Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50KG(29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Fete cucuiete va pupicesc(au plecat virusii),ne reauzim maine.

Nu-mi place ca n-am mai vazut-o pe Anca de cateva zile,sper totusi sa fie in delegatie acum si sa n-o mai trimita in perioada fertila(poate a citit p'aici patronu'sau fiu)

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Galli, .

Din prezentarea introductiva facuta de draguta noastra Galli bag seama ca Sorinake e mezina noastra. Am dreptate?

http://lt1f.lilypie.com/QI9Ap3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada29

Fete cucuiete va pupicesc(au plecat virusii),ne reauzim maine.

Nu-mi place ca n-am mai vazut-o pe Anca de cateva zile,sper totusi sa fie in delegatie acum si sa n-o mai trimita in perioada fertila(poate a citit p'aici patronu'sau fiu)

Ada


Da' si daca o veni cu vestea cea mare! Io am graviduta zambareata pregatita.

http://lt1f.lilypie.com/QI9Ap3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

m-ai facut sa ma intorc Nico,hihihi,asa ai calculat ca si mine sarcina lui Blue,te pup fata draga

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

Eheee avem capitol nouu , multumimmmmm

gata am fost sama intep iar astazi , sper si valoarea acestui hcg sa fie mult mai buna

si va doresc sa ne urmati cat mai reepdeee si voi pe mineeee

4 +un la termen astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Faceti loc la gravidute! Sunt amandoua azi pe receptie!
Va servim cu fructe proaspete si uite ... tocmai storc niste portocale. Ia poftiti la vitaminizare naturala!

http://lt1f.lilypie.com/QI9Ap3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

nu,nu, nu, in principiu, zilele de nastere ale fetelor sunt puse in ordine......calendaristica...
cea mai mica, din tot ce avem pana acum cred k e lumy!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Ada29, DPN-ul meu e 6 feb 2010. Desi io va zic de pe acum ca voi naste in ianuarie. Asa simt. , pe undeva pe 25-30 ianuarie. Oricand ar fi, numai varsator sa fie. Ca taica-su.
Nu m-am inscris la nici o odisee, pe principiul ca nu am nimic interesant de comunicat si oricum nu am timp de stat pe forum. De fapt, reticenta mea se trage de la capitolul FIV, unde am fost inscrisa si de unde m-am retras. Am pus eu la un moment dat niste intrebari legate de sex in timpul sarcinii, fetele de acolo s-au suparat pe mine ca imi arde de sex in sarcina si mi-au raspuns f urat, eu m-am suparat, mai ales cand mi s-a spus ca alte modalitati de ati satisface partenerul, in cazul interdictiei de contact sexual, au drept urmare candida la mine, ca la inceput nu stiam daca am voie sa imi hranesc cainele sau nu si acum nu imi sta gandul decat la prostii sexuale.... si nu am mai scris nicaieri. Decat aici, la voi.
Probabil toate eram atunci cu hormonii dati peste cap de la FIV, desi cea care mi-a sugerat ca voi lua candida orala de la sotul meu nu era in proces de FIV...ma rog...eu am preferat sa ma retrag.
Si apoi, repet, nu prea am zile multe cand sa stau pe forum. Azi e o zi mai linistita, dar in general am multa treaba la servici. Acasa prefer sa stau in curte, cu sotul sau sa fac orice altceva, decat in fata calculatorului....
Nu intru in concediu, nu voi avea prenatal, nu voi avea postnatal. Nu va scrie nicaieri ca am copil.
Voi lucra de acasa tot timpul. Probabil cu vreo pauza de 2 saptamani dupa operatie. Dar si atunci platile trebuiesc semnate de cineva. Noroc ca exista internet si telefon mobil si online-banking.


22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

facem loc gravidutelor!!!!!!!!!!! poftiti,poftiti!!!
tot ce e mai bun pt voi!!!!!!!!!


astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui galliciana

nu,nu, nu, in principiu, zilele de nastere ale fetelor sunt puse in ordine......calendaristica...
cea mai mica, din tot ce avem pana acum cred k e lumy!!

astept inca o minune in viata mea!!!




Da, sefa, ai dreptate!
Mie imi ramasese in minte anul 1977 (Ada) si cand am vazut si anu' 1978 (Sorinake) m-am aruncat aiurea. Si io sunt zuza.

Scuze, rectific: mezina familiei noastre este LUMY.
Dar toate surorile mele imi sunt la fel de dragi, indiferent de varsta.

http://lt1f.lilypie.com/QI9Ap3.png

Mergi la inceput