimite Giova un Mesaj Privat

Oana poze cu burtica nu pui? se vede deja? lasa lumea, dr. vede ce e bb, si poate la voi va fii fetita. of doamne...asta e singurul meu regret.
spor la shopping si distractie faina. tin minte ca si noi am fost anul trecut, dar tare greu m-am miscat pe acolo si oboseam repede...numai chef de shopping nu am avut. daca vreti sa mergeti in martie in concediu, eu zic ca se poate, daca totul e in regula. Noi am fost in mai in Italia, asa ca martie e mult mai bine. pe unde ati vrea sa mergeti?
Noi vroiam sa bagam o Austria cu copiii, dar la ce zapada este...parca nu ma incanta sa bag atata drum cu amandoi.
Imi dai detalii despre Tenerife? foarte faine peisaje.

sedinta foto...am vorbit cu un tip si a venit acasa cu accesoriile (fundal, aparat, blitz, lumini). Imi pare rau ca marco nu a vrut sa stea la pozat, nu a vrut sa se imbrace...tare incapatanat capricorn mai am. de abia a facut cateva poze cu Edi si tare ma bucur ca au iesit unele chiar frumoase.

noi ne chinuim cu dintii. de 4 nopti se trezeste odata si papa...eu resimt trezirea asta...dar scapam noi...

merg sa-i termin piureul de legume.

Editat de - Giova on 13/01/2010 14:23:27
Mergi la inceput

kitzy

4460 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite kitzy un Mesaj Privat
Salutare!
Ia aruncati un ochi la semnatura

Poze Diana
Povestea nasterii

Raluca, mami de Diana (24.04.2008) & 5+
Mergi la inceput

ooana

5739 Mesaje
Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Salutare!
Ia aruncati un ochi la semnatura

Poze Diana
Povestea nasterii

Raluca, mami de Diana (24.04.2008) & 5+

Eu cred ca nu ai facut public albumul...ca nu se vede nimic nou

Oana 14+

Noi 2...
Wedding-videoclip
Mergi la inceput

ooana

5739 Mesaje
Gio din pacate inca nu am nici o poza, dar lasa ca rezolv ....sa vede...sau cel putin au inceput sa vada cei din jur

pai cu concediul eu zic ca in martie...sau cel tarziu aprilie
acum cautam, ne informam sa vedem ca vrem si ceva cald cu soare si nisip ...dar nici sa nu zburam sute de ore cu avionul...la turci sau greci e frig...asa ca Egipt, Dubai etc...va zic cand ne hotaram

Tenerife, 7 nopti, 850 euro 4* All...totul e super: insula, vremea, nisipul negru de origine vulcanica

Oana 14+

Noi 2...
Wedding-videoclip
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com